S dítětem na hudební festival, je to vhodné?

stepak
26. kvě 2013

Dámy,v létě plánuji návštěvu festivalu České hrady. Ráda bych s sebou vzala i děti,ale nevím,zda-li to je úplně vhodné.Máte nějakou zkušenost? Poraďte?

pppxx
26. kvě 2013

S ditetem jsem jeste nebyla, ale kdyz jsem jezdila na Ceske hrady, tak rodin tam bylo celkem dost, arealy jsou vetsinou dost velke, takze se da sedet v povzdali, poslouchat, ale nebyt primo v centru deni 😉

roofie
20. čer 2013

Já jsem se synem na Českých hradech byla... Neměl ještě ani rok (chybělo ale jen pár dní ), byli jsme tam jen odpoledne, zhruba do 19 (takže nám to nej uniklo, ale allespoň nějaká kultura 🙂) a v pohodě. Byli jsme na Veveří, dalo se tam pěkně schovat do stínu, ťapkal si tam... I když jsme byli dál od pódia, slyšeli a viděli jsme... A dětí tam bylo dost.

chesterbloom
24. čer 2013

Já byla se synovci, ale úplně v pohodě to nebylo.,... stresy, hlídání, kde jsou, jestli s nimi něco není... asi bych nedoporučila.

blahova_andrea
24. čer 2013

my se chystáme s dětmi na pernštejn a jako problém to nevidím. každá matka cítí, na co dítko má a na co ještě ne, jakou má povahu a potřeby a podle toho se rozhodne. české hrady jsou docela festivaly pro rodiny, ne jako colors of ostrava nebo nějaká technopárty 😉

petule246
24. čer 2013

no, my jsme byli s mužem loni na Okoři bez dětí a sledovala jsem tam s úžasem dva rodiče s dítětem pod rok - bylo opravdu velký vedro, narváno, sluníčko pálilo, dítě vyřízený, na uši mu dali sluchátka kvůli hluku ... fakt jsem je nechápala 😝 . Já mám už o něco větší kluky, takže by to dali spíš, ale stejně si myslím, že abychom si to užili, je lepší jet bez dětí.

bonavoxa
24. čer 2013

To bych vubec neriskovala. My s mužem máme velice rádi kulturu, hudbu, festivaly, ale s malou jdeme max. na hodinu mezi krmením nebo na dve hodiny, ale to ji hlídá babička.

blahova_andrea
24. čer 2013

@petule246 to s tebou souhlasím. ono je fakt důležitý i to počasí, věk toho dítěte a taky samozřejmě nemůžu kočár zaparkovat vedle repráku, ale uchýlit se někam dál, víc do klidu a ruch spíš pozorovat. už jsem viděla i případě, kdy se rodiče totálně ožrali, usnuli a děti se tam plazily nahé a bosé mezi lidmi ☹ já třeba mám hlídání tak na dvě hodinky jednou za rok, když dost předem nahlásím, že jdu do divadla, takže bez prcka se nedostanu absolutně nikam a mateřstvím přece život nekončí. jen se musí uzpůsobit děťátku.

libuskakol
29. črc 2013

My jsme také byli na Okoři, ale s dětmi a neužili jsme si to tak jako bez nich. Zase je o to nechceme připravit. Dříve jsme jezdili po festivalech sami a vždy jsme si říkali, že jednou tam vezmeme naše děti, tak jsme si to museli splnit 🙂

brnky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz