Solná jeskyně s 2 letým dítětem. Máte zkušenost?

evca.77
28. únor 2012

Ahojky 😉
chtěla bych se optat,jestli některá z vás nemá zkušenost se solnou jeskyní a malým dítětem kolem 2 let.
Mám dcerku a už pátý měsíc trpí na průdušky.Doktorka nám pořád dává atb.ale ty se mi už příčí pač malá nebude mít za chvíli žádnou imunitu.
Kamarádky mi řekla a´t zkusím jít do solné jeskyně,ale nevím nemám žádnou zkušenost,hlavně třeba aby to malé nějak neuškodilo .Děkuji za odpovědi 🙂

veruska007
28. únor 2012

Ahoj, mám chuť solnou jeskyni zkusit se skoro tříletým chlapečkem, skoro rok kašle, přispívá nám na to pojišťovna. Na netu jsem si našla solnou jeskyni speciálně pro děti v našem městě 😉. www.filia.cz.

imzadi
28. únor 2012

ja chodim s kubickem od jeho pulroku, pravidelne co tyden...nejdriv jenom chtel snist vsechnu sul, ted si tam hraje...nachlazeni se nam nevyhyba ale rekla bych ze maji snazsi prubeh...vzdy se mu tam krasne spusti ryma kdyz ji ma...no a po solne se 24 hodin nekoupat, at sul muze dobre ucinkovat 😉

sabuse1
28. únor 2012

my chodíme s oběma dětma zhruba 4 měsíce a super, zlepšil se jim exém a za celou zimu nebyly nemocný tedy kromě rýmy, žádné virozy, horečky, chřipky, angíny...nevím jestli je to vyloženě díky jeskyni, ale myslím si, že jo protože jinak se hodně pohybujeme v dětském kolektivu a nikde nic nechytly...Každopádně pro nás je to příjemně strávené jedno dopoledne v týdnu - v tomhle počasí ideální🙂 Chodíme do jeskyně kde je dětský koutek takže prckové si tam tu hodinu hrajou a jsou v klidu🙂

weri1
28. únor 2012

@sabuse1 můžu se zeptat kam chodíte?

bl4nche
28. únor 2012

Ja byla s malou v solne jeskyni, kdyz ji byl rok a pul. Rekla bych, ze kdyz muzou male deti jezdit k mori, proc by nemohly do jeskyne. Jinak na Smichovskem nadrazi je jedna jeskyne s detskym koutkem, i pomerne velka. A na Barrandove je nove otevrena jeskyne taky s detskym koutkem, dokonce tam chodi skolky s detma.

sabuse1
29. únor 2012

@weri1: chodíme na Praze 10, v Jabloňové ulici