Soukromé MŠ na Praze východ, Praha 4 Chodov, Opatov

pabka
29. říj 2014

Ahoj holky, nemáte někdo tip na vyzkoušenou soukromou školku na Praze východ - Říčany, Čestlice, Průhonice a pak dál směr Praha, případně pak Chodov, Opatov? Moc díky 🙂

susik77
29. říj 2014

Ahoj, v Uhříněvsi je super Medvidkova skolka, ale jeste pred 2 lety kdyz jsme chodili, byla narvana, Jsou tam fajn ceny - kolem 8000 Kc na mesic. Zkus tam zavolat.

pabka
autor
29. říj 2014

Díky, kouknu se 🙂

nuonuon
29. říj 2014

Asi nejlevnější penzionbaby.cz ale kvalita nic moc.

pabka
autor
29. říj 2014

@nuonuon na tomto odkazu se mi nic nevyhledá...? Asi hledám špatně, ale nic se mi nezobrazuje, díky

nuonuon
29. říj 2014
pabka
autor
30. říj 2014

@nuonuon a proc myslis, ze kvalita nic moc? My se tam byli podivat a moc se nam tam libilo...? A dvou mych kamaradek tam chodi deti a jsou moc spokojeni.. Ale treba ma nekdo/ty jinou, spatnou zkusenost, to bych rada vedela, jelikoz jinak je to nas velky favorit... Diky

nuonuon
16. lis 2014

@pabka Stačí se kouknout na stránky vůbec tam nemají představený personál školky, protože nikdo z nich nemá pedagogické vzdělání. Stačí mít dobrý vztah k dětem a vezmou tě jako učitelku. Lákali i nějaké moje kamarádky (vyučené). Už i dětské lékařky v Říčanech říkají, že paní ředitelka této oblasti moc nerozumí. Kamarádka tam měla syna a normálně byl ve třídě, kde se rozdávají meducínky, takže tam chodí nedoléčené děti a dávají jim tam ještě léky☹. Zkus mrknout na Mikešovu školku, vychází to myslím, už na stejné peníze, protože zlevnila.

sonik22
16. lis 2014

www.orangery.cz - Dolní Počernice

pabka
autor
16. lis 2014

@nuonuon Mikešova školka nevypadá špatně, ale cena už je poměrně vysoká a jestli se nepletu, všechny kroužky se ještě doplácí... nestudovala jsem ty www tak důkladně, ale přišlo mi to tak... Tým na www mají, ale nenašla jsem žádné info, jaké paní učitelky mají vzdělání, praxi apod.. Ono někdy skoro lepší učitelka bez vzdělání a s kladným vztahem, než se vzděláním a žádným vztahem, k takové chodí kamarádky dcera a co ta jejich učitelka jim provádí, to zírám.. Malá se jí doslova bojí. Meducínku bych nedramatizovala, děti mohly dostávat vitamíny nebo léky, které zkrátka denně berou a přitom nemocné / nakažlivé nejsou... Kromě toho děti všech mých kamarádek jsou ze školky stále nemocné, takže asi žádná hitparáda s těmi nemocemi to není nikde... ☹
Ach jo, já měla na tuto školku super reference, ted mi to bude vrtat hlavou 🙂 sousedovic kluk tam chodí už druhý rok a jsou nadšeni, tak ještě počkám a zeptám se jí znova 🙂

pabka
autor
16. lis 2014

@sonik22 díky moc za tip, ale to už je pro nás daleko....

nuonuon
17. lis 2014

@pabka Asi záleží, co od školky čekáš. Pokud chceš místo, kde ti pohlídají dítě, tak to splňuje, pokud chceš něco víc, tak bych asi hledala dál. Další kamarádka tam byla na prohlídce odpoledne a děti tam vesele koukají na TV....

zlababa07
17. lis 2014

@pabka Syn chodil sem http://www.seberacek.eu/ Je to v Šeberově, malá školka cca 10-12 dětí (od 18 měsíců, nejstaršímu bylo kolem 3-4 let), umístěná v rodinném domku, učitelky s pedagogickým vzděláním, hodně se jim věnovali jak výtvarně, tak pohybově, hudebně apod. Akorát tam měli až moc "bio" obědy, syn to moc nejedl. Jinak ale určitě doporučuju 🙂

katty6
Odpověď byla odstraněná
Zobraz