• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termály v Česku a na Slovensku. Kam jet?

12. února 2016 
Ahoj holky, poraďte prosím dobré termály kam můžeme s malou (21 měsíců). Laa v rakousku už máme za sebou několikrát. Nějak nás nic nenapadá. Díky
22. črc 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Maďarsko?
22. črc 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veľký Meder :wink:
22. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ffiinnkkaa Maďarsko už je tak nějak z ruky, chceme to spíše an jednodenní výlet
22. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli no na jednodenní výlet to trochu delší cesta je - ale jinak to daleko tak nebude :slight_smile:
pak klasické co jsou na slovensku je Bešeňova a tatralandie - další neznám
22. črc 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodievame na Oravu - Oravice. Skvelé, odporúčam :wink:
22. črc 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
SK: juh: wellness patince, termalne kupalisko Vadaš Štúrovo, galandia v galante - všetko overené, prejdené, aquathermal senec ; sever a východ: tatralandia, aquacity poprad, bešeňová.
My by sme radi išli niekam v Čechách - nemyslím len kúpanie. Čo je vhodné na pekný výlet s deťmi - školákmi? Zatiaľ sme boli iba v ZOO Lešná.
22. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Bešeňová, Tatralandie - tam se nám líbí nejvíce :slight_smile:
22. črc 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepáč,ale s 21mes.by som do termálnej vody nešla.iba ak by bola len v detskom bazéne.
22. črc 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gubcikova no nepříjde mi, že by jí to nějak mělo uškodit a celý den v ní nebude :wink: takže já s ní klidně půjdu :wink:
22. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak v tatralandii jsme už taky byli, ale asi zkusíme tu bešeňovou..... no uvidíme..... díky za typy
22. črc 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nedám dopustiť na Podhájsku. Perfektná voda, ktorá sa zložením velmi podobá morskej. Dobré vplýva nie len na pohybové ustrojenstvo, ale aj na dýchacie cesty. Zle jazyky tvrdia, že v tých teplých termálnych vodách sa množia baktérie, ale táto voda svojím zložením nepodporuje množenie "živých organizmov". Býva tam dosť ludí, ale zas kde nie sú v týchto teplách.
22. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzana581 děkuju za typ..... :slight_smile:
22. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odporucam Stredne Slovensko - Liptov. Idealne ubytovanie v sukromi za prijatelne ceny s moznostou vlastneho varenia (www.apartmanliptov.sk, www.podchocom.sk), nachadzaju sa v obci Lucky. Priamo v obci su termalne kupele, v blizkosti dalsie termalne kupaliska - Besenova, Tatralandia, prirodne jazierko v Kalamenoch. Moznosti turistiky v okoli.
12. únor 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moravialand a hned kousek za hranicemi je v Rakousku Laa, tam je to menší a je tam pěkný dětský bazén.
12. únor 2016 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, za nás doporučuji jednoznačně Bešeňovou. :wink:
12. únor 2016 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek