Tropical Island, máte zkušenost?

eviknovaku
7. bře 2016

Ahoj holky, zvažujeme výlet do Tropical Island s naším dvouletým synem, máte prosím někdo zkušenost? A byl tam někdo přes noc, zvažujeme přespání ve stanech? Předem moc děkuji, Eva

luciferkaklaris
7. bře 2016

@eviknovaku Ahoj, ano, já tam byla už 2x, vždy bez dětí. Jestli nemáte rádi davy, doporučuju určitě jet v týdnu. Vždy jsme spali volně na lehátkách. Je tam dost hluk (i ve stanech, i když ty jsou myslím dál od vody), ale pokud máte tvrdé spaní, je to ok. Každopádně doporučuju, byl to super zážitek. Teplíčko, zvířata...klidně se ptej, jestli tě ještě něco zajímá 🙂

eviicka
7. bře 2016

Taky jsem tam byla dvakrát, i když už to nějaký pátek je (2005, 2008). Ale bez dítěte. Po druhé jsme tam přespávali na lehátkách a s prckem bych určitě raději volila stan. Na těch lehátkách je to takové provizorium, navíc jak píše@luciferkaklaris je tam pořád takový ruch.

jitavrtule
7. bře 2016

My byli naposled 2015 v listopadu, ale bez přespání. Je to super, hlavně je to jedno z mála míst, kde mohou děti i do saunové části. Tam je podstatně míň lidí než v té hlavní-koupací, větší klid.
Pokud jste tam nebyli ještě nikdy - jsou tam dvě oddělené části - jedna s koupací lagunou, parkem a fastfoodem a pak druhá saunovací s vířivkama. V saunovací části jsou fajn i odpočívárny,kde se dá s prckem v klidu nakojit a pospat si.
Doporučuju taky spíš přes týden než o víkendu a hlavně si zjistěte zda nejsou zrovna v německu prázdniny - to je tam pak hlava na hlavě. Nám se to bohužel právě minule stalo a bylo to celkem na prd v tom, že v té koupací části je omezený počet lehátek a lidé si je nasprosto zabírají tím, že na ně nahází věci. Takže si pa už nelehnete, na písku byla taky hlava na hlavě, ručník jsme chvíli měli na betonu u východu a pak jsme teda zmizli do té saunovací části.
U té saunočásti je i moc dobrá restaurace, o hodně lepší (byť taky dražší) než fastfood v koupací části.

g_m
7. bře 2016

@eviknovaku Byla jsem tam předloni se studenty, spali jsme ve stanech. Bylo tam vedro, tak měli všichni vytáhlé matrace a spali před stanem. Jinak na chození v mokrých plavkách je tam docela chladno, takže doporučuju aspoň větší osušku nebo župan pro děti. V noci je tam hluk z vody v tobogánech, ale nic strašného, spíš takové hučení vody. Jinak to přespání ve stanu doporučuju, je to fajn změna 🙂

nutricnihodnota
7. bře 2016

Já bych se v těchto neklidných časech bála, jet na takové místo a ještě k tomu s dítětem.

drakenn
7. bře 2016

Byli jsme s tříleťákem ,spali na lehátkách. Hluk tam je, ale děcka byly tak unavené z tobogánů a plavání, že spali, jak by je do laguny hodil.. 😉

editah222
8. bře 2016

@nutricnihodnota kdyby to tak člověk bral tak by nemohl nikam 😀

diniki
8. bře 2016

My také byli bez dětí. Super je i ten saunový svět, takže rozhodně koupit vstupenku do obou částí. Já myslím, že to bude hezký zážitek i pro malého, probíhají tam i animační programy. Rozhodně bych volila stan a ne volná lehátka. Hodně času jsme trávili v té wellness zóně, kde bylo i tepleji 🙂

nutricnihodnota
9. bře 2016

@editah222 Ale jo, někam jo. Jen prostě, na spoustu míst fakt raději ne. Svět se za posledních pár let hodně změnil a bude hůř. Ty změny k horšímu se dějí každý den a brzy je nedokážou přehlédnout ani ti, co nemají informace z první ruky. Moje děti určitě nebudou lítat se školou k moři, jako to bývalo za nás. Sakra, kdoví, jestli vůbec uvidí naživo a zevnitř národní divadlo a rozhodně se po škole nebudou bezstarostně potulovat po evropě, tak jako já, ještě před pár lety

editah222
9. bře 2016

@nutricnihodnota a kdo má informace z první ruky? Noviny, internet a zprávy v TV nám je určitě nepodávají 🙂 Správné a úplné informace nemají často ani bezpečnostní služby. Přijde mi zbytečné vyvolávat paniku. V klidu navštěvuji místa kde se schází více lidí a zatím i v klidu lítám /když nepočítám, že mi je blbě při vzletu 😉 /.

lharka13
3. říj 2016

Ahoj lidi, moc prosím, máte někdo aktuální letošní informace o cenách v TI? Chtěli bychom jet s malou přes noc(asi stany), dokážu si podle ceníku spočítat vstupné, ale úplně nechápu , jak se počítá ten poplatek za noc. Také moc prosím o info., jak je to tam s jídlem pitím,snídaní, co se týče cen. Byl jste tam někdo letos s dětmi? Děkuji moc

luciferkaklaris
3. říj 2016

@lharka13 Ahoj, já tam teda letos nebyla, ale vím, jak je to přes noc. Pokud tam přespíš na lehátku na pláži nebo v laguně, načte se ti poplatek za přespání "na volno". Bývalo to 15 EUR za každou noc. Půjčují za poplatek karimatky na lehátko. My tam spali na lehátku celkem 2x a za mě doporučuju spát spíš na pláži, protože v laguně (i když je to tam hezčí) byly do 5h do rána zapnuté gejzíry a vodopády, takže jsme se moc nevyspali. Cenově jsou to tam pálky, my si některé drobné jídlo (rohlíky, sýr, sušenky) a pití vezli s sebou a nechali si je v šatně ve skříňce.

luciferkaklaris
3. říj 2016

@lharka13 Teď koukám, že píšeš o stanech, tak to nevím, s nimi zkušenost nemám.

konidana
3. říj 2016

@lharka3 ten poplatek za noc se počítá na každou osobu včetně dětí. Tzn. když byste měli např. denní rodinné vstupné 2+2 (levnější), tak za noc se přičte 4x poplatek, takže ten 2. den vychází dráž. Z toho důvodu jsme tam byli jen od rána do večera (cca 9-21h a bohatě stačilo - navíc nemáme rádi na spaní moc teplo) Asi by se vyplatilo koupit nějaké vícedenní lístky předem v akci, ale nemám osobní zkušenost. Kamarádka tam takhle byla párkrát, s ubytováním a snad i polopenzí.

lharka13
3. říj 2016

konidana
luciferkaklaris

Děkuju moc holky 🙂 sonduji zatím, co vyjde nejrozumněji, na nějakém fóru psali, že ten poplatek za noc se měl od letoška zvedat na 34 eur, což mi přišlo dost, tak koukám, zda se neozve někdo s čerstvou zkušeností.

konidana
4. říj 2016

@lharka13 my tam byli letos v lednu a nevyplatilo by se nám to. Kolik přesně poplatek byl, ale už nevím. Pokud byste ovšem chtěli stan nebo další služby (snídaně), tak to je cenově zase úplně jinde, než jen obyčejné vstupné.

maci008
3. čer 2017

Dobrý den, oživuji diskusi, našel by se někdo, kdo byl v TI a mohl by mi poskytnout informace? Plánujeme vyrazit 2 dospělí + 1dítě 2r. a 2.dítě 4r - takže 2x 42 EUR + děti zdarma a pokud zůstaneme přes noc, tak 2x ten noční poplatek tuším 34 EUR nebo i děti? Děkuji moc. Marcela

verunka045
27. čer 2019

Máte někdo prosím aktuální zkušenosti? 🙂 Rádi bychom na jednu noc ale koukala jsem, že příjezd je od 16hod. a odjezd do 11hod. Někdo prosím podrobnější info?😊

maci008
27. čer 2019

Byli jsme teď na jaře - děti 4,5 a 6,5roků a naprostá spokojenost, nebyli jsme přes noc vcelku kvůli ceně a přespali kousek v Německu, ale nepomohli jsme si, vyšlo to stejně draze, jen jsme popojeli směrem k domovu a druhý den měli program jinde... Myslím, že do těch 16h to v klidu zvládnete se skříńkou a lehátkem - my vyjeli ve 4h ráno a byli tam v 8h ráno (otázka, že budete mít asi více bagáže) a ráno to chce hned zabrat lehátka... Nu zeptejte se klidně, ráda odpovím, co budu vědět. M.

konidana
28. čer 2019

@maci008 noční poplatek byl stejný i za děti, ale za větší, platící. Jestli je i za mrňata to nevím😉

zelenaesmolda
11. srp 2019

@konidana
muze se v bazenech koupat i v noci kdyz tam nekdo spi nebo se v urcitou hodinu uzavrou?

konidana
11. srp 2019

@zelenaesmolda bazen je nonstop. Akorat nekdy nad ranem tam uklízí a některé části myslim ohradi páskou aby si lidi nenabili na vytreny podlaze a tak.

zelenaesmolda
11. srp 2019

@konidana
diky za info 🙂