Vaničkové plavání, máte zkušenost?

mackapacka
11. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

Ahoj čekáme miminko a chtěla bych s ním začít plavat. Četla jsem o vaničkovém plavání úplně s malými minky, máte s tím někdo zkušenost?

lucamrk
13. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

Já chodila s malým sem a moc se nám tady líbilo.http://studio-skokanek.cz/plavani-miminek/

mackapacka
autor
15. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

@lucamrk
Luci a jak to probíhá, to plavou děti jen s instruktorkou nebo i s maminkou? kolik je tam asi dětí?

tekame
15. zář 2015

My chodili do vaničky od 3. měsíce. A bylo to super, ale neumím si to představit s dítětem, které nemá rádo vodu... 😉 Je tam instruktorka, ale dítě "obsluhuje" rodič. I instruktor se zapojuje a ukazuje. A plave se jenom s jedním dítětem. Ale já mám zkušenost jenom v Boleslavi.

pavly
15. zář 2015

Ahoj, také jsem chodila, plavali jsme jen my dva s instruktorkou-ukazovala mi a učila správné držení miminka ve vodě. Malý to miloval 😀

rousse
15. zář 2015

@mackapacka mám a jsem z toho nadšená - s malou jsme začali hned v 8. týdnu a můžu říct, že lepší školu polohování a manipulace s miminkem jsem neviděla. Nejen že to mělo obrovský přínos pro malou z hlediska motorického rozvoje a přípravy na plavání (končily jsme s tím, že malá je perfektně připravená na potápění - na signál zadrží dech a my jí na hlavičku můžeme vylét celý kelímek vody a zvládá to bez problému), ale pro mě to byla úžasná škola polohování. Opravdu doporučuju všema 10.

stellamax
15. zář 2015

Já jsem měla paní, která chodila na vaničkování k nám domů. Naučila mě i jak se miminko drží, jak se s ním manipuluje, po koupání masáže... Doporučuju to moc. Hlavně to pohodlí, že jsem nikam nechodila. Měli jsme to takhle 1x týdně 6 měsíců a pak navázali kurzem plavání v bazénu. Při vaničkování plave jenom miminko. Potápí se, cvičíš s ním u toho, zpíváš.... To co jsme dělali při té "lekci" jsme vždycky opakovali i při normálním večerním koupání.

mackapacka
autor
15. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

moc a moc děkuji za názory. Tak to vypadá, že to zkusíme. Ještě jednou děkuji

lucamrk
15. zář 2015
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

@mackapacka
jdi do toho, myslím, že budete spokojeni.

mackapacka
autor
16. zář 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

přesvědčilo mne to, že se půjdem podívat a když dobrý, začnem chodit. Asi zkusím nejdřív skokánka, to máme blízko. Ještě jednou moc díky všem. Dám vědět jak to dopadlo. 🙂