Výlet do Liberce, kam se máme s dětmi podívat?

martan01
20. srp 2012

Ahoj, jsem z Hradce Králové a plánujeme jednodenní výlet do Liberce vlakem s dětmi (4 a 2 roky). Určitě chceme navštívit Dinopark a ráda bych ještě nějakou radu, kam se máme podívat, co by se ještě dalo zvládnout za jeden den. Uvažovali jsem o Zoo nebo o centru babylon, ale to už asi za jeden den nedáme. Je tu prosím někdo z Liberce, kdo by poradil?? Díky moc.

slundo
20. srp 2012

Zkusila bych zoo.....tramvaj jede z nádraží přímo k ní , trvá to tak 12 min , zoo není velká, takže Ti to nezabere celý den a stihnete ještě víc věcí 🙂 Jinak babylon je spíš celodeňák, je tam moc atrakcí a když už tam jdeš, vyplatí se to projít všechno 🙂 Skvělý je IQ park, který je jak pro děti, tak pro dospělé. Jinak je samozřejmě zážitek jet lanovkou na Ještěd, ale to je zas na celý den 🙂 Tak ať se výlet vydaří

pepibubu
20. srp 2012

Botanická je super, ZOO taky, dětem se budou líbit bílí tygři....

martan01
autor
20. srp 2012

Holky děkuju moc za rady... Jak je to daleko z toho dinoparku do zoo? nebo je dinopark součástí zoo??

danaho
20. srp 2012

@martan01 Tramvají od nádraží pojedeš na Šaldovo námestí a tam je v nákupním Centru Plaza Dinopark.Pak z té samé zastávky nastoupíš do stejné tramvaje a ta tě doveze do Zoo. Pokud by vám zbyl čas,tak nad Zoo je dětský koutek. Babylon je na celodenní návštěvu jak píše slundo. Přeji krásný výlet 🙂

martan01
autor
20. srp 2012

Díky moc!!!

romca13
20. srp 2012

@martan01 nejsem z Liberce,ale jezdíváme tam za kamoškou,,, určo bych nevynechala ZOO,, je nááádherná,,,, babylon je sám o sobě na celý den,,

katchi
20. srp 2012

Kdyz by jste jeli tramvaji az k zoo na konecnou stanici, tak doporucuju Detsky koutek. Je tam vlacek bazenky s vodou, ruske kolo, pujcovna kolobezek, kol a dalsi a dalsi veci pro deti.

martan01
autor
20. srp 2012

to myslíte dětský koutek v Lidových sadech?? Našla jsem to na netu.. 🙂 Takže do toho dětského koutku se dá tedy dojít i pěšky ze zoo?