Výlet s dětma v Královéhradeckém kraji, máte tip?

madlina
3. bře 2014

Maminky nemáte nějaký dobrý typ na výlet s dětma? Máme děti 7 let a 2roky.

iva205
3. bře 2014

AHoj a co takhle do Častolovic? je tam krásný zámek a zámecká zahrada+zvířata ale jela bych tam raději až bude tepleji 🙂

medakote
3. bře 2014

Kunětická hora+ zvířátkové ohrady pod ní+ Perníková chaloupka byli jsme o víekndu s dvouletým. Dnes tam chtěl znovu 🙂

madlina
autor
3. bře 2014

Holky díky za typy.Přiznám se že Kunětickou horu jsem měla v záloze.Napadl mě Kočičí hrádek a psalajsem meila na zámek loučeň jestli jsou už teď zpřístupněný labyrinty.

penzionalenka
6. kvě 2014

Milé maminky,

rádi bychom vám nabídli ubytování v penzionu Alenka ve Špindlerově Mlýně - Labská, který se nachází na sjezdovce v nadmořské výšce 860 m, na svahu nad přehradou na Labi. Penzion Alenka poskytuje ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích - celé ve stylovém dřevěném interiéru, s možností přistýlek. Penzion Alenka zajišťuje stravování v útulné stylové restauraci po celý den, případně na jedné ze dvou venkovních teras.

Penzion Alenka disponuje dětským hřištěm a díky své poloze je ideálním startem pro vaše výlety do přírody.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Penzion Alenka

pavelo
5. črc 2014

@penzionalenka Dobrý den, dá se u vás platit Šekem Dovolená?

pavelo
5. črc 2014

@madlina Dneska jsme byli na Řepařské drážce u Kolína. Jestli se jim líbí mašinky jako naší malé, tak doporučuji. Osobně se mi sice nelíbí, že je tento projekt dotován z "fondů EU", tudíž z našich daní, ale zážitek pro děti moc pěkný.

jitunkahk
10. črc 2014

Já bych určitě zvolila Adršpach. Skalní městou jsou naprosto úchvatné a skvělý zážitek pro děti, teda aspoň naše si to užili, zrovna jsme tam byli nedávno.... Skalních oblastí je tam víc a určitě stojí za návštěvu, to chce si to naplánovat. Super popsané je to třeba zde http://www.region-adrspach.cz/

kathy.skal
10. črc 2014

co Štastná země? Je to kousek před Turnovem a děti se tam vyřádí celý den (i rodiče 🙂