Výlety s miminem. Máte tipy na místa?

jiskrina
14. únor 2009

Ahoj holky,

budeme od jara a přes leto s manželem v Čechách a rádi byhcom podnikali o víkendech výlety s detmi. Malému bude půl roku, tak si říkám, když už začneme s příkrtmama, jak to děláte venku, jak ohříváte jídlo?
Já si to představuju tak, že dáme kočár do auta, možná koupíme ohřívačku do auta...

Máte nějaké tipy na pěkná místa, která by si užila i takhle malé dítě?

mikulka
13. bře 2009

Taky chceme výletit. 😉 Jen se trochu bojím klíšťat, ale snad když se nebudeme prodírat křovím, nevadí to, ne?

gimulka
13. bře 2009

mikul já loni chytla 5 klíšťat a to jsem byla těhotná a nikam do lesa jsem nechodila

mikulka
13. bře 2009

Teda gimulko, fuj, to je hrůza. Moc jsi mě nepotěšila. 😅

makulinka
16. bře 2009

Ahojky, my používáme také termosku a nebo máme plánovou cestu kolem ikea, tam je to pro ohřev a nakrmení to ideální, já bych malé nikde nic nenechávala ohřát, když bych neviděla jak třeba ta mikrovlnka vypadá. Stačí když ukazují jaké dělal v restauracích kontroly a nevěřím tomu, že to tam mají čisté. v ikea ano, už máme prověřeno.

sarinkam
16. bře 2009

ad klistata- dokud mate mimi v kocare, tak bych byla v klidu- No a ty vetsi, co uz lezou vsude uz muzou byt naockovany. Nas kluk mel 1 KLISTE a prodelal boreliozu. Nastesti jsme na to prisli vcas a melo by to byt v pohode.

mori
15. zář 2011

výlet s kočárkem doporučuju http://www.efirmy.cz/web/rozhledny.cz/active/de... od parkoviště vede až k rozhledně asfaltová cesta 2km, stoupání mírné, jde se opravdu dobře 🙂