Wellness hotel v ČR. Doporučte

sophie1
11. kvě 2010

Ahoj holky, můžete mi doporučit nějaký pěkný wellness hotel v ČR, kde je to v pohodě i s miminkem? Rádi bychom někam, kde to bude relax jak pro dospělé, tak příjemné i pro mimino - kojence. Předem díky za tipy! 🙂

nikka.vo
11. kvě 2010

Hotel Velveta ve Špindlu 😉 , příjemný, menší hotýlek, welnes tam mají, ale nemají tam klasický bazen. Kolem je spousta možností na výlet 😉

Hotel Adam ve Špindlu 😉

staninka77
8. čer 2010

Ahojky.
Tak co třeba www.wellness hotel panorama.cz.
Možná jsem to napsala špatně ale stačí zdat Panorama.
Je to v Blansku a okolí.
Dyžtak to napíšu dobře jen se tam musím podívat.
Je tu moc krásně je to na Jižní Moravě kousek od Brna.

blanka.k
19. zář 2010

Právě jsme se vrátili z tohoto hotelu v Luhačovicích s naším 4m synem
http://www.hotel-ambra.cz/
Je to v boční ulici, poslední dům pod lesem, asi 7min. pěšky od centra, plně bezbariérový, jeden z největších vnitřních bazénů v Luhačovicích, spolu s vířivkou v ceně ubytování, klasický pokoj s koupelnou 35-38m2, takže fakt veliký, neměli jsme problém tam mít autosedačku, postýlku, kočárek a ještě tam bylo plno místa, balkon, měli jsme pobyt i s procedurama (masáže, perličkové koupele, laser.ošetření pleti, zábaly,....), které jsme si naplánovali, abychom se vystřídali v hlídání malého, pro větší děti je tam herna s hračkama, u oběda jídelní židličky, mimo našeho malého tam byly ještě asi 3 nebo 4 rodiny s dítětem, jinak spíš důchodci, ale ne ti klas."lázenští",ale spíš ti co si to na týden zapltí sami, takže úplně v pohodě, žádné zděšení, když občas malej řval atd. 😉 pro dospělé je tam kulečník, stolní tenis, stolní fotbal ,...doporučuji v autě výlety po okolí (ZOO Lešná, zámecké zahrady v Kroměříži, zřícenina Lukov - taky sjízdná s kočárkem) 😉

pucik
20. zář 2010

Ahojky, my byli s 2,5 měsíčním synátorem ve wellness hotelu na špičku, hotel Horizont, malýho jsme vozili v golfkách na jídlo, buď jsme se vystřídali nebo byl spokojenej, než jsme se najedli. Máme ještě 3-letýho, takže to bylo pro oba super, Je tam bazen, tam jsme malýho brali v sedačce dokonce i v golfkách, tak tam koukal i usnul bylo tam teploučko, mnoho možností na vycházky, na Černý jezero a tak, i jsme byli na lanovce na špičák a nevadilo mu to. mají tam postýlku, sedačky na jídlo. Mrkni na oreahotels, tam jsou babyfriendly hotely, kde jsou na dětičky zařízený, je jich tam víc 🙂 😉

xvink
5. srp 2014

Holky, chtěla bych obnovit tuhle diskusi... Nějaká doporučení? Chtěli bychom vyrazit s 9 měsíčním mimískem. Ideálně ve vzdálenosti max cca 2h od Prahy.

cestysdetmi
13. srp 2014

Mohl by to být třeba Harmony Club Hotel ve Špindlerově Mlýně.

swellt
13. srp 2014

A nebo TreeOfLife.cz
Je u tech drazsich,to predesilam,ale luxusni. Lazne Belohrad, cca 1,5h od Prahy. 🙂

8284
26. pro 2014

Vrchlabí. Hotel Gendorf. Obrovská vířivka! Krásné. V restauraci měli minulý rok velkou plochu s polštáři a hračkami pro hodně malé děti (cca. do dvou let). Kousek za městem jsou sjezdovky. Nám pohlídala malého babička, takže jsme si dvakrát sjeli. Bylo to někdy v březnu. Poslední sníh. Vedle hotelu byl krásný bar. Po uspání jsme tam chvíli zašli (hlídala babička).

paulito
26. pro 2014

Harrachov, hotel Sklář 😉

vashaa
26. pro 2014

Velké Karlovice, hotel Lanterna 🙂. Naprosto úžasné!!!

aaa
26. pro 2014
jamia
26. pro 2014

@vashaa Potvrzuju!!! Jeli jsme loni, jedeme i letos, naprosta spica.

lukava
29. led 2015

Holky, prosím, poraďte welness hotel s hlídáním. Máte něco vyzkoušené a můžete doporučit? Nejlépe Morava 🙂

lukava
29. led 2015

@staninka77 prosím, máte osobně vyzkoušeno? je tam i hlídání?

lukava
29. led 2015

v beskydech jsem našla tohle, vypadá to super, je tam hlídání, ale raději bych něco blíž u Brna
http://www.celadenka.cz/

lukava
29. led 2015

@jamia prosím, je v Lanterně dobré hlídání dětí? http://www.lanterna.cz/

jamia
29. led 2015

@lukava Tak to nevím, byla jsem tam ještě jako těhotná a letos chystáme s miminkem, ale odkládat ji neplánujeme. Pro rodiny s většími dětmi je imho lepší Horal.

lukava
29. led 2015

@jamia děkuji za tip! máme kluka skoro 3,5 a potřebuji hlavně spolehlivé hlídání, tak snad ten Horal 🙂

jamia
29. led 2015

@lukava Zkus tam zavolat, jsou opravdu moc milí 🙂

staninka77
1. únor 2015

@lukava -No hlidani deti tu bohuzel nen☹i, ale stale to vylepsuji 😉.
Celi hotel, ja mohu jen doporucit, bydlime kousek od hotelu Panorama.

martina678
22. črc 2015

Mne se líbí International v Brne. Byla jsem tam jednou na konferenci z práce, zustavali jsem přes noc a zážitek skvělý! wellness 100 bodov, jídlo si nevím vynachválit do teď. Prostory mně zaujali, zapadá do mého vkusu takže 1 * dávam 🙂 O hlídaní ti moc toho nepovím, s tim zkušenosti nemám, ale je to hotel fakt na úrovni, takže určo si poradí i s mimčem 🙂 🙂

zuzkka88
22. črc 2015

Maximus resort v Brně u Brněnské přehrady. S hlídáním nevím, ale jinak super.

etra
22. črc 2015

Hotel Horal ve Velkých Karlovicích!!!!Doporučuju, perfektní služby, strava, animační programy...

kopeckovaa
22. srp 2015

Nově zrekonstruovaný hotel v Moravském krasu http://www.olberg.cz/, ve welness jsme byli sami, soukromí, prima..

anishai
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inka987
27. lis 2015

Wellness hotel Panorama Blansko!

sher0on
1. pro 2015

Souhlasím s Hotel Horal ve Velkých Karlovicích .. je to tam bomba, rádi se tam vracíme! 🙂 ♥