Yamaha Class v Prostějově. Hudební kurzy pro děti

hathor86
22. zář 2010

Dobrý den, zdravím všechny maminky z Prostějova a okolí. Chci Vás pozvat na první hodiny pro skupiny Robátka(maminky s dětmi od 4 do 18 měsíců), První krůčky k hudbě(od 18 měsíců do 4 let) a Rytmické krůčky(děti od 4 do 6 let). Robátka jsou zaměřena na nejmenší děti, je to nejnovější program Yamaha Class. Program je postaven na volném objevování. Na vývoji tohoto programu se podíleli odborníci z hudební pedagogiky, pediatrie i dětské neuropsychologie. Výuka probíhá jednou týdně, skupinku tvoří 8-12 dětí vždy v doprovodu jednoho z rodičů. Po absolvování Robátek je možno nabídnout pokračování v programu První krůčky k hudbě.

V Prostějově bude probíhat výuka Robátek na ZŠ Masarykova v dopoledních hodinách. Informace se aktualizují na stránkách www.yamaha.osradost.cz a na http://www.facebook.com/pages/Co-Cech-to-muzika... . Na školičkách Yamaha Class se na Vás bude těšit Pavla a Katka

hathor86
autor
22. zář 2010

Všechny tyto programy mají svá specifika. Systematicky rozvíjejí nejen vztah dětí k hudbě, učí je intenzivněji hudbu vnímat, ale také podporují celkový rozvoj osobnosti a inteligenci dětí, aniž by je jakkoliv přetěžovaly. Doporučuji!