Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Amazon.de. Máte zkušenosti s nákupem?

lenickap
22. zář 2019

Neobjednávala jste někdo prosím přes obchod amazon.de?

pajamo
22. zář 2019

My skoro pořád, ale bydlím v Německu 😀

lenickap
autor
22. zář 2019

@pajamo no já chtěla dělat narozeninovou párty ale těm jejím platbám vůbec nerozumím a manžel nechce dávat číslo účtu nevíte jak jinak zaplatit a nebo jak tam koupit voucher 🤔 mají tam krásné věci které nedokáží jinde sehnat

pajamo
23. zář 2019

Platíme normální kartou

jolisha
23. zář 2019

@lenickap Ano, kamarád tam nakupuje. Co by tě zajímalo?

vineta
23. zář 2019

@lenickap Kupuji tam občas knihy, platím on-line kartou.

lenickap
autor
24. zář 2019

@jolisha dobrý den mohla bych se zeptat bylo by moc troufalé kdybych Vás požádala něco mi tam koupit a přeposlat na mě zaplatila bych vám to dobírkou a doplatila poštovné

laka_lacenda
24. zář 2019

Jestli chápu, tak ty se bojíš platit kartou přes internet? Nikdy jsi nic neplatila? Já to dělám běžně: na amazon.fr jsem nakoupila v podstatě vše pro malyho....A nakupuju i na aliexpressu. Už několik let a nikdy se nic nestalo. Pokud máš strach, doporučuju si založit nějakej zvláštní účet, kde člověk nebude nechávat moc peněz, a ten používat na platby na netu. Ale obecně je tohle dnes již běžná věc a vykradení účtu na základě platby po netu se stává zcela výjimečně.

zuzita15
24. zář 2019

@laka_lacenda Muzu se prosim zeptat, co vse jste na francouzskem Amazonu nakupovala, abych se inspirovala, a jake bylo postovne? Klidne napiste sz, at to tady neplevelime 😉 Dekuji

lenickap
autor
24. zář 2019

@laka_lacenda já internetové bankovnictví nemám ani účet nepotrebuji ho a manžel mi nechce povolit nakupovat prý blbosti 🤔

laka_lacenda
24. zář 2019

@zuzita15 No já ti moc nepomuzu, já žiju ve Francii. 😀 Ale nakoupila jsem tam fakt vsechno: plinky, hnizdo, dudliky, lahvicky, latkovy plinky, zavinovacku....Fakt vše.🙂

laka_lacenda
24. zář 2019

@lenickap No hodně zvláštní přístup....Já si nedovedu představit fungovat bez účtu, bez karty....bez peněz v podstatě....A tvůj manzel mi přijde trochu diktator....Tohle bych nesnesla...Ale tohle je váš život, váš problém....Každopádně platby kartou na internetu jsou dneska fakt bezpecne a bezne. 🙂

zuzita15
24. zář 2019

@laka_lacenda ok, ja si prave z Francie nechavam vozit praci prasky a avivaze, to je uplne jinej level i narozdil od Nemecka 😉

laka_lacenda
24. zář 2019

@zuzita15 Hele, ono taky jak co. 😀 Obecně kvalita např. jídla je tu fakt daleko vyšší, ale zase daaaaaleko dražší, ale co jsem koupila některý věci jako např. kočárek nebo odpad. kos na plinky, tak měli uvnitr mj. i ceskej návod. 🙂

lenickap
autor
24. zář 2019

@laka_lacenda no to ne že by mi nechtěl dávat peníze jen se mu to zda že jsou to hlouposti ... 🙄 No jelikož jsem svodo-myslna snažím se to trochu obejít 😁 no budu to muset nejspíš vymyslet jinak

bassetlady
24. zář 2019

@lenickap kdybyste byla svobodomyslná, tak máte vlastní účet a kartu. Takhle jste jen zbabělá a navíc lhářka.

lenickap
autor
24. zář 2019

@bassetlady tak to je zajímavé cizí člověk silné řeči asi by jste si měla udělat pořádek ve svém životě

bassetlady
24. zář 2019

@lenickap já v něm pořádek mám, a když se rozhodnu svoje peníze, které mám nad rámec potřeb rodiny, hodit do kamen tak je tam hodím a nebudu se nikoho doprošovat ani žádat o svolení.

lenickap
autor
25. zář 2019

@bassetlady Mladá slečno asi jste nepochopila téma rozhovoru a předhánět se kdo kolik ma? To je slabomyslné. Není mi 5let aspoň už víme kde je pravda

bassetlady
25. zář 2019

@lenickap už nejsem úplně mladá a slečna už taky ne. A Vám evidentně chybí ( krom jiného) smysl pro humor a nadsázku. Nenazývejte se svobodomyslnou urážíte tím všechny svéprávné ženy.

lenickap
autor
25. zář 2019

@bassetlady tak už vám nic nepomůže myslela jsem že vaše názory jsou ovlivněny věkem no pán Bůh nenadělil radši už mi prosím nepište není to smyslu plné ani konstruktivní

Sem začni psát odpověď...

Odešli