Mamaclass.sk. Nemáte někdo slevu na členství?

28. čer 2021

Ahoj všem, nemáte někdo slevu na členství na mamaclass.sk? Každý s aktivním členstvím by měl mít kód na slevu 50% a když ji někdo využije, tak dostane slevu i ten dotyčný co ji poskytl, nemáte někdo? Nechce se mi kupovat za plnou cenu a jsou tam fajn přednášky ohledně porodu apod.

alilali
29. čer 2021

Proč anonym? Trapná reklama, nahlašuji.

autor
29. čer 2021

@alilali To klidně můžeš 😃 je mi to vcelku fuk 😃

nat
29. čer 2021

Tyhle otravove s nějakým nesmyslem jsou horsi jak pojišťovací 🤣🤣No a vyjadrovani taky nic moc...Tak nabizite tu okate nějaké produkt a chovate se takto?No Vas bych zamestnat nechtela.

autor
29. čer 2021

@nat 😃 ja nic nenabizim, naopak se ptám na slevu 😃 Anonym je moje věc, třeba nepotřebuji aby někdo o mém těhotenství věděl a pokud má někdo potřebu něco nahlašovat, tak pro mě za mě 🤷‍♀️

alilali
29. čer 2021

Jojo , kecy 🙂)

nat
29. čer 2021

No tak tím,že se tu práte na slevu pro mimi asi nikomu nedojde,že ho čekáte 😅 😀 😀 TAk to ma logiku a uz to chapu,boze nekteri jsou tak strasne inteligentni 😀 😀

autor
30. čer 2021

@nat Tak proto je to asi anonym ne, protože ta otázka je postavena takhle 😃 Ano, vám to nedošlo, ale napadáte inteligenci druhých, to svědčí spíš o té vaší nemyslíte 😉. Stejně mě vždycky nejvíc fascinuje, že se ozvou lidi, kteří k tématu nemají nic, ale přijdou jenom rýpat, jestli to není reklama a proč je to anonym a proč rostou jablka na stromě. Že to někoho baví 🤷‍♀️