• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
autor
Klarysek1-v první řadě si oprav ten tt!!!!asi jsi špatně napsala do nastavení datum začátku poslední menzes,protože 59 tt nemůžeš být!!! :grinning:
Jinak jí byla poprvé na UTZ v úterý,to je 31DC a byl tam už vidět malý gestační váček 5mm,doktor to označil jako že je to OK,na kontrolu jdu až 19.12,snad to takovou dobu ani nevydržím,ale když si mě zavolal až za tak dlouho,tak je to asi zatím vpořádku,aspoň se tím uklidňuju :unamused: Ty obavi tu máme asi opravdu všechny,je to přirozená reakce :slight_smile:
3. pro 2006 ve 12:51  • Odpověz
autor
oprava-OBAVY :grinning:
3. pro 2006 ve 12:52  • Odpověz
Tak už to mám Jani opravené a kde se ukazuje v jakém jsem týdnu?Na ten UTZ jsem se ptala proto, že jsi psala, že sis dělala test a vyšly ti // čárky a pak jsi šla hned k doktorovi.To bylo myslím 15 DPO a tam ti taky dělal UTZ?Nebo ti jen bral krev?Zajímá mě to z toho důvodu, že je mi divné že na UTZ nebylo nic vidět kromě zvětšené sliznice na 13mm.Díky za informaci :slight_smile:
3. pro 2006 ve 12:56  • Odpověz
ahoj jankar. My zatím nic, beru prášky na MS a taky nemám ovu
3. pro 2006 ve 12:59  • Odpověz
autor
kalerat-no,to je nejhorší když není ovu,mám to hodně zkušené :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale doufám že to řešíte,víš proč ji nemáš??
3. pro 2006 ve 13:01  • Odpověz
jankar, to nevím proč ji nemám, nic zjištěno nebylo, ale asi to bude vysazením antikoncepce. v lednu na to začnu brát prášky
3. pro 2006 ve 13:05  • Odpověz
autor
klarysek-tt se ti zobrazuje hned vedle tvého jména a fotky při tvém příspěvku v diskusí.Jo já vlastně byla hned poprvé u doktora 27DC kdy krev dyla těhotenská,ale UTZ nic sliznice 13mm,ale to říkal doktor že je to jasné,protože to bylo hodně čerstvé,ale za další tři dny velký nárust HCG a s tím i ten festační váček,tak se neplaš,kdy jsi měla poslední menzes??
3. pro 2006 ve 13:06  • Odpověz
autor
mám tam dost překlepů,tak sory
kalerat-jo tak snad to bude OK :slight_smile: já měla PCO-polycistické vaječníky a to je na H...O :angry: ale po laparce se mi to rozjelo :dizzy_face:
3. pro 2006 ve 13:08  • Odpověz
poslední MS jsem měla 23.10.2006, ale první cyklus jsem měla 36 DC a doktor říkal, že k ovu mohlo dojít až třeba 22 DC.Tak nevím..docela se bojím...
3. pro 2006 ve 13:11  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:12  • Odpověz
autor
klarýsek1,no to je možné já měla ovu už 11-12 DC,tak to by se vysvětlilo ne??je to hodně čerstvé :dizzy_face:
Ahoj malalady,jak vidím tak ty už jsi o dost dál jak my :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:15  • Odpověz
jankar nooooo :slight_smile: hadam nevadi :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:17  • Odpověz
autor
néééé vůbec :dizzy_face: jak se cítíš??? :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:18  • Odpověz
mam sa fajn ranne nevolnosti su prec... :slight_smile: tak som celkom rada :slight_smile: u vas sa to prave deje, ze??? :grinning:
3. pro 2006 ve 13:20  • Odpověz
autor
malalady,no já zatím nemám ani ranní nevolnosti,jet citlivější prsa a nespavost,ale to všechno asi ještě příjde :grinning:
3. pro 2006 ve 13:23  • Odpověz
jankar no tie prsia to paradne boli.. mna vcera zacali nejak.. ale to sa uz pripravuje, zevraj ;) ale jasne to pride.. ja tiez v zaciatkoch jak ty tak tak isto len tie prsia.. a potom neskor mi uz zacalo byt zle ale len rano.. a uz som nemohla lezat ked som bola hore bo mi bolo na bliti
3. pro 2006 ve 13:25  • Odpověz
jankar aha, tak já jsem zatím načátku, takže uvidíme co se mnou všechno budou dělat :slight_smile:
3. pro 2006 ve 13:55  • Odpověz
holky já jsem nervozní jak čolek
3. pro 2006 ve 14:00  • Odpověz
ahojky waci přeju ti to, ale nestresuj se není to zdravé :wink:
3. pro 2006 ve 14:02  • Odpověz
jani já vím, ale prostě už bych ráda věděla jak jsem na tom zda to dostanu, nebo zda jsem těhu
3. pro 2006 ve 14:03  • Odpověz
jj, to chápu a co říká test??? jestli už jsi v době kdyby jsi měla dostat ms tak už může být slaboučká čárka vidět, každý den je pak silnější :slight_smile:
3. pro 2006 ve 14:05  • Odpověz
jani test jsem si dělala ve středu a čtvrtek ale byl negativní MS těžko říct, mám nepravidlené cykly, ale nikdy jsem to neměla delší jak 48 dní a dnes už je to 51 :frowning2: a samosebou testy už doma nemám :unamused: a lékárny zavřené
3. pro 2006 ve 14:08  • Odpověz
wacinka :slight_smile: uvidis.. hadam to bude to co ocakavas:slight_smile:
3. pro 2006 ve 14:27  • Odpověz
malalady :grinning: já každej večer usínám a říkám, ať to nedostanu :grinning: :grinning: :grinning: prostě prdlá :grinning:
3. pro 2006 ve 14:30  • Odpověz
to jewaci normální, přeješ si miminko, jak si to přeješ, já si zase teď přeji aby MS přišla co nejdříve a abychom se mohli zase snažílkovat :grinning:
3. pro 2006 ve 14:38  • Odpověz
jj Jani asi je to normál, ale začínám se na to nějak upínat a asi to není dobré :unamused: no a´t už se to rozlouskne a jsem zaase v klídku :wink: no nic valím k mamči tak se zatím mějte :wink: :wink: Jani a drž se
3. pro 2006 ve 14:40  • Odpověz
wacinka a uz ti dost dlho meskaju tak asi by som povedala, ze ha¨dam aj haj
3. pro 2006 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem trošku začala brouzdat v těhu stránkách a objevuji docela zajímavosti.
Nemůžu říct, že bych byla někdy příšerný žrout a jedlík,tak doufám, že ani teď (až mi to taky potvrdí doktorka :slight_smile: )se nebudu nějak přecpávat.
Ale tohle mě zaujalo, tak doufám, že nepůjdu celkově víc jak na 16 kilo nahoru :grinning:

V době těhotenství je zvýšená potřeba energetického nutričního příjmu vyvolaná zvýšeným bazálním metabolismem, přírůstkem zásobního tělesného tuku a ostatních tkání a nutná k zajištění výživy vyvíjejícího se plodu.

Zvýšený nutriční příjem energie je také nutný v období laktace k zajištění kojení. Doporučovaný celkový nárůst hmotnosti za celé období gravidity je od 8,5 do 12,5 kg. (v závislosti na BMI před těhotenstvím).

pro ženy s BMI před těhotenstvím 18,5-19,9 má činit 12,5-18,0 kg
pro ženy s BMI 20,0-25,9 má činit 11,4-16,0 kg
u žen s BMI > 25,9 má činit 7,0-11,5 kg

Těhotné ženy v České republice přijímají denně 9192 kJ nutriční energie ( 83% doporučované denní dávky při průměrném přírůstku hmotnosti 13,32 kg a porodní hmotnosti novorozence 3,52 kg).
3. pro 2006 v 17:29  • Odpověz
ahoj vsem :slight_smile:
WACINKA : DRZIM PALCE
A VSEM DALSIM // GRATULUJU :slight_smile:
3. pro 2006 ve 20:07  • Odpověz
Ahojte holky, včera jsem si dělala test(byla ve mě malinká dušička-už jsem se několikrát zklamala). Nemohla jsem uvěřit vlastním očím - byly tam //!! Zobrazily se okamžitě a zřetelně. Zatím to nikdo neví (teda kromě vás :slight_smile: ). Příští týden chci jít k doktorovi, ale nevím jestli není brzo. Podle mě jsem tam v 5 tt. Myslíte, že už tam mimíska uvidí?
4. pro 2006 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.