• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
ahoj ren, tak to moc gratuluji to je super zpráva, no určitě jít k doktorovi můžeš, alespoň ti to potvrdí, myslí, že už by tam něco mohlo být vidět, alespoň tečka. Já mám 3 dny zpoždění a zítra budu testovat, tak jsem zvědavá,ale mám takového tucha, že to teď vyjde, ale nechci moc přebíhat, pak vyrazím k doktorce,aby mi to potvrdila nebo vyvrátila a test jsis dělala kdy?
4. pro 2006 v 07:50  • Odpověz
ahoj ren,

to je tezky rict, jestli tam neco uvidi, ja byla u doktora v patek a zatim tam videl jen 6mm vacek, ono zalezi, kdy jsi ovulovala, jestli nekdy kolem 11DC, tak tam klidne bude i neco videt, ja ovu nekdy 17 az 18DC, takze se nemuzu srovnavat s jinyma. Kazdopadne ja z toho byla trochu vydesena, ale kdyz jsem si tady pokecala s holkama, tak jsem se uklidnila, protoze je to neni nic neobvykleho. Je to na tobe, kdyztak si zavolej k doktorovi a rekni mu, kdy byla posledni MS a on ti rekne, jestli mas prijit pristi tyden a nebo pozdeji :wink: , Jinak moooooooooooooooooc gratuluju :slight_smile:
4. pro 2006 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky.....
ren .noooc gratuluju
louja: drzim palce, vypada to slibne :wink:
4. pro 2006 v 08:08  • Odpověz
Děkuji za gratulace. Loujo, test jsem si dělala po 9ti dnech zpoždění. Už jsem to déle nemohla vydržet :wink: Ale taky jsem měla tucha - bolely mě prsa a v neděli dělalo se mi špatně v autě - dřív jsem mohla jet třeba tisíc km a teď po 5 km mi bylo dost zle. Ať ti to zítra vyjde!! Držím palečky
4. pro 2006 v 08:08  • Odpověz
Bobino, abych pravdu řekla nikdy jsem nesledovala kdy probíhá ovulace a takové ty věci kolem. Jen jsme se s manželem tulili shruba 10-14 dní po MS. Vyšlo to sice až za 7 měsíců od svatby, ale nakonec vyšlo.
4. pro 2006 v 08:12  • Odpověz
jo jo vypadá, ren až po 9 dnech, no tak to nevím jestli to bude ještě poznat, já mám teprve 3 dne zpoždění, jsem 36.DC, no uvidíme, koncem týdne bych šla na krev a uvidím ať furt nespekuluji :slight_smile: a ty jsi měla jak dlouhý cyklus? no mě bylo včera navečer špatně, motala se mi hlava, no uvidím
4. pro 2006 v 08:14  • Odpověz
jen nevím jak to pak řeknu v práci, ale to budu asi řešit až to budu vědět určo
4. pro 2006 v 08:14  • Odpověz
tak to ja delala tst hned druhy den po zpozdeni haha jsem hold nedockavec, 9dnu bych nevydrzela..... :slight_smile:
4. pro 2006 v 08:15  • Odpověz
ren já taky nesleduji kdy probíhá ovu, zatím to necháváme náhodě a snažili jsme se tulit obden :sunglasses:
4. pro 2006 v 08:15  • Odpověz
Iza, já jsem dříve dělala testy taky hned a pak jsem byla zklamaná. No, ale řeknu ti radši jsem si ho ani nekoupila abych neměla nutkání si ho udělat dřív. Včera jsem ráno vstala a šla odhodlaně na to - ať už jsou tam // nebo /. :grinning:
Loujo, cyklus jsem měla 34. Já se zas docela těším až to v práci řeknu. Už mi to v práce všechno a všichni přerůstají přes hlavu.
4. pro 2006 v 08:28  • Odpověz
ren, já měla 33 DC první měsíc a teď je to ten druhý, tak uvidíme, no mě to tu taky neba a křivka nálady je dost divoká :unamused: já jsem tu necelý rok, tak jen proto, ale neřeším to, mimi je pro mě důležitější :sunglasses: a zůstaneš hned doma nebo budeš chodit do práce co to dá
4. pro 2006 v 08:37  • Odpověz
bobino já jsem se taky vdávala 9.9. :grinning: a ty jsi už těhu nebo ne
4. pro 2006 v 08:39  • Odpověz
ahoj louja, tak to gratuluju novomanzelko :slight_smile: , jo ja uz jsem tehu :slight_smile: a co ty, vypadas nadejne :slight_smile:
4. pro 2006 v 08:42  • Odpověz
Louja, s tou prací nevím - záleží na tom co se v práci bude dít. Možná bych ještě nějaký čas dělala. Už bych to nějak přežila s pocitem brzké mateřské :grinning:
4. pro 2006 v 08:47  • Odpověz
díky, taky gratuluji, a rovnou dvakrát, no doufám, že jo :sunglasses: ale ještě nevím, jsme v očekávání, mám zpoždění a bolí mě prsa, zítra to testnu a pak půjdu asi na krev, ať mám jasno , jsem 36 DC
4. pro 2006 v 08:47  • Odpověz
ren, já taky pokud to vyjde, tak bych chtěla taky v práci fungvoat, ale uvidím jak mě to tu bude štvát, ale asi tak do 5.-6. měsíce bych tu byla,ale je to fakt podle situace
4. pro 2006 v 08:50  • Odpověz
louja, to taky záleží co děláš za práce. Já sedím v kanceláři, ale někdy je tu fakt blázinec a stres a to by nebylo dobré. Nechala bych se přeřadit na klidnější práci. Ale fakt ještě uvidím.
4. pro 2006 v 08:54  • Odpověz
já taky sedím v kanclu a docela pohoda, ale někdy mám nervy na pochodu, že bych s tím prašila, zrovna teď je ale klidné období, tak jsem zatím v klidu, ale až budu těhu,tak mám takovu malou pojistku, že až mi nervy vytečou , tak s tím praštím a bude :grinning:
4. pro 2006 v 08:56  • Odpověz
holky taky jste tak desne unaveny? ja prospala celou sobotu a pulku nedele :sweat_smile:
4. pro 2006 v 08:57  • Odpověz
:grinning: to se někdo měl, já nemohla ráno vstáv, vůbec se mi nechtělo, my v sobotu uklízeli - okna a tak a v neděli slavily manželovi narozky... tak to bylo příjemné :slight_smile:
4. pro 2006 v 08:58  • Odpověz
jsu si uvařit čajík, za chvíli se vrátím :wink:
4. pro 2006 v 08:59  • Odpověz
izo, já bych spala, spala a spala... Jak Šípková Růženka, fakt. Vždycky jsem ráda a hodně spala, ale teď je to extrém. Izo, ty jsi byla kdy u lékaře? Myslím v kterém týdnu?
4. pro 2006 v 09:00  • Odpověz
ren : alejeste nebyla... :sweat_smile: pujdu ke kamaradovi - dela v motole, ale byl minuly tyden v zahranici a vcera se vratil, tak jsem mu volala a tenhle tyden tam pujdu, jen nevim jeste kdy, nemel jeste naplanovany sluzby
4. pro 2006 v 09:29  • Odpověz
Iza, aha, já jen, že máš napsaný 6tt, tak jsem myslela, že jsi byla u lékaře. Jo, takový kamarád se hodí. Já si na svého doktora taky nemůžu stěžovat - je s ním sranda :grinning:
4. pro 2006 v 09:33  • Odpověz
no to mi nějak tady vypočítal konik, zadala jsem tam datum posledni MSa delku cyklu a bylo to tam haha...no ja mam ted porad strach,jestli je vse ok.....a uz abych byla po prohlidce neb se stresuju, porad me napada, ze to muze byt mimodelozni a nebo ze se nevyviji...jsem hold magor :confused:
4. pro 2006 v 09:35  • Odpověz
autor
Ahoj těhulky,jak se máte??Unavené??Já jsem čilá jako rybka :grinning: já mám spíš nespavost :frowning2:
4. pro 2006 v 09:37  • Odpověz
ahoj jankar :slight_smile: ja prochrapala skoro cely vikend, ale dneska v noci se zas furt budila a tak jsem si na tebe hned vzpomela :wink:
4. pro 2006 v 09:38  • Odpověz
iza neboj to bude vše o.k., ale doktora už neoddaluj :slight_smile: já jakmile zjistím // , tak se objednávám, ať mám jistotu :slight_smile: Ahoj Jankar, mám se dobře, ale vstávání bylo děs a hůrza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2006 v 09:38  • Odpověz
lou : ja ho neoddaluju...oddaluje se mi sam :grinning: ....ja si planovala, ze k nemu nabehnu hned dneska :frowning2:
4. pro 2006 v 09:40  • Odpověz
autor
no jo kočky každý má holt jiné příznaky těhu :sunglasses:
4. pro 2006 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.