• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Louja, to jsme dvě. Vůbec se mi nechce. dneska jsem ještě pořádně nic neudělala!!
4. pro 2006 v 10:57  • Odpověz
no já taky moc ne, mám kolem sebe hafol papírů, aby bylo vidět, že něco dělám, ale to je tak všechno, odpolko máme poradu,ale už mám vše připraveé, tak je to docela v klídku
4. pro 2006 v 10:58  • Odpověz
Simus, ty teda když tak budeš rodit v UH? Já ještě nevím. Uvažuji o Zlíně-dělá tam sestřenka a prý je to tam mnohem lepší. Nejsem přímo z UH, ale do ZL nebo UH to mám stejně daleko.
4. pro 2006 ve 12:39  • Odpověz
autor
Holky vy už rodíte? :fearful: :grinning:
4. pro 2006 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky, já chci taky mít konečně ty dvě čárky :frowning2: Mám 3 dny zpoždění a zatím se nic neděje, testík zatím negativní. Myslíte, že by po 3denním zpoždění už měl být pozitivní nebo můžu stále ještě doufat? :sweat_smile:
4. pro 2006 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Taky se mi zdá, že to tady nějak utichlo. Asi čas oběda :sunglasses:
4. pro 2006 ve 12:45  • Odpověz
Určitě můžeš ještě doufát. Za dva dny to zkus znovu. Zná případy kdy test vyšel negativní a byla těhu. Tak neztrácej naději :wink:
4. pro 2006 ve 12:46  • Odpověz
ahoj vlckulka, ono je to tezky rict, zalezi kolikaty den jsi DPO, kdyby to byl tak 14DPO, tak uz by mohlo byt smerodatne jestli jsi nebo nejsi, ale u nekoho ty hormony nabihaji pomaleji. Takze vydrz. Klaryskovi taky vysel nejdriv test negativni a za par dni uz vysel pozitiv. :slight_smile: tak drzim pesti
4. pro 2006 ve 12:47  • Odpověz
autor
vlckulka-klíííd,neplaš se zkos testnout za další 2 dny :slight_smile: ale ono se nám to kecá co? :zipper_mouth:
4. pro 2006 ve 12:48  • Odpověz
No já bych nejradši utíkala na záchod a testla se znovu :grinning: Ale asi by to nemělo cenu. Říkala jsem si, že to prubnu zítra nebo pozítří ráno, pokud mě tedy MS nepředběhne.
4. pro 2006 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
vlckulka-to znám.....asi jsme ženské včechny stejně nedočkavé co?ale vydrž,jiná rada bohužel zatím není :unamused:
4. pro 2006 ve 12:53  • Odpověz
Snažíme se 7 měsíce a mám cyklus pravidelný skoro na den, tak jsem už začínala být lehce nadšená, ale zároveň jsem se sklidňovala, at neblbnu. Ovšem mám pocit, že vyhraje MS, bolí mě břicho, jako když to mám každou chvíli dostat.
4. pro 2006 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
jankar -jj, všechny ženský jsme stejně nedočkavé a kor, když jde o mimi a my ho chceme :wink:
4. pro 2006 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
vlckulka, taky to vypadalo, ze mam predmenstruacni bolesti a pak se z toho vyklubalo mimi :slight_smile:
4. pro 2006 ve 12:59  • Odpověz
vlckulka, taky jsme čekali 7 měsíců. Bolesti břicha jako kdyby jsi to měla dostat jsou první příznaky! :wink:
4. pro 2006 ve 13:00  • Odpověz
bobina - kéž by jsi měla pravdu, to by měl manžel ten nej vánoční dáreček :slight_smile:
4. pro 2006 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
vlckulka,no jo,my čekali rok na tuto chvíli a nikomu bych to nepřála,ale už jsem to tu psala,opakuju se,jo a taky jsem měla přdnenstruační bolesti,už už jsem si myslela že to dostanu a......... :dizzy_face: nebostala :dizzy_face:
4. pro 2006 ve 13:02  • Odpověz
ahojky, přeji pěkné odpoledne, ještě 2,5 hod a pádím domů, snad to tady uteče, jinak nevím nevím
4. pro 2006 ve 13:03  • Odpověz
vlckulka - ahoj, já mám taky 3 dny zpoždění a bolí mě prsa, taky čekám a čekám, tak snad se dočkám, já budu testovat zítra, tak at nám to vyjde
4. pro 2006 ve 13:05  • Odpověz
a jinak všem gratuluji k mimískům pod srdíčkem :slight_smile:
4. pro 2006 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
louja - mě také bolí prsa, včera jsem od sebe odháněla manžela, nesměl se mě ani dotknout :wink: a bolí mě břicho, asi to také zkusím testnout zítra a snad se dočkáme
4. pro 2006 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
tak si zítra dáme vědět jo? a koncem týdne bych šla na gyndu , na krev , aby mi to potvrdili nebo vyvrátili, mě sem tam taky bolí břicho, ale jen máliko, ty prsa jsou citlivější
4. pro 2006 ve 13:10  • Odpověz
dám zítra vědět, jak jsem dopadla. Mě tedy to břicho bolí dneska docela dost :angry:
4. pro 2006 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
to mě skoro vůbec, ale prsa cítím pořád, tak uvidíme
4. pro 2006 ve 13:15  • Odpověz
mné se tak nic nechce, nejraději bych si lehla a spala :pensive:
4. pro 2006 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, včera sem si udělala test a byly tam //, ale ráno sem se pbobudila a mám MS. Dneska v poledne sem si dělala další test a byl negativní. Nemáte někdo taky takovou zkušenost???
4. pro 2006 ve 14:29  • Odpověz
Tak o tom jsem miino fakt neslyšela.Kolikatý den jsi si dělala test od vynechání MS?Byly obě čárky stejně silné?Zkoušela jsi více testů?
4. pro 2006 ve 14:32  • Odpověz
No a nemohl ten plod odumřít?Já se s tím ještě nesetkala,ale je to možné.A nebo byl špatný test.Nezoufej,já to dnes také dostala a vypadalo to tak nadějně.
4. pro 2006 ve 14:38  • Odpověz
autor
ahoj klarysku1,víš co je zajímavé?že ti to tu ukazuje 7tt a čekáte to 7.srpna,mě to ukazuje(na koníkovi)6tt a čekáme to 5.srpna,to je nějaké divné že jo?
4. pro 2006 ve 14:46  • Odpověz
ahoj Jani, klara ma dlouhy cyklus
4. pro 2006 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.