• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
autor
aha :slight_smile: dík za vysvětlení Bobi
4. pro 2006 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky, uz jsem zpet, courala jsem po obchodech a nejak me to zmohlo...
jo a k doktorovi jdu ve stredu v 1, tak drzte palce at je vse Ok
jankar :jeeety mas novou fotku... :slight_smile:
4. pro 2006 ve 14:49  • Odpověz
autor
iza,jojo :slight_smile: ale je nějaká moc malá,ale už to předělávat nebudu,no to víš z nody dělám blbosti :grinning:
4. pro 2006 ve 14:50  • Odpověz
Klarysek 1 Já sem si dělala jen ten včerejší pozitivní a dnešní negativní. Udělám si ho ještě zítra a uvidím. Každopádně jdu na na gyndu aby mi řekli co to je..
4. pro 2006 ve 14:51  • Odpověz
miina, mne sa stalo čosi podobné. V októbri sme sa snažili prvý krát o miminko a bola som stráááášne zvedavá ako to dopadlo a test som si robila 5 dní pred očakávanou MS. Vyšiel pozitívny, tá druhá palička bola dobre viditelná. Tak sme sa vytešovali,že nám to vyšlo hneď na prvý krát a vieš si predstaviť, ako som čumela na to červené čudo v nohavičkávh :angry: . MS prišla presne na deň a my sme s otvorenými ústami nechápali čo to :grinning: :grinning:
Ale keď ťa môžem utíšiť, hneď ďalší pokus v novembri bol úspešný a keď bude všetko v poriadku, v júli čakáme naše druhé bábenko :wink:
Verím, že budete úspešní rovnako :slight_smile:
4. pro 2006 ve 14:51  • Odpověz
no rikam si ze tam nejsi moc videt :grinning:
4. pro 2006 ve 14:52  • Odpověz
autor
miina-jo to je dobré řešení jít k doktorovi,stejně by jsme tu jenom spekulovaly a nevěda bys na čem jsi,taky bych šla hned k doktorovi,držím palečky :dizzy_face:
4. pro 2006 ve 14:53  • Odpověz
jankar- díky.. uvidím co mi zítra řeknou,ale modlím se aby to bylo dobrý a žádný potrat!!!! :cry:
4. pro 2006 ve 14:58  • Odpověz
jankar, krásná nová fotečka :slight_smile:
4. pro 2006 v 15:00  • Odpověz
levo- děkuju za povzbuzení!!Já sem si test dělala až po 11 dnech co MS nepřišla, tak že sem byla šťastná, že tam byly // no a v noci najednou přijde MS.. a dneska byl test negativní!!! :frowning2:
miina držím palečky :wink:
majka07 - děkuju za palečka, moc si přeju být těhu!!!!!!!!!!
4. pro 2006 v 15:02  • Odpověz
to věřím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně raději co nejdřív k doktorovi :wink:
4. pro 2006 v 15:03  • Odpověz
Pokud krvácíš, tak to asi nebude :( těhotenství. To je právě to blbý, dneska jsou testy, ty můžeš už den po vynechané menzes vědět, že jsi těhotná a pak tělo vajíčko přeci jen vyloučí, protože něco není v pořádku a už je to člověku líto, když věděl, že byl :( Prostě by se to bralo jako opozděná menstruace.
Příště to vyjde, neboj. Jen doufám, že se nesnažíš už moc dlouho a nebylo to vymodlený, to by mě mrzelo o to víc :(
4. pro 2006 v 15:03  • Odpověz
ve vyjímečných případech je těhu aj při MS, to měla mamina mojí kamarádky, celý první trimetr měla MS, ani nevěděla, že je těhotná :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jsou to vyjímečné případy...
4. pro 2006 v 15:06  • Odpověz
ren 82,
tak já budu určitě rodit v UH, dělám tady v nemocnici a tak ta, všechny znám.Ve Zlíně neznám nikohi a nejezdilo by tam za mnou tolik návštěv.Oni se tady v Uh už polepšili, ted jsou tam maminy spokojené.
a co ty? jak se citíš? a jak se těšíš k doktorovi?
4. pro 2006 v 15:06  • Odpověz
miiina: a jak mas silny krvaceni? treba to nic nebude uvidis zitra drzim moc palce aby to vyslo
4. pro 2006 v 15:17  • Odpověz
iza: nemám to zase tak silný, ale bolí mě břicho úplně jinak než při normální MS. Sem zvědavá co mi zítra řenkou!!!
4. pro 2006 v 15:48  • Odpověz
mě taky bolelo břicho asi 4dny před MS a pak tak tři dny po prvnim testu.....
někdy se může trochu krvácet, uvidíš zítra :wink:
4. pro 2006 v 15:55  • Odpověz
iza: díky za podpodu:slight_smile:)
4. pro 2006 v 15:56  • Odpověz
jo jo bolest je to takova jina to jo....no moooc drzim palce!!!
4. pro 2006 v 15:56  • Odpověz
Jankar,kde ti spočetlo v kterém týdnu jsi?Já měla poslední MS 21.10. a na jiných stránkách mi to vypočetlo,že jsem 5tt,ale ty jsi 6tt a MS jsi měla později než já,pokud se nemýlím.Na gyndu jdu poprvé zítra,tak si myslím,že v 5tt ještě nepůjde nic vidět.
4. pro 2006 v 17:44  • Odpověz
martasek jestli můžu poradit, tak v nastavení tady na koníkovi si zadáš poslední datum MS a ono ti to naskočí, někde se to může lišit, ale to se tu už probíralo, takže pak dle UTZ bude termín porodu možná jiný, ale to je logické :wink:
4. pro 2006 v 17:47  • Odpověz
Děkujíí!Týden sem,týden tam :slight_smile:
4. pro 2006 v 17:58  • Odpověz
No to je dobrý,tady mi to spočetlo 7tt :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:01  • Odpověz
autor
ahoj martasku :slight_smile: jo mě to taky spočítal koník
4. pro 2006 v 18:12  • Odpověz
martasek, já to mám taky posunutý, řekla bych o dva týdny dle svého výpočtu, dle UTZ o týden :slight_smile: Ale to je úplně jedno, páč mimi se stejně narodí jak bude chtít ono a ne jak mu určíme datum my :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2006 v 18:14  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:14  • Odpověz
Ale já to nechávám, žádné šachynace machinace nedělám, původně jsem to nastavovala abych se trefila, ale pak su to vrátila tak jak to bylo :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:15  • Odpověz
ahoj Kal, jakpak se vede :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.