• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
autor
jo a na emiminu mě to spočítala dnes rovných 5tt :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:17  • Odpověz
ahoj majko, vede se dobře a tobě?
4. pro 2006 v 18:18  • Odpověz
Kal jde to, mám dneska uklízecí náladu, takže su makala jak divá, konečně mám aj vánoční výzdobu :grinning:
4. pro 2006 v 18:20  • Odpověz
autor
ahoj kal :dizzy_face:
4. pro 2006 v 18:22  • Odpověz
ahoj jankar, jak se vede? už máš nějaký příznaky těhotenství?

Majko dávej pozor na hráška :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:24  • Odpověz
Jani koukám, žee opět nová fotečka :wink:
4. pro 2006 v 18:25  • Odpověz
taky koukám na novou fotečku :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:26  • Odpověz
autor
to já se jen tak hraju :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:26  • Odpověz
Kal dávám, furt jsem to odkládala a odkládala a konečně máme stůl tam kde má být atd. miláček mi dneska přidělal v kuchyni zásobník, takže su spokojená, zítr budu asi odpočívat abych byla do Třebíče na mikulku čilá
4. pro 2006 v 18:27  • Odpověz
Jani hledáš tu pravou? :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:28  • Odpověz
Kal su úplně hotová, dá se říci polovina těhu skoro zamnou, to to letí :fearful:
4. pro 2006 v 18:29  • Odpověz
autor
ani ne,mám teď spoustu času tak zkouším kde co :grinning: ale je mi doma dobře,být v práci tak jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2006 v 18:30  • Odpověz
jj to mi povídej, doma je to přece jen lepší :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:33  • Odpověz
majko to je hrozný jak ten čas letí, polovina těhu za tebou, já chci taky :dizzy_face:
4. pro 2006 v 18:35  • Odpověz
Já bych taky chtěla od nového roku být doma v klídku,ale nevím jak to mám naznačit gynekoložce :unamused:
4. pro 2006 v 18:37  • Odpověz
Kal ani nevíš jak moc bych ti to přála, doufám, že se to už brzy podaří a vše se dá dopořádku. Teď su netrpělivá jak dopadne Katy, furt na ní musím myslet :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:38  • Odpověz
martasku já myslím, že to není problém. Teď necháváji na neschopence skoro všechny těhotné
4. pro 2006 v 18:38  • Odpověz
já taky myslím na Katy a věřím, že jí to vyjde
4. pro 2006 v 18:41  • Odpověz
Musí, určo, a hnedka na poprvé :dizzy_face:
4. pro 2006 v 18:42  • Odpověz
zaslouží si to
4. pro 2006 v 18:44  • Odpověz
autor
martasek,když řekneš doktorce že ti už nebývá dobře a tak...tak to pochopí a nechá tě doma ne??Mě to doktor napsal automaticky jako rizikové i když to není,ale kvůli tomu že jsme se snažili už dost dlouho a nechci nic nechat náhodě,udělám pro toto těhu maximum a navíc mám docela stresově náročnou práci
4. pro 2006 v 18:45  • Odpověz
Jani a jak dlouho jste se snažili? No já to měla jednoduchý, měla su nastoupit do nové práce, ale přišel hrášek a tak su nenastoupila :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2006 v 18:46  • Odpověz
autor
celý dlouhý rok a kdyby jsme to nezačali po půl roce řešit s novým gynekologem tak čeám na zázrak ještě do teď.Nikomu to nepřeju zažít to dlouhé čekání když víte že asi něco není vpořádku a doktorka přesto jen vyčkává :angry: můj nový pan doktor je moje spasení :slight_smile: kdyby ho nebylo tak ještě těhu nejsem,už jsem mu koupila i BECHERA k za to co pro mě udělal,dám mu to toho 19.12 jak půjdu na UTZ
4. pro 2006 v 18:50  • Odpověz
A nevíš Jankar,jestli bych to taky neměla mít rizikové,když mi asi před rokem a půl bylo uměle ukončeno těhotenství v 16t(vývojová vada)?Ale samovolný potrat to nebyl,tak asi ne.Snad je min.pravděpodobnost,že by se to opakovalo :cry:
4. pro 2006 v 18:51  • Odpověz
Jani, tak to znám u kamarádky, jj někteří doktoři to je fakt síla. Hlavně, že se povedlo a ať je všechno v pořádku, opatruj se :wink:
4. pro 2006 v 18:52  • Odpověz
autor
martasku,zkusit můžeš cokoliv a jestli umíš trochu zahrát tak do toho,záleží jak moc chceš být doma,ono záleží co doktor to názor,ale myslím že by sis zasloužila být doma :dizzy_face:
4. pro 2006 v 18:54  • Odpověz
Já si to taky myslím :slight_smile: a héérečka jsem dobrá,říká to i manžel :grinning:
4. pro 2006 v 18:56  • Odpověz
autor
martasek,no tak co řešíš :grinning: jen do toho,nej nemít strach,já se pořád bála si o NP říst a nakonec doktor řekl že není vůbec žádný problém proč by mi ji nedal :slight_smile:
4. pro 2006 v 18:58  • Odpověz
holky, mozna mam hodne stupidni dotaz, vy nemate obavy, jak to utahnete financne, kdyz budete vlaste celou dobu doma??
4. pro 2006 v 19:01  • Odpověz
autor
Bobi vůbec,já si v práci vydělám tak 12-13 000 a za marodovaní dostanu 9800 a to nic nedělám a navíc manžílek taky nechtěl abych šla do práce,já jsem totiž už marodila po úrazu kolena a dnes jsem měla nastoupit do 3 měsících do práce,tak vím kolik dostanu a vůbec mi to nevadí,jsem šťastní že jsem doma v klidu a hlavně že to tak vyško že jsem nemusela nastoupit :dizzy_face:
4. pro 2006 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.