• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
autor
Myslela jsem že vnitřní ultrazvuk je už v ordinacích běžný.Na notmálním UTZ který se dělá na břiše ještě nic vidět nemůže být,jestli jsi v začátku.Jo a k té sliznici,to je dobré znamení když je zvýšená,já ji měla 13mm,nikdy jsem tak vysokou neměla a doktor řekl že je těhotenská(to bylo poprvé kdy ještě na UTZ nebylo nic vidět)tak hlavu vzhůru :dizzy_face:
29. lis 2006 v 15:04  • Odpověz
ahoj leni, ja si myslim, ze to opravdu zalezi na ultrazvuku, a kdyz ti delal jen brisni, tak to klidne mohl prehlednout, tim vnitrnim to jde na zacatku urcite lip videt. ten tvuj doktor i se sestrou jsou nejaci divni, moc bych jim neverila,..........jak teda vysvetluji pritomnost hormonu HCG, ten se prece netvori kdyz nejsi tehotna ne?
29. lis 2006 v 15:06  • Odpověz
Ja bych tak strasne chtela, ale mam i strach po ty kyretazi v zari, preci je to trosku driv, nez jsme puvodne planovali...Doufam, že neni neco semnou...On ten vnitrni ultrazvuk asi ani nema. Jsem z toho hodne zmatena. Jankar, tobe taky brali krev na HCG?
29. lis 2006 v 15:08  • Odpověz
SOM TEHU :grinning: :grinning: :grinning: mala by som byt v 5tt. neviete kedy mam ist na gyndu, aby tam uz bolo nieco vidiet? :wink: :sweat_smile:
29. lis 2006 v 15:10  • Odpověz
Adulak, tak to ti gratuluji, alebo gratulujem? Test vysiel pozitivny? Som povodne zo Slovenska, ale žijem a v Čechach, som tu vydata.
29. lis 2006 v 15:11  • Odpověz
lenca diky moc. robila som si dva testiky a na obidvoch som mala //. ty si tiez tehulka? :slight_smile:
29. lis 2006 v 15:13  • Odpověz
Holky těhulky, pociťujet nafouknuté břicho? Nebo jen jakoby MS bolesti?
29. lis 2006 v 15:14  • Odpověz
Bobino27, mne práve rikal, že prej to muze bejt nejaka porucha, nebo co. Mam uz 3leteho chlapecka, a kdyz jsem byla tehu s nim, tak to v 5tym tydnu uz bylo na brisnim UZ videt. Mas tehotenske priznaky?
29. lis 2006 v 15:14  • Odpověz
lisacek. mna len straaaasne bolia prsia. ale predtym ako som to zistila, ze som tehu, tak ma bolelo aj brucho ako prad MS. :wink:
29. lis 2006 v 15:15  • Odpověz
lenca
ani nie. mala by som nejake mat? :confused:
29. lis 2006 v 15:16  • Odpověz
Adulak, to prave neviem, testy mi vysli pozitivne, sice iba slabsia ciarka, robila som si ich 5 a doktor mi povedal, že na UZ nic nevidi, urobil mi teh. test v ordinácii, tiez iba slabsia ciarka a povedal, že je test negativny...Ty si mala obydve // silne?
29. lis 2006 v 15:17  • Odpověz
adulak: diky za odpoved. Tak zatim mam předMS bolesti břicha, citlivá prsa a nafouknuté břicho. Čekám dál.
29. lis 2006 v 15:18  • Odpověz
hej. obidve boli silne
ahoj leni, me priznaky jsou boleni prsou a hlavne nespavost :slight_smile:
lisacek
tak dufam, ze to vyde. drzim palce na // :wink:
Adulak, som mimo, čo by si mala nejake mat :grinning: ?
29. lis 2006 v 15:19  • Odpověz
lenca
a nepytala si sa ma, ze ci mam nejake priznaky? :sweat_smile: okrem bolesti prs nemam ziadne :confused:
29. lis 2006 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli se k vám rovnou můžu hlásit.Dnes jsem si dělala test, vyšly mi // čárky.Ta druhá byla slabší, ale nepřehlédnutelná a to nebyla z první ranní moči, ale až z 3 ranní moči:slight_smile:)V poledne jsem si dělala ještě jeden test a druhá čárka se ukázala dost saboulinká, ale vidět ji je.
Co myslíte??Myslíte že tomu můžu věřit??Mám to dnes už říct manželovi??
29. lis 2006 v 15:21  • Odpověz
Adulak, jaj, ved jasne :grinning: :grinning: :grinning: . To je dobre ze ti vysli obydve silne, ako si si ho robila od vynechania MS?
29. lis 2006 v 15:23  • Odpověz
Bobino27, mne prave prsa vubec neboli, jenom mam pocit v podbrisku, jako by mela prit menzes, strasne mne boli zada, jsem unavená, nektere pachy mi strasne vadi, tak fakt nevim, jestli to je tim ze jsem tehu, nebo co...
29. lis 2006 v 15:24  • Odpověz
Leni, me priznaky jsou stejne jako u bobiny jen mam navic žaludek na vodě, zvlašť když mam hlad.
29. lis 2006 v 15:25  • Odpověz
klarysek1 a jak dlouho mas spozdeni?
29. lis 2006 v 15:25  • Odpověz
Myslite, že v tehotenstvi nemusi bolet prsa? Kdyz jsem čekala Lukyho (nas prvni chlapecek), tak mne boleli, ikdyz jsem byla ted naposled a prisla jsem o to, tak mne taky boleli...
29. lis 2006 v 15:28  • Odpověz
leni, hodne holek tady psalo, ze jim doktor na zacatku tvrdil, ze nejsou tehu, ja verim ze jsi :slight_smile: , taky jsem na zacatku spis citila podbrisek, jako bych to mela dostat, pak me zacaly bolet prsa a ted uz to neni zas tak hrozny, proste se to meni :slight_smile: ,
29. lis 2006 v 15:30  • Odpověz
Bobino, kdybys tak mela pravdu...Jenze nejvic mi bude divne, kdyz mne vyjdou ty testy z krve negativni...Tobe taky brali krev na HCG?
29. lis 2006 v 15:31  • Odpověz
autor
Lenca01-mě brali krev hned jak jsem zjistila//to bylo 26DC a 15DPO,výsledek byl ten den HCG443 a doktor konstatoval že jsem těhu :dizzy_face: druhý odběr za 3 dny HCG2059 a na utz váček :dizzy_face:
29. lis 2006 v 15:32  • Odpověz
Holky já když jsem tušila že jsem těhotná, tak jsem usínala v práci za pochodu což bylo už jenom to divné, když jsem měla hlad a zvlášť po ránu tak jsem měla žaludek jak na vodě a natahovalo mě ze všech možných pachů.Pak se mi už i hlava motala a pořád se mi chtělo čůrat, břicho mě bolelo trochu později,jo a šílená bolest prsou.
29. lis 2006 v 15:34  • Odpověz
Jankar tak to je krasny, ja si ted totiz nemuzu bejt nicim jista, v tom zari mi nedali tu kyretaz kuli zamlklemu tehu a doktor rekl, že to muze byt rozhazeny i tim...Jenze dotedka jsem vubec nebyla takhle unavena...Nechapu ani to, proc mi po 9dnech vynechani mesicku vysli ty čarky porad slabe...
29. lis 2006 v 15:35  • Odpověz
autor
holky kdo má ještě nespavost kromě mě a Bobiny?? :angry: Já skoro vůbec nespím vedne vnoci :confused: a jsem docela vpohodě,prý je to tějaký hormon štěstí,slyšel o tom někdo???
29. lis 2006 v 15:36  • Odpověz
Lenco, nevim jak dlouho mam spozdeni.prvni cyklus po vysazeni HA jsem měla 36DC a ted už nic:slight_smile:)Dnes je to 38 DC.
29. lis 2006 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.