• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
chtěla bych vědět na čem jsem
5. pro 2006 v 10:30  • Odpověz
loujo, já dostala MS 6 den zpoždění :unamused: , tak ještě počkej :wink:
5. pro 2006 v 10:31  • Odpověz
tak zítra testni a pokud tam ty dve carky nebudou tak zajid k doktorovi....
a mivas zpozdeni?
5. pro 2006 v 10:32  • Odpověz
no ja osobně nikdy zpoždění neměla,tak to bych už určitě k doktorovi šla, ale jestli je to u tebe běžný tak ještě počkej
5. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
no já jsme 2 měs. po vysazení HA, a poprvé jsem to měla 33 DC,teď je 37 DC a nic, tak já nevím
5. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
ach jo, to je děs běs, a z krve by to už jasné bylo že?
5. pro 2006 v 10:34  • Odpověz
louja, já bych taky ještě radši počkala. 5 dní není ještě tak moc.
no a musí se na krev objednávat nebo tam můžu přijít ráno bez objednání? nevíte někdo?
hmm, já vím asi ještě počkám, ve čtvrtek to testnu a pak půjdu, co myslíte
5. pro 2006 v 10:35  • Odpověz
a předtím jsem měla pravidelnou MS
Z krve je to jasné. Mě dal doktor před dvěma měsíci vyvolávačku. Měla jsem zpoždění 15 dní. 20 den to přišlo. :angry:
louja : jo takhle...hm tak tourčitě ještě počkej, já nevím jak je to u vám,ale myslím, že se holky objednávají
5. pro 2006 v 10:36  • Odpověz
U mého doktora se objednávat nemusíš. Podle mě záleží na doktorovi.
5. pro 2006 v 10:37  • Odpověz
gucci před tím jsem brala HA a to bylo na de přesně a před HA si to nepamatuji, brala jsem ji hodně dlouho :slight_smile: no tak já si tam zítra ráno zavolám a zeptám se a ve čt bych šla, stejně to už neovlivním, buď jsem nebo ne a alespoň to bude jasný
5. pro 2006 v 10:38  • Odpověz
no právě jestli je to zpoždění nebo něco špatně, tak to chci zjistit co nejdřív ať se můžeme zase snažit... :sunglasses:
5. pro 2006 v 10:39  • Odpověz
louja: já vysadila HA v září, pak jsem měla 2x pravidelnou MS a až teď jsem měla zpoždění. Někdo tady psal, že je MS nepravidelná po vysazení HA až třeba od třetího měsíce. Ale samozřejmě to nemusí být tvůj případ. Držím ti palečky.
5. pro 2006 v 10:40  • Odpověz
holky stejně to jsou nervy to čekání co? uff...raději na to už nechci vzpomínat :unamused: ...já jdu zítra v 1 kdoktorovitak doufám, že bude vše ok...
5. pro 2006 v 10:40  • Odpověz
já vím, že to může být nepravidelné, ale až takhle jsem si nemyslela, no nedávám si moc nadějí, ale to čekání je děsné...., acho jo, tak ať už je konec týdne, ať vím
5. pro 2006 v 10:42  • Odpověz
iza: my dítko plánejeme,ale až po svatbě
ještě času dost :grinning: svatba je až v červenci
a tak tady brouzdám a čtu si vaše diskuze a prohlížím si alba miminek a nastávajích maminek
:grinning:
5. pro 2006 v 10:55  • Odpověz
aha tak to jo, to chápu :wink:
5. pro 2006 v 11:04  • Odpověz
Tak holky dnes jsem byla poprvé na gyndě,dělala mi UTZ - mám fotečku(čekám tečku :grinning: ),jsem asi na rozhraní 5 až 6tt,takže je to ještě moc malinké,aby šlo slyšet srdíčko.Jdu zase 22.12. a to už by mělo jít slyšet.
5. pro 2006 ve 14:16  • Odpověz
autor
ahoj tak to je super :dizzy_face: to je gestační váček,nic víc ještě nemůže být vidět,já to měla taky min. týden jen ten váček,na další UTZ jdu AŽ 19.12 snad to nějak vydržím je to dlouhá doba
5. pro 2006 ve 14:18  • Odpověz
Úplně ti rozumím,nejradši bych tam chodila každý týden :slight_smile: Ale zase jsem se malinko uklidnila,mám jistotu,že těhotná jsem,a že jsem těhotná v děloze.Takže první krok bychom měli :sunglasses:
5. pro 2006 ve 14:23  • Odpověz
autor
jo,úplně stejný pocit jsem měla i já min. týden :dizzy_face: jako že vím že to není mimoděložní,no já mám zasa strach aby se to vyvíjelo tak jak má,já jsem hrozná,požád něco potřebuju řešit :angry: a štve mě to :unamused: ..... :slight_smile:
5. pro 2006 ve 14:26  • Odpověz
Nejsi hrozná,jsi úplně normální,já mám taky pořád strach,ještě po té mé minulé zkušenosti.Taky mi dr. řekla,že automaticky půjdu na amniocentézu a všechna možná vyšetření,takže budou to nervy.No myslím,že dokud nebudeme mít v postýlce vrnící uzlíček,tak klidné nebudem.Ale pak zas budeme mít úplně jiný druh strachu celý zbytek života,ale to hóóódně předbíhám :wink:
5. pro 2006 ve 14:34  • Odpověz
autor
a jo vlastně ty jsi měla to přerušení těhu? v 10tt?jestli se nepletu?
5. pro 2006 ve 14:37  • Odpověz
Ne ne,až v 16tt bohužel :cry:
5. pro 2006 ve 14:41  • Odpověz
autor
martasek-tak to jo,obavy jsou na místě :unamused: ale pozitivní myšlení dělá zázraky,tak to neřeš :wink: jak to má být tak to bude,já si to říkám pořád,ale nějak to nefunguje :angry:
5. pro 2006 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktora.A mám první fotečku.Gestační váček v děloze a je velký 7 mm.Mám z toho hroznou radost.Na kontrolu jdu za 14 dní.
A jak se cítíte?Jani pořád trpíš nespavostí?
5. pro 2006 v 15:04  • Odpověz
autor
ahoj klarysku :dizzy_face: další krásná zprávička :dizzy_face: palčí gestační váček,to je paráda.
Nespavost mě opouští :slight_smile: ale začíná ranní nechuť,snídám až tak kolem 12hod. :wink: ale nevadí mi to,jsem doma tak je to vpohodě,špatně mi není :slight_smile:
5. pro 2006 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.