• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Jani, máte krásný byt, to je novostavba že?
5. pro 2006 v 15:09  • Odpověz
autor
Gucci :slight_smile: ano je,bydlíne tu 1,5 roku a je super :slight_smile: dík za pochvalu
5. pro 2006 v 15:10  • Odpověz
a jak je to velký?
nás to snad do roka taky čeká :wink:
autor
jsou tu byty různých velikostí,my máme 3+1 85m
5. pro 2006 v 15:12  • Odpověz
my měli vyhlídnutý 3+kk 94m, ale nakonec to bude jiný...už se moc těším
5. pro 2006 v 15:13  • Odpověz
autor
gucci,jo?taky nové?kdy to bude postavené?nové je nové,ale ty prachy....
5. pro 2006 v 15:17  • Odpověz
no tak novostavba to bude určitě, nechtěla bych jít do nějaké vybydleného :grinning: a stavět se začne začátkem příštího roku
5. pro 2006 v 15:18  • Odpověz
autor
gucci,to uteče jako voda,i když mě se to zdálo věčnost a už jsme tu tak dlouho,taky jsme chtěli postavit domeček,ale museli by jsme do úvěru a to se nám nechtělo,zvlášť když jsme už v té době plánovali miminko :dizzy_face:
5. pro 2006 v 15:25  • Odpověz
tak nás úvěr nemine ani při koupi bytu...do baráčku jsme jít nechtěli, nějak nás to tam netáhne, bude nám stačit teráska
5. pro 2006 v 15:26  • Odpověz
autor
no to mi terásku nemáme,ale docela velký balkón 8-3m no to je vlastně skoro teráska :grinning:
5. pro 2006 v 15:28  • Odpověz
no to jo, to úplně stačí :wink: , ale ten Váš obývák, to jsem se fakt smála jak jsem ho viděla, tak nějak jsem si ho taky představovala...i s těma Vladkovýma židlema :grinning:
5. pro 2006 v 15:28  • Odpověz
autor
ty židle jsou úžasné,ale Vladka nesnáším :grinning: výborně se na nich sedí,jsou výborné na záda,úplná balada :dizzy_face:
5. pro 2006 v 15:30  • Odpověz
nj, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne :wink:
5. pro 2006 v 15:31  • Odpověz
Ahojte holky.Můžu se k vám přidat?Od poloviny září jsem vysladila HA.První menzes od vysazení jsem dostala se 14 denním zpožděním a dnes už mám 12 den zpoždění.Minuly týden v pondělí jsem dělala test a vyšel negativní.Ach jo.
5. pro 2006 v 16:36  • Odpověz
autor
ahoj Peru :slight_smile: vítám tě mezi náma :dizzy_face: a jestli to nevýjde teď tak se svět nezboří,vždyď se snažíte teprve 3 měsíce,někomu to výjde hned jinému později,ale nevíš třeba jsi těhu a ještě o tom nevíš,zašla bych na krev nabo na vyvolávačku
5. pro 2006 v 16:41  • Odpověz
Jestli to nedostanu tento týden,tak v ponděli si zajdu k doktorce.Dnes mě nějak divně bolí v podbříšku i prsa,ale to mě bolelo i před 12 dny,kdy jsem to měla dostat.No uvidíme.Třeba to do zítřka přijde.
5. pro 2006 v 16:51  • Odpověz
autor
jasně běž za doktorem,ví nejlépe co s tebou :grinning: já jsem taky měla předmenstruační příznaky,každým dnem jsem to čekala a nepřišla mrcha :dizzy_face:
5. pro 2006 v 16:53  • Odpověz
Nejhorší je to čekaní.Přemýšlím,jestli tam mám zajít už zítra nebo počkat do pondělka.Všem novým těhulkám gratuluji
5. pro 2006 v 16:58  • Odpověz
autor
Já jsem stejná,čekání nesnáším já čekala celý dlouhý rok,šla bych zítra :unamused: když ti pichne vyvolávačku a budeš těhu tak se nic neděje,je to taky případně na udržení těhu,kdyby jsi byla,pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile:
5. pro 2006 v 17:02  • Odpověz
Jasně že dám vědět.
5. pro 2006 v 17:08  • Odpověz
autor
holky jste tu někdo?? :slight_smile:
6. pro 2006 v 19:28  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně těm našim // věřím, protože jsem byla včera u Dr :slight_smile:
Srdíčko nám krásně tluče, jsme 6+3 tt, vše v pořádku.Tekly mi slzičky, když jsme tu fazolku viděla.
Holky, řekly jste to už v práci, že jste těhotné? Já to mám komplikované tím, že jsem úplně stejně těhu s kolegyňkou.Ta to už dnes řekla, protože se slavily narozky a nemohla si dát panáka.No a já blbec měla sice půlku, ale měla :frowning2: protože jsem nechtěla poslouchat ty kecy, proč jako nepiju.
Taky se bojim reakce vedení, které to stejně očekává už minimálně rok, že otěhotním.Ale přesto, teď, když to je jasné se toho boji.
No ale hlavní problém je, že bych nejraději zůstala doma, než se trmácet každý den 120 km v buse.Ještě není sníh, ale i tak to není moc pohodlné, než si doma ležet za stejné peníze, jak se nervovat v práci.
Co myslíte,mám se na to vykašlat???
6. pro 2006 v 19:46  • Odpověz
autor
Ahoj Malinko,SUPER :dizzy_face: už bije i srdíčko :dizzy_face: no já to v práci musela říct,protože mám tu neschopenku,ale moc mi to přáli,protože všichni věděli že jsme na to dlouho čekali
6. pro 2006 v 19:53  • Odpověz
autor
Jo a jestli bez té práce dokážeš vydržet tak co řešíš!!!kašli na to!! :slight_smile: a užívej si těhu,ale to je na tobě
6. pro 2006 v 19:54  • Odpověz
maalinka gratuluju :slight_smile: no a co si nechat napsat neschopenku od doktora...těch 120km už je vcelku velký důvod :wink:
7. pro 2006 v 08:31  • Odpověz
maalinka moc gratuluji :wink:
7. pro 2006 v 08:33  • Odpověz
maalinko, taky se přidávám ke gratulaci :slight_smile: no já budu taky řešit tento problém, kdy to říct, tedy až budu těhu, jsem tu totiž necelý rok a nikdo to netuší,ale mě ta práce nebaví, ale to nikdo neví, tak to bude asi šok, ale řekla jsem si, že to nebudu řešit, stejně nic nenadělají, buď šťastná, že jsi těhu a užívej si to a na ostatní se vypdrni
7. pro 2006 v 08:40  • Odpověz
Maalinko,taky gratuluji,být tebou tak si užívám těhotenství a jsem doma. :slight_smile:
Loujo, jsme na tom asi stejně,sice ještě nejsem těhotná,ale taky jsem v práci necelý rok a nikdo o tom neví,že se snažím už 8 měsíců otěhotnět.Taky to pro ně bude šok.Ale co mi dá práce,hlavně když budu mít vytoužené miminko. :slight_smile:
7. pro 2006 v 08:50  • Odpověz
mufy, tak to jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile: no já se v září vdávala a tak byly narážky na mimi, ale vždy jsem to zahrála do neutrála, příští týden se stěhuji do jiné kanceláře.... a pak bych oznámila že jsem těhu, to bude mazec. Jo a kdy by jsi to tak řekla v práci?
7. pro 2006 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.