• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
ahoj holky, tak 5.8. se konala naše slavná svatba, a v úterý 5.12.2006 2x test a //. jsme hrozně moc rádi a máme z toho velikou radost, i když manža je z toho nějakej zmatenej a pořád mě tak nějak pozoruje a záhadně se usmívá,všem s // mnoho gratulací pa pa Luci puci
7. pro 2006 v 10:24  • Odpověz
Pucik, tak hodne velke gratulace!!! Pekny darek pod stromecek. Hezky si uzij tehu.
7. pro 2006 v 10:25  • Odpověz
puciku mooooc gratuluju :slight_smile:
7. pro 2006 v 10:34  • Odpověz
díky moc holky, je to fajn popovídat se spřízněnýma bytostama, který mají stejné starosti nebo spíše radosti !!! :wink:
7. pro 2006 v 10:35  • Odpověz
to jo,taky jsem ráda, jinak bych furt otravovala sve netěhu kamarádky, nebo manžu a takhle je to bezva
7. pro 2006 v 10:37  • Odpověz
Loujo, já až budu těhu,tak počkám asi první 2 měsíce,ty jsou nejhorší,co kdyby.No a pak jim to oznámím.Už se moc těším,jak se budou tvářit. :slight_smile: A taky proto,že jsem tu ve stresu a šéf je ten nejchytřejší na světě.Už chci jít na mateřskou.Kolem jsou samé těhulky a zrovna včera moje kamarádka porodila krásnou holčičku.Já chciiiiii takyyyyyyyy. :slight_smile:
7. pro 2006 v 11:03  • Odpověz
jankar: Ahoj jankar, gratuluji k //. Zaujala mě tvá nespavost, já jsem už tři noci za sebou skoro nespala, doufám, že to bude znamenat to samé co u tebe :slight_smile:
7. pro 2006 v 11:07  • Odpověz
Moje znama byla u letitele a ten ji rekl, ze ma nejake dve male boulicky u ledvin na zadech a ze je tehotna. No, ta se mu malem vysmala. Ale byla pak prekvapena, ze za pak dni se to projevilo a on mel pravdu! Ja si na ty zada koukam porad a nic nevidim :grinning:
7. pro 2006 v 11:12  • Odpověz
holky já bych už taky v práci ráda oznámila těhotenství,ale budu si muset ještě počkat,plánujeme od jara,tak se modlím,ať to dlouho netrvá.
7. pro 2006 ve 14:45  • Odpověz
Neboj,všichni se dočkáme.Já jsem dnes byla na gyndě,protože mám 15 dní zpoždění.Už jsem se radovala,že by to mohlo vyjít a zase nic.
7. pro 2006 ve 14:48  • Odpověz
no já bych to taky v práci oznámila později, čím později tím líp, uvidím jak na tom budu až bud těhu, zatím nic, tak to vypadá, že by i mohlo, ale nebud předbýhat, řekla bych to tak ve 2 - 3 měsíci :slight_smile:
7. pro 2006 ve 14:49  • Odpověz
no já asi taky,taky se bojím,protože hned se to říkat nemá,já jsem dost citlivá,a kdyby to nevyšlo,a každý by se pak ptal,tak by mě to dorazilo,asi to je lepší.
7. pro 2006 v 15:00  • Odpověz
jo jo přesně tak, taky by mi to nebylo příjemný, ale nepředbíhejme, ještě těhu nejsem
7. pro 2006 v 15:02  • Odpověz
autor
ahoj všichni ať jste snažilky nebo těhulky,jo a těm co jsem negratulovala tak všechno nejlepší!!!! :dizzy_face: nějak ztrácím přehled,je nás nějak hodně,ale to je dobře :grinning:
7. pro 2006 v 15:05  • Odpověz
já bohužel taky ne.
7. pro 2006 v 15:06  • Odpověz
tak snad brzy budeme :sunglasses:
7. pro 2006 v 15:07  • Odpověz
doufám.Ale začnu doufám na jaře,tak ty budeš mít náskok :wink:
7. pro 2006 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi nedala ta mateřská a napsala jsem na mpsv a odpověď zní takto:

nárok na peněžitou pomoc v mateřství má žena, která byla účastna nemocenského pojištění 270 kal.dnů v posledních dvou letech před očekávaným dnem porodu. Tato podmínka platí dosud a bude platit i od 1. 1. 2007. Jestliže žena tedy tuto podmínku nebude splňovat, nárok na PPM nevznikne a bude si moct od narození dítěte požádat o dávku státní sociální podpory, rodičovský příspěvek. O dávky státní sociální podpory se žádá na úřadu práce podle místa hlášení k trvalému pobytu žadatele.

Tudíž je pravdou, že žena, může pobírat rodičák od 1.dne narození dítěte
7. pro 2006 v 16:46  • Odpověz
autor
ahoj Majko,dobrá informace :dizzy_face: už máme jasno :wink:
7. pro 2006 v 17:31  • Odpověz
Jani super, mně to prostě nedalo furt su na to musela myslet :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2006 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky.Všem novým těhulkám gratuluji!Čím víc,tím líp!HURÁÁÁ!
7. pro 2006 v 18:14  • Odpověz
autor
ahoj martasku,jak je?? :slight_smile: Já zatím pořád vpohodě :sunglasses:
7. pro 2006 v 18:16  • Odpověz
Já taky vše OK :slight_smile: jediný příznak těhotenství jsou nalitá prsa,ale jinak nic.Ještě,že mám tu fotečku,sem tam na ni musím mrknout,abych věřila :slight_smile:
7. pro 2006 v 18:24  • Odpověz
autor
jo to je pak SUPER nálada co?Jak půjdu toho 19:12 na ten UTZ tak si o ni taky řeknu :slight_smile:
7. pro 2006 v 18:28  • Odpověz
No to si určitě řekni,mně ji dala dr. automaticky.A toho 19. to půjde už mnohem lépe vidět :slight_smile:
7. pro 2006 v 18:31  • Odpověz
autor
martasek-kéž by jsi měla pravdu,já se tak bojím :unamused: že tam něco bude špatně ale snažím si to nepřipouštět,nicméně sem tam mě to popadne :angry:
7. pro 2006 v 18:34  • Odpověz
Já mám vždycky pravdu,neboj!! :grinning: Ale já mám taky obavy,to je jasný :confounded:
7. pro 2006 v 18:37  • Odpověz
autor
tak to tě beru za slovo že máš vždycky pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2006 v 18:40  • Odpověz
JSEM TĚHU!!! Holky, po roce snažení se nám to snad konečně povedlo. Včera 14. den po OVU se mi ještě neukázalo nic, ale dneska už tam byla slabounká druhá čárka. Štěstím jsem se rozbrečela. Tak těď doufám, že už budu patřit 9 měsíců jen mezi Vás.
8. pro 2006 v 06:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
8. pro 2006 v 07:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.