• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Kalka- takže už??? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2006 v 07:06  • Odpověz
Belucie moc gratuluji a co jsi pro to udělala,aby jsi byla těhu?Pila jsi čajíky,papala vitamínky nebo tak něco?Já chci taky..... :slight_smile:
8. pro 2006 v 07:11  • Odpověz
Belucie,tak to moc a moc gratuluju.To je skvělý. To jste si docela počkali,viď? Já jsem půl roku od vysazení HA,z toho teď 5.tý měsíc snažení a zatím nic.
Kalko, a co ty?
8. pro 2006 v 07:12  • Odpověz
Belucie- samozřejmě moc gratuluji :dizzy_face: A trošku tiše, ale v dobrém závidím :wink: Dávejte na sebe pozor.
8. pro 2006 v 07:14  • Odpověz
belucie moc moc gratuluji a moc ti to přeji, je to super zpráva :slight_smile: tak ať je vše v pořádku a jsem ráda za tebe :slight_smile:
8. pro 2006 v 07:58  • Odpověz
autor
belucie,ještě jednou gratuluju,chodí mi mráz po zádech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak jsem za tebe ráda,měj se moc a moc krásně :sunglasses: ale asi teď učíš co!!!Vyprdni se na to a užívej si těhulkování :grinning:
Ahoj všichni :slight_smile:
8. pro 2006 v 08:09  • Odpověz
lebedko

ahojky.. kdepak.. nic.. jen koukám koukám :slight_smile: ale asi nic.. tplotu mám na 36.9... a trocha špiním :frowning2:
8. pro 2006 v 08:16  • Odpověz
Holky, tady mezi Vámi mi bude krásně...děkuju. A vy, co ještě stále čekáte, tak se mrkněte na: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=13224&vGroupOffset=0&vOffset=1650
tam jsem trochu popsala, jak jsem k tomu štěstí přišla. Moc Vám držím palce. Vy těhulky se opatrujte, jsem ráda, že bude tolik lvíčků :slight_smile:
8. pro 2006 ve 14:34  • Odpověz
ahojte babule. tak ako, dari sa? ja som momentalne na PN a v pondelok idem na kontrolu. dufam, ze uz bude dobre :dizzy_face: trosku som zacala krvacat a doktor mi musel dat nejake lieky. tak teraz lezim a tlacim ich do seba :frowning2:
louja ako? uz mas //?
8. pro 2006 v 17:37  • Odpověz
autor
ahoj Adulák,tak se pěkně opatruj a odpočívej a mimi bude OK :dizzy_face: Já mám kontrolu až 19:12 :angry: ach jo
8. pro 2006 v 17:40  • Odpověz
ahoj jani. dakujem za povzbudenie. ja sa strasne bojim ako to v pondelok dopadne :frowning2: ale dufam, ze dobre, lebo uz nekrvacam. a mozno uz bude vidiet aj mimi :dizzy_face: a aj srdiecko :dizzy_face: to cakanie je strasne :angry:
8. pro 2006 v 17:47  • Odpověz
autor
adulák,určitě tam mimi bude,už jen to je dobré znamení že už nekrvácíš :dizzy_face:
8. pro 2006 v 18:13  • Odpověz
ahoj adulak, zítra ráno budu testovat, tak jsem zvědavá, ale jsem smířena s tím, že tqm s píš nebudou, když budou, tak se asi rozpláču, protože to už nějak nečekám, zdá se mi to už dlouho, ve středu jdu k doktorce, tak buď dostanu injekci nebo obrázek,ale asi to bude spíš to první, určitě dám vědět jak do dopadlo, a neboj bude to v pořádku a mimi se určitě udrží, držím pěstičky a opatruj se
8. pro 2006 ve 22:11  • Odpověz
Tak Loujo, jak jsi dopadla? Moc držím palce...
9. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
taky jsem na louju zvědavá
9. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahoj všichni :slight_smile:
Belucie jak je?? :dizzy_face: dnes ti přijede manžílek co??už máš plám jak mu to oznámit?Já su ale zvědavá co? :grinning:
9. pro 2006 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky...
Manžel přijede až v noci, ale určitě na něho počkám. Koupila jsem mu dneska přáníčko s miminkem, do kterého nalepím testík z dneška (tam už je druhá čárka o trošku silněji než včera) a napíšu k tomu: ÚKOL SPLNĚN, TATÍNKU! Moc se těším na jeho výraz.
Ještě jeden test chci zkusit v pondělí, než půjdu k doktorovi. To už bude 18. den po OVU, tak jestli nebude druhá čárka dost vidět, začnu panikařit, že mám málo hcg...
9. pro 2006 ve 14:36  • Odpověz
autor
Luci,klííííííd,čárka tam bude a mnohem výraznější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to chystáš krásné překvapení pro manžílka :slight_smile:
9. pro 2006 ve 14:38  • Odpověz
No jo, ale dokud nebudu mít vyvrácené mimoděložní, tak nebudu klidná...
Jo, to asi překvapený bude, myslím, že to taky takhle "rychle" nečekal. My jsme na tom vlastně docela stejně, první OVU po HA a hned TĚHU :slight_smile:)
9. pro 2006 ve 14:42  • Odpověz
beluc : neboj určitě bude vše OK.Já se taky bála mimodělož...no a teď mám zase strach jestli naskočilo srdíčko a pak budu mít strach jestli nebude VVV a apk abych brzo neporodila atd atd...strachu už se nezbavím :wink: :slight_smile:
9. pro 2006 ve 14:45  • Odpověz
Izo, to jo, to máš pravdu, když ono se to řekne, u nás to je po roce čekání...
9. pro 2006 ve 14:46  • Odpověz
autor
ano Lucinko,po vysazení 9 let braní HAK,rok čekání na ovu a první ovu a zrovna těhu,já tomu říkám ZÁZRAK :dizzy_face:
Iza-strach úplně stejný jako ty,není co dodat :unamused:
9. pro 2006 v 15:06  • Odpověz
autor
Holky já teď udělala už těsto na linecké a kakaové kolečka,zítra budu už péct,hrozně mě to baví :slight_smile:
Taky něco budete péct na vánoce??
9. pro 2006 v 15:07  • Odpověz
no dneska jsem měla v plánu dělat těsto ale děsně mě bolej záda,skoro jsem nemohla vstát z postele...nevím čím to je a tak to musím přesunout na zítra,ale bude dělat jen tak 6druhů
9. pro 2006 v 15:16  • Odpověz
autor
jen 6 druhů! :grinning: Já se chystám dělat pět a zdá se mi to hodně,když jsme jen my dva :slight_smile: ale určitě pro návštěvu :wink:
9. pro 2006 v 15:19  • Odpověz
aha tak to u nás bude můj táta, teta a manželovi rodiče, tchýně taky něco napeče a poslala mi už udělaný těsto na speciální perníčky, ale má se nechat týden odležet...jinak budu dělat klasiku linecký, pracny,vanilk rohlíčky, něco kokosovýho, kakaových a pak plněný košíčky...no a nakonec ještě vánočku a možná ještě nějaký studený cukroví....jo a možná bych udělala podvodnice...takový to kvasnicový
9. pro 2006 v 15:25  • Odpověz
Holky, já jsem právě dozdobila asi milioooon perníčků. Pořád jsem se k tomu nemohla dostat. Do cukroví se mi letos nějak vůbec nechce. Loni jsem měla 11 druhů!!! To už asi určitě nestihnu, ale je mi to úplně jedno. Na příštích 9 měsíců všechno tohle nepodstatné odsouvám stranou...a zabývám se jen sebou a mrňouskem - a možná trochu manželem :slight_smile:)
Janinko, HA jsem brala 8 let a přesně před rokem jsme na to vlítli, protože jsem chtěla malého lvíčka, tak to vyšlo o rok později. Lev je nějak do 23.8. tak uvidíme, jestli nám to vyjde.(Možná jsem Ti to už psala, tak se omlouvám.)
9. pro 2006 v 18:42  • Odpověz
autor
ahol Lucinko :dizzy_face: to víš že ti ten lvíček výjde,mě je to jedno,nikdy jsem nepřemýšlela nad tím v jakém bude znamení naše dítě,nevím nějak na to nevěřím :unamused:
No k tomu pečení,si šikulka,já nikdy nemohla vydržet u toho zdobení perníčků,vždycky mě to připadalo nekonečné a 11 druhů cukroví?? :confused: to sem nikdy nepekla a ani nebudu,stačí těch 5 co dělám vždycky :wink: :grinning: dnes odpoledne se na vthnu,zatím 2 druhy
10. pro 2006 v 09:57  • Odpověz
Belucie: můžu se zeptat, proč tak trváš na lvíčkovi? No já jen tak, že jsem taky lev a vím, že je to super znamení :grinning: :sunglasses: :wink: . My zase chtěli beránka po chlapovi, bohužel jsme se sekli asi o měsíc :grinning:
10. pro 2006 v 10:40  • Odpověz
autor
Holky tak já mám pro dnešek vše hotovo,upečeno co jsem chtěla :slight_smile: zvládla jsem to při vaření oběda :slight_smile: Jste tu někdo?? :unamused:
10. pro 2006 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.