• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Jankar sice necekam mimi ( ted prisla mrcha), ale klidne si s tebou muzu psat. Jak se citis jako budouci maminka? Mas nevolnosti?
10. pro 2006 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahoj Ellly :slight_smile: mám se OK :dizzy_face: nevolnosti zatím noc,ale uvidíme časem.A co ty?Jak jsi dlouho snažilka?
10. pro 2006 ve 13:00  • Odpověz
Snazime se od rijna. Chteli jsme hold pekny darek pod stromecek, ale nevyslo to. :frowning2: A za jak dlouho ty jsi byla tehu? Jak jsi to pozvala?
10. pro 2006 ve 13:02  • Odpověz
autor
jo,tak to máme času,neplaš se,3 měsíce snažení,to jsem byla ještě vpohodě.Já otěhotněla za celý dlouhý rok,těhu jsem poznala podle měření BT,před tím všechny cykly anovulační :unamused:
10. pro 2006 ve 13:04  • Odpověz
No, ja se zatim neplasim. :wink: To je tedy mazec, celej rok se snazit a pak zjistit, ze jsi nemela ovu. Zjistila ti to gynekolozka ci jak? Jinak co mate dneska dobreho k obedu? A co jsi pekla?
10. pro 2006 ve 13:06  • Odpověz
autor
no já po půl roku snažení musela vyměnit gynekologa aby se něco konečně začalo dít,nový pan doktor udělal UTZ a zjistil že mám polycystické vaječníky jako že nedorůstají folykoly a tvoří se ve vaječníkám drobné cystičky,na laparce to propíchal a bylo to,druhý cyklus po zákroku se to rozjelo a zrovna vyšlo,já tomu říkám ZÁZRAK.Vědšinou bývají anovulační cykly při dlouhém MC,špinění atd...to měla já,ale jestli máš pravidelnou menzes,tak bych se nebála..
Vařila jsem zapečené těstovyny s brokolicí,hlávkový salát :slight_smile: a pekla jsem linecké a takové kakaové kolečka,tak budu ještě příští týden dávat krém a polévat čokoládou :slight_smile:
10. pro 2006 ve 13:12  • Odpověz
Aha, diky za vysvetlivky. No, ja mam cyklus 28 dni, tak zatim v poho. Jinak je videt, ze ti zatim tehu na energii neubira, ne? :slight_smile: Domnivam se, ze je to vase prvni mimco. Uz myslis na jmena?
10. pro 2006 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jo mám se úžasně,prostě krásně,jo je to naše první mimi.Jména už máme vybraná dávno Eva nebo Jan,manželovi se skoro žídné klučičí jméno nelíbí,jediné na co přistoupil byl ten Jeníček :slight_smile: mě se ještě líbí Tobiáš,třeba ho ještě překecám :grinning:
10. pro 2006 ve 13:23  • Odpověz
No jo chlapy... :grinning: Tobias je pekne jmeno i Evicka. A co ty by si radeji holcicku ci chlapecka? Nebo je ti to jedno, jen az je to zdrave!!! A uz vis i barvy do pokojicku?
10. pro 2006 ve 13:25  • Odpověz
autor
no radči by jsme holčičku,ale jak říkáš,je to ÚPLNĚ JEDNO,jen to zdraví nejnejnejdůležitější,no a pokojíček??podívej se na mé album,mám tam nějaké představy :dizzy_face:
10. pro 2006 ve 13:28  • Odpověz
No, ja jsem tu nova, takze jeste nevim, jak se na to album dostanu. Muzes me to vysvetlit?
10. pro 2006 ve 13:31  • Odpověz
autor
jo vpohodě,jak se má fotka na levé straně,tak je na pravé straně,foták a interní pošta pro psaní které je určené pro konkrétní osobu,klikni na ten foťák a zobrazí se ti moje album
10. pro 2006 ve 13:34  • Odpověz
Tak uz jsem se podivala. Moc pekny. Mate barak? U nas je toho take hodne k vyberu. Nejhorsi je, ze vsechny pekne veci stoji vzdycky nejvic penez, ze? :slight_smile:
10. pro 2006 ve 13:42  • Odpověz
autor
ne máme nový byt,čekali jsme skoro 2 roky než se postavil,bydlíme tu rok a půl a je to super a prachy???všechno drahé ale na bytu jsme se snažili moc nešetřit,ono se to potom vrátí :slight_smile:
10. pro 2006 ve 13:44  • Odpověz
To je pravda. My mame take byt a pred pul rokem jsme take zacali predelavat. Vse vymalovat, jen detsky pokoj nechvame na posledni chvili. :grinning: Laminat do obyvaku a chodby, nove lino do kuchyne, wc a koupelny..vsak to znas. Ale nejvic se vyradim na detskem pokojiku, az to prijde....
10. pro 2006 ve 13:48  • Odpověz
autor
jo to je super,jak máte vlastní byt,tak je vyhráno :dizzy_face: pokojíček bych už nejradši zařídila,ale ještě je moc brzo,abych se moc nepoplašila :slight_smile:
Jak máte velký byt???
10. pro 2006 ve 13:50  • Odpověz
My mame jako 5+1. Jednu mistnost jsme probourali a udelali vetsi obyvak. Ten ma te asi 40 m2. A pak loznici a dva pokoje. Kuchyn, wc, koupelna a dva balkony. Z jednoho pokoje bude pak detsky. Ve druhem je nas syn. A vy?
10. pro 2006 ve 13:53  • Odpověz
autor
no to je jak barák :grinning: to my máme menší 3+1 85m2,obývák máme taky velký ,proto počítáne s koutkem pro pracovnu,jako je PC a tak,teď je totiž pracovna v dětském pokoji,ale časem to vystěhujeme do toho obýváku má skoro 30m2 tak se tam místo najde :slight_smile:
10. pro 2006 ve 13:57  • Odpověz
jejda, to jsou podmínky!!!úžasný!!!my budeme po renovaci mít obývací kuchyň asi 30m2, no a ložnice bude přes chodbu, takže se ani nebudeme rušit a ta taky nebude úplně mini.. v bytě co jsme teď v nájmu jsou ložnice tak úzký, že se tam stěží dá kolem dvoujlůžka projít....to nevím, kterej debil to projektoval...
10. pro 2006 ve 14:01  • Odpověz
No obcas me to taky tak pripada, hlavne kdyz uklizim. Nejhorsi je, ze ja mam doma velke dvere, vsechno prosklene, tak musis porad umejvat ty optisky po prstech :angry: A nemluve o velkech oknech. No, ale to k tomu patri, ze? Kazdej byt ci barak ma neco. Jinak vasi uz to vedi? Nebo palnujes prekvapko? Jak jsi jim to rekla?
10. pro 2006 ve 14:02  • Odpověz
autor
no jo Kamko,to jsou ty starší byty,mi v novém jsme si všechno řekli,kde a jakou příčku postavit,tak to máme přesně podle sebe,ale když příjdu k někomu do bytu,no hrůza,kdo to projektoval tak snad ani neuvažoval :unamused:
Elly naši už to ví a jsou moc rádi,jsem na neschopence tak jsme to už museli říct proč jsem doma,řekli jsme to normálka že čekáme mimi,mamka pak celou noc ani nespala,jak byla ráda :dizzy_face:
10. pro 2006 ve 14:08  • Odpověz
To si dokazu predstavit, ze rodice slzeli. Jinak copak, ze jsi na neschopence??? :confused:
10. pro 2006 ve 14:10  • Odpověz
autor
chtěla jsem být doma,protože mám docela stresovou práci,jsem vedoucí výroby v jedné firmě a ty nervy tam bych nikomu nepřála,tak jsem v klidu doma :dizzy_face: a navíc jsme na to čekali tak dlouho tak to doktor napsal jako rizikové,ale jsem bez problémů
10. pro 2006 ve 14:12  • Odpověz
autor
jo kamko koukla jsem na emimino,no jo je to tam mrtvé :angry:
10. pro 2006 ve 14:13  • Odpověz
Tak to je fajn, alespon si pekne pospis. :wink: No, manzel ma vlastni firmu a ja tak delam hlavni ucetni, tak je to taky peknej mazec. Uz jsme se domluvili, ze az bude mimi, tak na cas najde nekoho jineho a jinak hlavni praci muzu delat pres pocitac a nemusim chodit do prace, tak pohoda. jen me prinese sanony a ja uz se o zbytek postaram...takze budu v klidu doma. Mozna pozdeji tak jednou do tydne na kukacku co se deje a danovy atd.
10. pro 2006 ve 14:16  • Odpověz
autor
Jo tak to máš super když už to máte tak dohodnuté :dizzy_face:
10. pro 2006 ve 14:18  • Odpověz
já jsem sestřička na interně a navíc mám za sebou potrat, takže budu taky doma...ještě, že mě to v práci baví, nepotřebuju otěhotnět kvůli tomu, abych odtud zdrhla..to by mě asi prozatímní neúspěchy deptaly 2x
10. pro 2006 ve 14:18  • Odpověz
Ja si to pak chci taky pekne uzit vis. No a ja si stejne myslim, ze uz dalsiho maleho piskota mit nebudeme tak proto. Vy chcete pak jeste treba druhe mimi.?
10. pro 2006 ve 14:19  • Odpověz
autor
no holky já abych pravdu řekla tak jsem tu práci nenáviděla :angry: nervy stres a tak...ale řekla jsem že to zatím vydržím než se povede a povedlo se,doktor mi ji bez problémů napsal(NP)
10. pro 2006 ve 14:20  • Odpověz
Kama tak to je me lito. Drzim ti pesticky at to ted dobre dopadne!!!

Zlati doktori co? A pak se tak chces zase vratit nebo neco jineho?
10. pro 2006 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.