• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
no jó, až bude první, jako že je v nedohlednu, tak bych chtěla brzo druhý....a měla jsem sen pořídit si ještě kolem 40 třetí, pokud nebudu zralá do Bohnic z těch dvou..ale zatím se modlím aspoň za to jedno..
10. pro 2006 ve 14:23  • Odpověz
autor
jo kami taky mě to mrzí že jsi už o mimi přišla :frowning2: ale neboj bude další,asi to tak mělo být.
No mi o tom kdy bude další ještě moc nemluvili,ale určitě jsme oba pro 2 děti,ale kdy to ukáže čas,já už nechcu nic plánovat,protože je to stejně na prd a nevýjde to jak jsme chtěli :angry:
10. pro 2006 ve 14:26  • Odpověz
Kama neboj to se urcite povede!!! Jak dlouho se ted stazis nebo jsi jeste v klidkove fazy? My take cekame na prvni a je me 29 let. Ale druhe uz asi ne.
10. pro 2006 ve 14:27  • Odpověz
autor
Kamilko musím....papa a drž se :wink: elly ty taky :dizzy_face:
10. pro 2006 ve 14:28  • Odpověz
Pa Jankar!
10. pro 2006 ve 14:29  • Odpověz
měřím bt třetí cyklus...klid jsme měli nařízenej rok, kvůli parciální mole, ale tak dlouho jsme to nedodržovali. zkoušíme to od května, ale jenom jsme tak od oka počítali plodný dny, nejuchali jsme rozhodně 3x týdně...takže nepanikařim, akorát torchu vyšiluju při ms..
Janka užij si návštěvu, nech se rozmazlovat!!!
10. pro 2006 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem se právě vrátila z Prahy, byli jsme se projít po Karlově mostě, mrkli jsme na trhy na Staromáku a nakonec IKEA. Už jsem pokukovala po postýlkách :slight_smile: Pořád mám takové nějaké nafouknuté břicho, ale prsa se mi zatím naštěstí nezvětšily (už takhle je mám dost velké). Jinak jíst můžeu, co chci. Dneska jsem splácala langoše s česnekem a kečupem, sladký trdélník, párek v rohlíku, jahodovo-banánovou zmrzlinu a k večeři jsem měla rizoto. Musím opravdu začít jíst trochu zdravěji, ale zase siříkám, dokud taková jídla můžu, tak si jich ještě užiju.
Včera večer se konečně vrátil manžel a já mu řekla tu šťastnou novinu. Byl úplně nadšený!!! Pořád tomu nemohl věřit a říkal, že mu to teprve dojde. Celou noc jsme se k sobě tiskli, přestože jinak mi dělá problém usínat, pokud nemám prostor.
10. pro 2006 v 18:43  • Odpověz
Janičko, Ty jsi šikulka! Já místo, abych dneska pekla, tak si jedu na výlet. A 5 druhů není málo, někdo nepeče vůbec.
10. pro 2006 v 18:45  • Odpověz
Ještě jsem Ti chtěla říct, že je dobře, že ses rozhodla být doma. Já bych to opravdu na Tvém místě udělala taky tak. Pak by sis to mohla jednou vyčítat. Já svoji práci přes všechen stres zatím miluju. Mě ty děti svým způsobem nabíjí. A o neschopenku si mohu říct vlastně kdykoli.
10. pro 2006 v 18:47  • Odpověz
Andreo73, lvíčka jsem si přála, protože jsem taky lev a vím, že jsou to většinou silní lidé a to je v dnešním světě potřeba. Učím, takže jsem denně mezi dětmi a mohu to všechno pozorovat. Manžel se sice trochu lekl, že neví, jestli "zkrotí" dva lvy, prý že druhé musí být miloučký vodnář, ale on to zvládne :slight_smile:)
10. pro 2006 v 18:50  • Odpověz
autor
ahoj Lucinko!!! :slight_smile: tak co manžílek???šťastný že jo??povídej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2006 v 19:08  • Odpověz
autor
jo promiň nepřečetla jsem si tvé první psaní dneska,to je krásné co??ten pocit
10. pro 2006 v 19:12  • Odpověz
autor
no jo Praha,romantika,jen si užívejte,snad ti už manžílek nikam neujede,nebo jo??
10. pro 2006 v 19:13  • Odpověz
Jojo, úplně mu zářily oči...
10. pro 2006 v 19:14  • Odpověz
Zítra ráno si chci udělat potvrzovací test a pak hurá k doktorovi, tak mi drž palečky.
10. pro 2006 v 19:17  • Odpověz
No, ještě asi tenhle týden na jednu noc do Německa.
10. pro 2006 v 19:18  • Odpověz
autor
luci nechceš si tu na koníku vytvořit album??
10. pro 2006 v 19:18  • Odpověz
Už jsem o tom přemýšlela, taky bych tam dala byteček a tak, ale chci ještě počkat po zítřku...
10. pro 2006 v 19:19  • Odpověz
autor
a jo Luci ty prsa,taky nestojím o to aby se zvědšila,ale už se trochu stalo :unamused: co mám jednu podprsenku co mi byla tak tak,tak ji už neobleču,nějak to tam nemůžu narvat,ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co nadělám co jsem chtěla to mám(jako těhu)
) :grinning:
10. pro 2006 v 19:29  • Odpověz
No já přes zimu nosím hlavně košilky, tak na těch to tak nepoznám, ale manžel to znaleckým okem hodnotil tak, že jsou pořád stejné...
10. pro 2006 v 19:32  • Odpověz
autor
No právě a manžílek už říkal že se zvědšily,on je rád,ale já moc ne :grinning:
10. pro 2006 v 19:35  • Odpověz
Kdo se s tím má nosit, viď :slight_smile:
10. pro 2006 v 19:36  • Odpověz
autor
:grinning: no právě,kdo má malé chce vědší a kdo má velké chce menší,už to tak je :angry:
10. pro 2006 v 19:41  • Odpověz
To je fakt, tak já půjdu opravovat písemky, zase jsem to nechala na poslední chvíli, měj se, pa
10. pro 2006 v 19:46  • Odpověz
autor
papa dobře to zvládni :slight_smile:
10. pro 2006 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím taky dvě //. Je to úplný zázrak. Mám PCO, je mi 29, byl to náš první cyklus, který jsem stimulovala injekcemi Gonalu, naše první IUI, 24.11 a podařilo se. :sweat_smile: Trochu mi kazí radost to, že jsem v pátek zjistila, že mám kýlu v tříslech a vůbec netuším co s tím. :angry:
11. pro 2006 v 09:08  • Odpověz
jancaa: Gratuluji a kýla se musí nechat vyoperovat...to znám :wink:
11. pro 2006 v 09:15  • Odpověz
Gucci: Ty jsi byla na operaci kýly? Dělá se to v narkóze? A myslíš, že ta operace se dá dělat i při těhotenství???
11. pro 2006 v 09:17  • Odpověz
no je to normální operace, při narkoze, cca 2-3 dny v nemocnici, ale jak je to s těhotenstvím, to netuším...to se musíš poptat u dr.
11. pro 2006 v 09:22  • Odpověz
Díky, nic o tom nevím. V pátek jdu ještě na krevní test a přístí týden jdu do kýlního centra, takže zjistím jak moc to vadí. Snad to bude O.K. :confused:
11. pro 2006 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.