• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Simus taky gratulace snad budu úspěšnější a otěhotním o kousek dřív :frowning2:
Ivuš no jo no, pořád dokola a pořád nic. :frowning2: :frowning2: Kdy čekáš MS?? Nějak nemám přehled je tu tolik lidí a nějak se v tom ztrácím :astonished:
12. pro 2006 v 10:47  • Odpověz
autor
Adrep na palarku jsem šla hned jak jsem přešla k novému panu doktorovi to je za 9 měsíců snažení bez ovu!!Šla jsem na předem naplánovaný zákrok,mám PCO,to jsou drobné cystičky na vaječníkách,které zabraňují ovu,tak mi je můj pan doktor propíchal,aby se mohla dostat ven,při té příležitosti udělal zrovna test průchodnosti vejcovodů a ještě se tam našla kýla tak ji zrovna odoperovali,to jsem toho stihla co? :grinning: strašně jsem se toho bála,ale teď už vím že úplně zbytečně :dizzy_face: ten můj pan doktor neváhal ani minutu a hned všechno řešil,vlastně po 3 měsících v jeho péči jsem byla těhu!!!a to ta stará doktorka ani nevěděla že mám PCO,nechtěla mě udělat vůbec žádné speciální vyšetření,přesto že jsem ji o to několikrát žádala :angry: tak jsem šla jinam a vyplatilo se to :dizzy_face:
12. pro 2006 v 10:52  • Odpověz
Artep, dnes jsem 28DC, všechny cykly jsem měla dlouhé od 26-28 dnů, akorát ten poslední byl vyjímka - 31 dnů a vím, že i přes vysokou bazál. teplotu jsem MS dostala, takže ani těm teplotám 100% nevěřím
12. pro 2006 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Jankar, jak se mas? Vse O.K.? U nas ted uz mrska odchazi, tak zase bude doma mesic hura. :grinning:
12. pro 2006 v 10:54  • Odpověz
autor
ahoj Elly!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mám se dobře,takže u tebe menzes odchází tak hurá do snažení :grinning:
12. pro 2006 v 10:56  • Odpověz
Jankar tak to je síla. A PCO ti zjistili jen na ultrazvuku neboj jak?? mně ještě žádná vyšetření nedělal tak si myslím že už je na čase něco se mnou dělat.
Ivuš držím palečky snad to vyjde už teď.
Holky letím na o pak sem zase mrknu :wink:
12. pro 2006 v 10:57  • Odpověz
Taky ze jo. Jen se modlim, ze uz by to tento mesic chtelo. :grinning: Uz mas nejaky naznak briska?
12. pro 2006 v 10:58  • Odpověz
autor
no PCO se mě projevilo nepravidelnou menzes,sem tam pořád špinění,kde nic tu nic,jo pan doktor se na mě podíval vnitřním UTZ a bylo to jasné PCO,hned mě objednal na tu laparku :wink: taky podle měření BT to bylo pravděpodobné,anovulace
12. pro 2006 v 10:59  • Odpověz
autor
ally,vůbec je čas!! :slight_smile: ale já mám vlastně bricho normálně ,tak mám z toho tloustnutí strach :unamused: jsem sama o sobě tlustá :angry: ale co už,nějak se s tím musím vypořádat,celý život bobuji s nadváhou,ale snažín se krotit,jinak bych neprošla dveřma
12. pro 2006 v 11:02  • Odpověz
Ja se take musim hlidat jinak bych byla koule. Ale uz leta se drzim. Jen ted jak jsem prestala kourit, tak mam asi 3 kila nahore. :confounded: No, snad to jeste dam dolu. Ja jsem osobne hodne mala jen 157 cm, o hlavu vetsi nez kropici konev. :grinning:
12. pro 2006 v 11:03  • Odpověz
jankar
jdi ty brepto,myslím že pole fota v albumu máš do tloušťky daleko
12. pro 2006 v 11:06  • Odpověz
autor
ale ne sius,při své výšce 173 mám 83 kg :angry: a to není zrovna málo,sice pan doktor nic neříkal,ale cítím to na sobě že kdybych měla míň tak je to lepší,ale teč už to půjde jenom nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase se trochu utěšuju že na pevnějších holkách to těhu tak nejde vidět,jakože tolik nepřiberou jako ty štíhlé,tak bych byla ráda kdyby to bylo i u mě :grinning:
12. pro 2006 v 11:12  • Odpověz
Taky myslím, že fotka v albu jankar usvědčuje z přehnané sebektitiky :slight_smile: , všichni vidíme, že je to jinak než píše. Zdání nás určitě neklame. :grinning:
Já měřím 167 a vážím 57 a nemyslím si, že je to nějaká hrůza. Před nějakou dobou jsem i zhubla na 54 (zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy) a to si všichni mysleli, že mi něco je, protože jsem fakt byla dost hubená. A snažila jsem se přibrat.
12. pro 2006 v 11:19  • Odpověz
Prej je to po mamce. No, moje mamka pribrala jen 8 kilo se mnou a 5 se segrou, ale ta se narodila o 2 mesice driv. Chudak mela jen 1,20 kg. No, ja 2,20 pro zmenu. :grinning: Ona pak pribrala, protoze pry nekojila. A to se pry pribira. Musim pry dlouho kojit. No, pri tom pomysleni nevim nevim....abych pak nemela prsa az na zem a nemusela je rolovat do podprsenky :grinning: :grinning:
12. pro 2006 v 11:20  • Odpověz
no já mám 168 cm a 65kg , no žádný drobek, přibrala jsem 5 kg po vysazení antiko za 3 měsíce, mazec ale už jsem si zvykla, po porodu to všechny zhodíme a budeme modelky, uvidíte :grinning:
12. pro 2006 v 11:22  • Odpověz
Elly, já jsem taky přibrala 3 kg když jsem přestala kouřit. A dolů už to asi nedám :angry:
No, ja merim 157 cm a vazim 47 kilo. Kdyz jsem se vdavala pred dvouma rokama tak jsem mela 43 kilo!!! Jak kostra. :slight_smile: Ale to jsem mela ze stresu. Ja kdyz stresuju, tak to jde skoro samo. :grinning:
jANKAR, ASI MÁŠ HOLT TĚŽKÉ KOSTI
autor
ally,ty jsi srandystka :grinning: No moje mamka štíhlá teda není vůbec ani před dětma ani teď a s tou váhou je to fakt jak píšu,mám 10kg nadváhy!!!!
12. pro 2006 v 11:23  • Odpověz
autor
simus,URČITĚ taky to na to svádím,ale toho sádla co mám :grinning: když se vysleču,hrůza :angry: :grinning:
12. pro 2006 v 11:24  • Odpověz
To mame kazda, kdyz se svliknem. Ja mam taky pneusky na brise. Hold to chce cvicit, ale kdy???? :grinning: Ale je pravda Jankar, ze to na tobe vubec neni videt nejakej ted 10 kilo jak pises!!
12. pro 2006 v 11:26  • Odpověz
Koukám, že tady řešíte váhu...co já bych za to dala, kdybych mohla ztloustnout. Jak říká dědě, jím jako kyselina a ztloustnout nemůžu, i když teď co jsem těhotná se to trochu zpravuje, ale jenom v oblastech břicha. Mám to kvůli šž, tak už jsem se s tím smířila a navíc doktor mi řekl, tak tři děti a pak něco přiberu, tak jsem zvědavá. :grinning:
12. pro 2006 v 11:28  • Odpověz
Kajule ty mas nejake zdravotni problemy, ze nemuzes ztloustnout nebo tak rychlej metabolismus?
12. pro 2006 v 11:31  • Odpověz
autor
kajule jak já ti ZÁVIDÍM!!!!!!!já se musím sakra hlídat co si vzít k jídlu a co ne :angry: :angry: :angry: a proto když čtu něco takového tak by mě čerti brali :grinning:
12. pro 2006 v 11:31  • Odpověz
To jo, hlidani je na prd, ale jinak to nejde, co?
12. pro 2006 v 11:32  • Odpověz
jankar,ono taky mě to štve, hlavně když mám všechno v těch dolních partyjích, na svatebních fotkách vypadám super štíhle, ale co z toho když jsem je sundala a bylo to. do pasu modelka a od pasu dole rozjezdy pro hvězdy, nijak jink se to nedá nazvat :astonished:
12. pro 2006 v 11:33  • Odpověz
Simus, tak hrozny to zase neni, ne? Zensky musime si duverovat! :grinning: :grinning:
12. pro 2006 v 11:35  • Odpověz
já říkám manželovi, že mi zk.... postavu, ale on je tolerantní a nechápe proč to furt řeším
12. pro 2006 v 11:36  • Odpověz
elly:Když mi bylo 16, tak mi vyoperovali štítnou žlázu a od tý doby nemůžu moc ztloustnout, ale to je normální...prostě někdo potom tloustne a nebo prostě moc ne. A navíc já jsem po mamce a ta byla taky taková...nejvíc jsem měla 63 kg, ale už se k tomu zase vracím a jestli budu jako ségra, která je na tom stejně jako já a teď v 8. měsíci má 70 kg, tak budu jako kulička. :grinning:
12. pro 2006 v 11:36  • Odpověz
Aha, tak proto. Neboj to se zpravi. Mozna ti to tehotenstvi vazne pomuze.

Simus kazda zenska to resi, jinak by nebyla zens :grinning: ka!
12. pro 2006 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.