• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Akorát nevím, co dneska udělat k jídlu...nenapadá vás něco?! :wink:
12. pro 2006 v 11:40  • Odpověz
autor
No jo holky já to taky pořád řeším a manžílek nechápe :grinning: ale co už,jeme ženské a pořád potřebujem něco řešit ne? :grinning:
12. pro 2006 v 11:40  • Odpověz
Kajule co takhle zapecene testoviny, francouzske brambory, rizek, spagety, bramboraky...... mam jetse neco vymyslet :grinning:
12. pro 2006 v 11:42  • Odpověz
Třeba jo, ale aby mi to všechno nezůstalo jenom na tom břiše. :frowning2: Máš pravdu, každá ženská něco řeší...připadá mi, že když nemám co řešit, tak se cítím nesvá, to pak není o ničem. :grinning:
12. pro 2006 v 11:43  • Odpověz
autor
elly nedělej chutě!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2006 v 11:45  • Odpověz
Ne neboj to se vsakne :grinning: , jen to chce asi pak trochu stahovat po porodu, aby to nebylo tak hrozny. Alespon to chci pak delat ja.
12. pro 2006 v 11:46  • Odpověz
elly: No už mi děláš chutě a nevím, co bych si dala spíš, no nejradši asi všechno...ale vidím to buď na ty těstoviny, brambory nebo bramboráky...už mám hlad. :grinning:
12. pro 2006 v 11:50  • Odpověz
To ja bych snedla vsechno. Ale nejlepsi by bylo, kdyby to pto me nekdo jinej uvaril, to to pak chutna lepe! :grinning: :grinning: Ja taky nevim, co budu dneska varit.
12. pro 2006 v 11:52  • Odpověz
elly: Tak to není problém, já ti klidně něco pošlu...i když navíc mám spíš cukroví, jsem zvědavá, kdo to všechno bude jíst...asi zase návštěvy. :grinning:
12. pro 2006 v 11:53  • Odpověz
Jo berusko z Trutnova do Holandska by to trvalo dlouho. To bych do te doby umrela hlady :grinning: :grinning:
12. pro 2006 v 11:57  • Odpověz
elly: Nojo, taky otázka jestli to moje cukroví je dělaný na takovou cestu?! :grinning:
12. pro 2006 v 11:59  • Odpověz
To vis ze jo. Cukrovi vydrzi snad celej rok hi hi. :grinning:
12. pro 2006 ve 12:00  • Odpověz
elly: No to je pravda, my to naše jíme ještě o Velikonocích a v létě k čaji. :grinning:
12. pro 2006 ve 12:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Koukam vy mate Vanoce celej rok.
12. pro 2006 ve 12:02  • Odpověz
elly: No to víš, u nás je pořád veselo. :grinning:
12. pro 2006 ve 12:11  • Odpověz
A tak to ma bejt Kajule! Pekne veselo. A ty jsi O.K.? Kazde nevolnosti ci tak?
12. pro 2006 ve 12:12  • Odpověz
No já jsem v pohodě, i když ty první tři měsíce mi bylo každou chvíli nevolno a po každým jídle jsem si musela dát jablko. :frowning2: Teď už ale zase jím a jím, i když taky netloustnu tak rychle, tak prcek se nám už ozval. :dizzy_face:
12. pro 2006 ve 12:14  • Odpověz
Tak to je krasa. A jakej to je pocit???
12. pro 2006 ve 12:15  • Odpověz
No řeknu ti, že když jsem to ucítila poprvý, tak to bylo takový zvláštní a říkala jsem si jestli to je ono, ale v životě jsem nic takovýho necítila, tak jsem usoudila, že to bylo ono...bylo to nalevo od pupíku, jako když tě škubne v prstě a teď v sobou znova u pupíku, ale to už bylo takový jemnější připadalo mi to jako kdyby mi tam proplouvala rybka a včera to samý a ještě k tomu potom takový bublinky. :dizzy_face: Radši jsem se zeptala mamky a ta mi řekla, že to je ono. :dizzy_face: Mám přitom takovej zvláštní pocit, ale zároveň je to strašně moc krásný. :dizzy_face:
12. pro 2006 ve 12:19  • Odpověz
Tak to ti to moc preju. Zni to krasne. A kdy budou nejake fotecky briska atd. mimino. :grinning:
12. pro 2006 ve 12:22  • Odpověz
No příští týden jdeme na kontrolu a ultrazvuk, tak doufám, že se nám ukáže tak pěkně jako vždycky, pže si ho chceme vyfotit a pak o svátkách jsem něco snad už dám. :slight_smile: I když teď jsem zvědavá jak dopadnou ty testy krve, co mi dělali, no snad dobře. :slight_smile:
12. pro 2006 ve 12:23  • Odpověz
Neboj vsechno bude O.K. Takze se budu tesit na fotecky! Jinak to je vase prvni, ze?
12. pro 2006 ve 12:26  • Odpověz
Jj je a doufám taky, že není poslední. :slight_smile: Teď se chystám od ledna na předporodní kurzy, tak jsem na sebe zvědavá a hlavně na to, jak to všechno zvládnu. No ségru to čeká v lednu, tak ji pak hezky vyzpovídám, když to zvládne ona, tak já musím přeci taky. :slight_smile:
12. pro 2006 ve 12:28  • Odpověz
Ja to vidim tak na jedno. Dve deti me zatim nelakaji.

Jinak to zvladnes. Zvladla to zatim kazda. :grinning:
12. pro 2006 ve 12:32  • Odpověz
elly: Já to druhý taky nemyslím hned, ale určitě ho chtít budu. :dizzy_face:
12. pro 2006 ve 12:34  • Odpověz
Hlavne at je mimi zdrave! A co jmena, uz mas?
12. pro 2006 ve 12:35  • Odpověz
Nejdůležitější je, abychom to oba zvládli v pohodě a byli zdraví. A jména?! No tak ty už jakžtakž mám, mně se líbí Karolínka, ale přítel řekl, že po nás bude až to druhý a jinak na holku vybral Šárku, český jméno k českýmu příjmení a na kluka Patrik, i když mně se víc líbí Kuba, ale jak říkáš není to tak důležitý, kže ty jména nechám na něm. :slight_smile:
12. pro 2006 ve 12:40  • Odpověz
Mas pravdu, to je nejdulezitejsi. A kolik ti pak bude az budes rodit?
12. pro 2006 ve 12:43  • Odpověz
No zrovna moc ne jako teď, kže bych řekla, že 20. :slight_smile:
12. pro 2006 ve 12:45  • Odpověz
Co je na 20 spatneho?
12. pro 2006 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.