• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Jo holky a ještě něco strašně pořád říhám (krkám), jakože třeba 30 za den :slight_smile: A to jsem před tím rozhodně nedělala:slight_smile:)
29. lis 2006 v 15:38  • Odpověz
Jani: ja jsem sedmispáč a teď jsem pravidelně vzhuru už ve dvě až ve čtyři a už neusnu.
29. lis 2006 v 15:39  • Odpověz
leni, ja jeste nebyla na krvi, jdu v patek
Holky, slyšeli jste nekdy, že se pozitivni test v tehotenstvi objevil az 14dni po vynechani menstruace?
Leni: ja jsem to nejen slyšela, ale na těchto stránkách mnohoktát četla.
29. lis 2006 v 15:40  • Odpověz
Klarysku i to je možné, záleží ovšem co jíš, to může být potravina kterou jíš nebo pití které piješ často a hodně bublinkové třeba coca cola apod.
HOlky a kdy jste začaly ty příznaky pociťovat? Já jsem asi tak 6DPO, teplotky krásně nahoře, ale příznak ani jediný.
no holky já jsem 47DC,ale mám dlouhé cykly :wink: jinak teplota leze den ode dne výše, ale raději si moc nevěřím. BOlí mě břicho a v noci taky nespím a přes den bych spala. Ale nepřikládám to těhu :unamused:
29. lis 2006 v 15:41  • Odpověz
Klarysku: ja tedy nic bublinkového nepiju a take říhám a navíc škytám, ale to mam po mamince, ta to měla v těhu také.
29. lis 2006 v 15:42  • Odpověz
grej, ja to zacala pocitovat tak 14DPO.
29. lis 2006 v 15:42  • Odpověz
Mariko,Tak to jsem fakt zvedava, co mi to v tech krevnich testech vyjde...
29. lis 2006 v 15:43  • Odpověz
Teda holky, po přečtení názvu diskuze jsem nějak čekala, že tu budou příspěvky typu "hurá, já jsem taky těhu" a místo toho koukám, že tu máte další drbárnu :grinning:
Len a ty jsi tehu :slight_smile: ?
Ahoj Len, už na začátku jsem viděla, jak se to tu rozjelo, tak jsem aspoň zadala příkaz, aby se těhulky hlásily velkým písmenem :grinning: :grinning:
Bobi - díky za odpověď! Tak to mám ještě přes týden čas... :wink:
29. lis 2006 v 15:44  • Odpověz
Nee, takže tu vlastně nemám co dělat (i když koukám, že nejsem sama :wink: ) :zipper_mouth: Já jsem zatím jen teoretik :grinning:
29. lis 2006 v 15:45  • Odpověz
Tak teda k tématu: Huráááá jsem těhotná a včera jsem se dověděla že budeme mít holku :slight_smile:
grej tak to by mě zajímalo taky kdy jako mám pozorovat příznaky :wink:

len já jsem si taky myslela že tu bude jen jsem těhu.... tak jsem sem nelezla, ale teď mi to nedalo :grinning:
Len to jsem nerekla, ja vlasne taky nevim, jestli jsem, nebo nejsem tehotna... :rolling_eyes:
29. lis 2006 v 15:46  • Odpověz
Ale jo, jak jsou dvě čárky, je to na 99%, kašli na doktory :wink:
Jetynko - prosím, napiš velkými písmeny že jsi těhu:slight_smile: Ať je to přehledné kdo je a kdo ne :wink:
Naopak Len, jsi tu vitana :slight_smile:, odborniky potrebujem :slight_smile: .......... , tak mi nejak prijde holky, ze mezi snazilkama je vetsi sranda nez mezi tehulkama :slight_smile: , cim to asi bude :dizzy_face:
29. lis 2006 v 15:47  • Odpověz
No - mezi námi - kdo chce, aby ostatní věděli (věděly :grinning: ), že je těhu, změní si to v pase, takže kouknu a vidím :wink: No a kdo nechce, tak ten sem asi velkým písmem psát nebude :grinning: Asi je to spíš téma myšlené pro ty, kdo našel // a ještě nebyl u doktora, nebo se mýlím? :slight_smile:
29. lis 2006 v 15:48  • Odpověz
Jetynko, stejné jídlo žádné nejím a bublinky vůbec nepiji.Krkám naprosto po všem a hlavně strašně často!!!Na radu své kamarádky Bobiny jsem se rozhodla to manželovi dnes neříct, ráno si udělám ještě jeden test a bud mu to řeknu a nebo vydržím až na pátečního doktora.
Len - ty jsi zkušená...mám dotaz.Mohl by test ukazovat že JSEM těhotná a já bych nebyla??Čárka je slabší, ale i krátkozraký by ji poznal:slight_smile:
29. lis 2006 v 15:49  • Odpověz
Ahaa tak se teda omlouvám já si to nečetla od úplného začátku.Tak JSEM TĚHOTNÁ!!!Stačí? :wink:
29. lis 2006 v 15:50  • Odpověz
Len, ja //, u toktora jsem taky byla a rekl mi, že tehu nejsem.
holky a já jsem prdlá pořád brečím kam sednu tam brečím a nemám důvod :frowning2:
Len, Jankar to podle mě zaváděla pro ty holky, kdo to zjistily teď v nedávné době. Během toho týdne se nám totiž nebývale urodilo a už je v tom trošku nepořádek. Já jsem to spíš brala jako takovou dobrou statistiku. Začalo to mám pocit Kukulunou (to už je dýl) a pak Bobi. A od té doby je každý den minimálně jedna nová těhulka:slight_smile:
Klarysku - je to velice nepravděpodobné :slight_smile: Maximálně se může stát, že těhu budeš, ale vajíčko se neudrží, takže odejde s "opožděnou MS," ale i v tomto případě bys byla těhotná :slight_smile: Kdyžtak vyzkoušej testík zase za pár dní, čárka by měla sílit :slight_smile:
29. lis 2006 v 15:51  • Odpověz
Promiň Jetynko, jsem blbá. Nevšimla jsem si, že nejsi čerstvá těhulka... Pardon, omlouvám se :zipper_mouth:
29. lis 2006 v 15:52  • Odpověz
bobino27 a kdy mas termin? Priblizne?
29. lis 2006 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.