• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
nikitko nesmutni, to jsem měla minulý měsíc taky. Po vysazení chvíli cyklus běží a pak se rozhodí a hlavně jsou zduřený vaječníky. Bolelo mě to od ovu až do MS. Zprvu jsem běžela k MuDr., ale vysvětlil mi to takhle, že to je po vysazení normální a že se to srovná. Já jsem nebrala dlouho, takže se mi to třeba srovnalo rychleji. A hlavně, každá jsme jiná. Neboj, hlavně to moc neřeš. :wink:
20. pro 2006 ve 13:23  • Odpověz
Chalusko, já mám vysazeno od května a ten tlak v podbřišku mám od minulého cyklu, vždy zhruba od půlky do MS.
20. pro 2006 ve 13:25  • Odpověz
no tak třeba jsi těhu už 2.měsíc a ani to netušíš. :wink:
20. pro 2006 ve 13:47  • Odpověz
To určitě nejsem, nabírala jsem si HcG z krve v práci :grinning: První cyklus jsem to strašně prožívala, ale teď už jsem víc v klidu. Myslím, že opravdu s tím testem vydržím do 24.12.
20. pro 2006 ve 13:50  • Odpověz
Vydrž, držím ti palečky. Hezký zbytek dne. paap :wink:
20. pro 2006 ve 14:00  • Odpověz
Díky.Tobě taky držím palečky, aby vše bylo vpořádku. Pa
20. pro 2006 ve 14:02  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: vše nejlepší novým těhulkám,včera jsem byla na té kontrole,srceční akce OK,stáří 7+5tt velikost 13mm :slight_smile:
Holky nechcete přejít do srpnovek??určitě tam spadáte!!!příjďte :slight_smile:
20. pro 2006 ve 14:21  • Odpověz
Holčiny, tak jsem Vás našla a poněkud opožděně se hlásím, že jsem v pátek 15.12. našla // :dizzy_face:
20. pro 2006 ve 14:33  • Odpověz
autor
ahoj lebedko,myslím že jsem ti už gratulovala do intr.pošty holky pojďte se za náma zařadit do diskuse termín SRPEN!!!Patříte tam ne??? :slight_smile:
20. pro 2006 ve 14:35  • Odpověz
Jankar- určitě patříme do srpna, ale já jsem se tak hrozně moc zabydlela mezi snažilkama a už je tak nějak znám :slight_smile: Určitě časem dospěji k tomu, že už jim tam budu překážet a přesídlím, ale zatím nic nemám potvrzeno od lékaře..
20. pro 2006 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj nové těhulky, lebedko, máš termín na mé narozky...
20. pro 2006 v 15:55  • Odpověz
Ahoj devcata, tak Vam vsem hlasim, ze jsem si v sobotu 6.1. na Tri Krale, udelala testik a nasla dve carky! Cekame miminko! :grinning:
7. led 2007 v 10:49  • Odpověz
autor
Elly psala jsem ti do intr. pošty,moc gratuluju ještě jednou,nechceš si změnit nastavení?aby jsme věděli .... :dizzy_face:
7. led 2007 v 10:53  • Odpověz
Elly super právička moc gratuluju a přeju ať to vše probíhá hladce, konečně se to hýbe :grinning:
7. led 2007 v 10:54  • Odpověz
elly taky moc gratuluji :dizzy_face:
7. led 2007 v 10:56  • Odpověz
také se přidávám,gratuluji :slight_smile:
7. led 2007 v 10:58  • Odpověz
Jankar, ZAnet, Kalaret a Vladunko, moc vam dekuju a gratulace!!! :wink:
7. led 2007 v 10:59  • Odpověz
Ježíši, Elly, to ti moc gratuluju!!!! Tak nás zase v naší diskusi trošku ubyde.. :frowning2: Ale to je dobře!!! :wink:
7. led 2007 ve 12:28  • Odpověz
Michi, diky diky. Neboj vas ve stychu nenecham. Vy jste byly moje podpora a ja na vas musis trochu naprskat, ne? :grinning:
7. led 2007 ve 12:32  • Odpověz
elly- moc moc gratulujem k // a verím, že to bude to najkrásnejšie miminko, lebo je veľmi chcené :slight_smile:
7. led 2007 ve 12:49  • Odpověz
Bibi, dekuji za gratulaci! :wink:
7. led 2007 ve 12:51  • Odpověz
ahoj elly-gratuluju...a kolik dní po vynechání jsi si testík dělala?
7. led 2007 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj Maciku, diky za gratulaci. No, v patek jsem to mela dostat a vcera jsem si testla :grinning: Taky me prekvapilo, ze to bylo videt :grinning:
7. led 2007 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky holky, vsem vam moc gratuluji k // a preji vam, at vam krasne rostou briska k radosti.
Tento mesic jsme se s pritelem zacali snazit opet o miminko (bohuzel jsme o jedno prisli loni v 7tt) a 10.1. ocekavam MS, chci se zeptat, kdy je podle vas a vasich zkusenosti nejvhodnejsi doba na test, abychom meli jistotu. Uz ted se citim uplne jinak, jsem moc utahana a nemam zadny naznak toho ze by mela MS dorazit, to cekani je nekonecne, tak mi prosim drzte pesticky.
7. led 2007 ve 13:29  • Odpověz
tak to je fajn, žes nemusela čekat... :slight_smile: ...já čekám aspo_n na tu ms a pořád nic...nevadí mi, že to hned nevyšlo, jen to zpoždění mi leze na nervy, protože všechny symptomy pak trvají po celou dobu čekání a to není příjemný...už se těším na další cyklus, začnu měřit teplotky a jestli bude ovu, tak budu v pohodě-a´t to přijde za měsíc či za deset...

ještě jednou gratuluju a držím pěstičky,ať je vše ok :slight_smile:
7. led 2007 ve 13:30  • Odpověz
Elly velmi velmi gratuluji. :dizzy_face: :dizzy_face: AŤ je vše v pořádku a užívej těhulkovství. :wink:
7. led 2007 ve 13:32  • Odpověz
Romcatko, moc dekuju za gratulaci. Neboj, budu si to uzivat :grinning:
7. led 2007 ve 13:37  • Odpověz
ahojky holky taky jsem na testu vcera obevila // a dnes uz byli i vic videt jen potrebuju radu zda mam jit k doktorovi na testy hned nebo az bude hcg vyšši muj doktor dela krevn vysetreni...abych tam pak nemusela jit znova ze je hcg jeste nizke...nemam rada jehly :frowning2:
7. led 2007 ve 13:59  • Odpověz
Jeste pockej, alespon ja si to myslim. Nekde jsem cetla, ze dva tydny po vynechani volat doktrovi.
7. led 2007 v 15:25  • Odpověz
Den yjá bych zašla tak 15.1 k dr., ale jinak skus ještě kouknout sem je tam tabulka jak stoupá HCG :wink:
http://www.rodina.cz/clanek3831.htm
7. led 2007 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.