• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Ahoj holky,
tuhle diskuzi jsem opustila hodně dávno - rozhodla jsem se pro kariéru. Dneska jdu z práce, a říkám si, že se mi to nějak pozdí. Navíc vypadám jako rakovina, ksicht samý beďar. Vyšly mi dvě absolutně zřetelné, jasně červené čárky. Je nějaká šance, že jde to vadný test? Stalo se to vůbec někomu? Už jsme se začali těšit, musím se co nejdříve objednat na gyndu... ale, může to být třeba mimoděložní nebo šmejd test?
8. led 2007 v 19:49  • Odpověz
ahoj dendi, tak to gratuluji ke // to je super, no kdyby šlo o mimoděložní, tak by byl test negativní, alespoň myslím, tak to vypadá že těhu jsi, udělej si ještě další test a pak se objednej, moc gratuluji, já to teď taky pustila z hlavy, né pro kariéru, ale že když člověk na to moc myslí, tak to nejde :slight_smile: ale jsem na začátku snažilkování, tak uvidíme, snad se brzy zadaří :grinning:
8. led 2007 v 19:53  • Odpověz
šmarjá, já si od té myšlenky absolutně odvykla. Vylítla jsem z hajzlíku a nebyla si jistá, jestli mají být dvě nebo jedna. Čuměli jsme na to oba, jak vejři. Pes nevěděl, co se děje. Tak to je docela šok. Asi dneska neusnu a budu přemýšlet, kdy jsme vlastně počali a jaké to je, být matka.
No, je to fakt, že v momentě, kdy se na to člověk vy...e, prostě zapadne.
8. led 2007 v 19:56  • Odpověz
autor
ahoj vvšichni ,Dendisa-nechápu proč máš obavy z mimoděložního,z čeho usuzuješ?
8. led 2007 v 19:57  • Odpověz
jankar, vyšel mi pozitivní test a netuším, co to může znamenat. Tak jsem se zeptala.
8. led 2007 v 19:58  • Odpověz
vidím, že tě to docela vzalo, neboj je to krásné, tedy co tak slyším, ale věřím, že je to nepopsatelné :wink:
8. led 2007 v 19:58  • Odpověz
autor
Dendisa,prostě jsi těhu tak si to užívej a moc gratuluju!!!!!jen mysli pozitivně... :dizzy_face:
8. led 2007 ve 20:00  • Odpověz
přesně tak, mysli pozitivně, víš kolik holek ti teď závidí :sunglasses:
8. led 2007 ve 20:01  • Odpověz
to je to, jsem pesimista od přírody. No, doufám, že mě nějaký doktor vezme v půl šesté večer. Tak díky, holky. Dám vědět, jak to vypadá.
8. led 2007 ve 20:01  • Odpověz
no, každopádně i při mimoděložním je pozitivní test, ale bezdůvodně bych se toho nebála..
8. led 2007 ve 20:03  • Odpověz
fakt? já myslela, že při mimoděložním je test nega, tak sorry za milnou informaci, jj určitě se ozvi
8. led 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jo i při mimoděložním je pozitivní těhu test,ale nic není vidět v děloze,tím tě Deni nechcu strašit,určitě to nebude tvůj případ i když obavy má asi každá....
Prostě se raduj,přesně jak píše Louja,víš kolik holek ti závidí??????buď šťastná....
8. led 2007 ve 20:06  • Odpověz
jankar a jak jsi na tom ty?
8. led 2007 ve 20:07  • Odpověz
asi tomu neuvěřím, dokud mi to neřekne doktor. Jste moc hodné, děkuju. To je to, že vždycky nejdřív vidím tu nejhorší variantu, prostě sýčkuju. Asi dva měsíce jsme se snažili, podkládali mi zadek polštářem, drželi nohy... pak jsme mávli rukou, že si teda adoptujeme :grinning:
8. led 2007 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ahoj Louja,co já,ale co ty?jak pokračujete?Já se mám zatím super,žádné nevolnosti,možná trochu chutě,srdeční akci mám už potvrzanou před vánocema,zítra jdu na další kontrolu :slight_smile:
8. led 2007 ve 20:10  • Odpověz
ahoj holčiny...pridavam se k vam dvoučárkovym testovatelkam :slight_smile: 5,1 jsem mela dostat ms a nic tak jsem si delala test a // !!ale ouha volala jsem doktorovi a on marodi takze musim cekat cekat acekat z cehoš mam docela strach uz jsem totiz jednou //mela a doktor byl taky zrovna nemocnej...a az se uzdravil tak jsem tam sla ale mimi uz nebylo :frowning2: ...
8. led 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
Denousek-moc gratuluju a neboj tentokrát se to udrží,jen buď v klidu a nestresuj se :dizzy_face:
8. led 2007 ve 21:02  • Odpověz
no...ja si myskim ze je ve me neco spatne kdyz uz se to stalo jednou,tak proc by se to nestalo znova...ach jo priznam se vam mam pouhoučkych 19 let ale po mimi tak nepopsatelne touzim...
8. led 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
Denousek-jsi mlaďunká a určitě silná holka a tvůj přístu se mi moc nelíbí abych pravdu řekla,vím že sis už zkusila dost,ale musíš věřit!!!!! :slight_smile: každý má utčité pochybnosti v těhu,to znám moc dobře,ale vzdávat to dopředu to je špatné...
Víš kolik je tu holek co potratily a hned zase otěhotnělo?jen já jich mám hodně ve svém okolí....prostě se to stává,ale nesmíš myslet tak jak myslíš!!!!
8. led 2007 ve 21:13  • Odpověz
no jo JANKAR asi mas pravdu musim verit ze uz se to podari ze jednou to stacilo...me tak stve ze ten muj doktor je nemocnej..

co myslite muzu pit kofolu a pepsi?
8. led 2007 ve 21:17  • Odpověz
autor
Deni věří ti,ale jestli ti to tak leží na srdci tak si nech udělat krevní testy u vás v laborce,sice je zaplatíš(asi 250kč)ale budeš mít jistotu že je HCG pozitivní,jak chceš,ten tvůj doktor je nějak často nemocný,jsi s ním spokojená?a musí mít přece nějaký zástup ne?
No tu kofolu a pepsi bych moc nepila....je tam kofein a to se v těhu moc nemá pít...záleží v jakém je to množství.....ale pokud to vydržíš tak bych to nepila....dej si třeba nějakou dětskou colu
8. led 2007 ve 21:22  • Odpověz
on neni porad nemocnej jen je nemocnej kdyz otehotnim !!!byl i tak pred pul rokem!!!to si asi pockam no...v pondeli tam zavolam o nic nejde aspon bde hladina HCg vyssi...
kdyz sem byla poprve tehu tak mi doktor rikal ze kavu pit muzu ze ji muzu vypit kolik chci ze no na tehu nema vliv...
8. led 2007 ve 21:28  • Odpověz
autor
to nevím teda co to je za doktora,ale káva se má hodně omezit...tak jedna slabá za den,záleží jak siný si kafař,u mě není problém,kávu nepiju a když tak bez kofeinu...
Papa dnes to balím a buď v klidu!!!!! :wink:
8. led 2007 ve 21:31  • Odpověz
ahoj jankar, no my se zatím snažíme, byla jsem na vyšetření a ovu právě probíhala, tak jsme na to vlítli, jinak mám jít na krev a udělá mi testy na hormony a uvidíme, tak tomu necháváme volný průběh
8. led 2007 ve 21:33  • Odpověz
ahoj jankar rada jsem te poznala jsi fajn holcina zatim se mej papa
8. led 2007 ve 21:34  • Odpověz
jééj, holky- //, vás tu ale dneska pribudlo :grinning: Všetkým, ale ozaj všetkým blahoželám a prajem veľmi veľmi pohodové tehu !!! Už začínam strácať prehľad, ktorá ste ešte neni tehu? :dizzy_face: Vidím, že sviatky lásky a pohody priniesli svoje ovocie, len tak ďalej, nech nás je tu čo najviac... :slight_smile:
8. led 2007 ve 23:07  • Odpověz
--------------------------------------------------------------------------------

ahojik...vim ze to sem nepatri ale jelikoz jste tu skoro jedine tak se optam vas...5.1 jsem mela dostat MS...ale nic udelala jsem si TT a byl pozitivni!hura!jenze uz jsem jednou tehu byla a mela//ALE JEN CHILINKU NAJEDNOU SE HLADINA HCG ZACALA ZMENSOVAT...CHCI SE ZEPTAT JESTLI UZ SI MYSLITE ZE JE TED ROZHODLE ZDA se mimi ve me udrzi...cetla jsem o nejakych praskach co muze predepsat gynekolog na udrzeni plodu jenze on je ted nemocny a jdu k nemu az pristi tyden...myslite ze uz je vajicko uhnizdene??dekuji mockrat...
8. led 2007 ve 23:14  • Odpověz
holky, večer jdu k doktorovi, řekne mi výsledek ihned nebo musím počkat na výsledky krve?
9. led 2007 v 08:41  • Odpověz
Holky, prosím, poraďte mi. Zítra bych měla dokončit 5tt. K doktorce jdu v pátek. Od včera večer mi bolí v místě pravého vaječníku, jakoby mi tam někdo neustále dloubal lžící. Dnes od rána to bolí skoro pořád. Břicho mi nebolí. Nemáte s tím některá zkušenost? Mám strach aby nešlo třeba o mimoděložní těhotenství. :confounded:
9. led 2007 ve 12:55  • Odpověz
No, ja bych radeji zavolala doktorce. Za to nic nedas! Bud opatrna. Hodne stetsi! :wink:
9. led 2007 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.