• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
swee děkuji,je to úžasný,je fakt,že jsem tajně věřila,že to vyjde,ale jak byly//tak překvapení-nemohla jsem uvěřit,ta čárka tam nejdřív nebyla a poomaluuu se vybarvovala..taky to zažiješ to se nedá popsat..tak ať se brzy dočkáš :wink:
15. led 2007 v 08:48  • Odpověz
Ift - na to vybarvování už se fakt těšim:slight_smile: Já zatím jen doufám, že se mi ukáže pořádně tlustá čárka na OVU testu a taky zatím nic. Vždycky jen takový slabý náznak... Snad dnes :wink:
15. led 2007 v 08:51  • Odpověz
A na kolikátý pokus vám to vyšlo? My teď začínáme 6., tak už začínám být nervózní, i když si říkám, že o to víc potom budu vděčná a šťastná, že nám to vyšlo :dizzy_face:
15. led 2007 v 08:52  • Odpověz
no swee měřila jsem 3.cyklus teplotu,ale předtím jsem měla na 3 měsíce HA aby se mi upravil cyklus-tu jsem vysadila v červenci takže někdy na jaře myslím už jsem chtěla mimi..
15. led 2007 v 08:55  • Odpověz
Také všem gratuluji ke //. Byl to opravdu plodný víkend. Doufám, že se mezi Vás brzy zařadím a také zahlásím. Jsem nyní ve stádiu čekání, mám zpoždění 9 dnů, testovala jsem 5 den zpoždění, test byl negativní, a MS stále nikde a náznaky také žádné. Já vlastně nemám náznaky vůbec ničeho, tak nevím. :unamused:
15. led 2007 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte všichni,
ja jsem taky měla 28 DC //,druha čárka byla hodně slabá,ale byla tam.I druhy test hned druhy den to potvrdil.
Teploty se od 18 DC (to jsem měla jednodenní nidační pokles) pořád drží nahoře,ale dneska jsem si dělala těhotensky test a žádná čárka tam nebyla !!
MS mam už zpožděnou a podle bazální teploty to taky nevypadá, že bych ji měla dostat.Jak to že jsem měla nejdříve TT pozitivní a dneska je negativní?
Měla jste to některá? A kdy se Vám ukázala zřetelně silná druha čárka.
Ja už jsem bohužel jeden samovolný potrat měla, tak jsem hodně vystrašená.
Bohužel můj lékař ma dovolenou a bude ordinovat až v pátek.
Ja jsem s toho docela na nervy. Mimi si hodně s manželem přejeme,ale ten dnešní test mě hodně vystrašil.
Díky moc za rady a vaše zkušenosti !!!
15. led 2007 v 10:59  • Odpověz
skús si urobiť ešte kontrolný test, mohla to byť chyba v teste, to sa stáva. Keďže si mala dva pozitívne. Prajem hodne zdaru a dve // !!!
15. led 2007 ve 12:19  • Odpověz
troda a jakou máš teplotu?
15. led 2007 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem dnes bla u lekare podle posledni MS bych byla v 5tt ale na UZV jeste nic neni videt a doktor mi rekl ze je to divny...takze asi tehu nejsem vzal mi krev...zitra mam volat...delala jsem si jeste dnes test jak jsem prijela od doktora takovej smejskej u nas v dedine se jinej koupit neda..a byli tam sice // aleta jedna videt fakt malilinko...presne tak jsem to mela i minule ze proste hcg klesalo tak je tomu asi i ted...je to na prd nevim co to ma byt ale jsem z toho nemocna...
15. led 2007 ve 13:26  • Odpověz
Denoušku, neboj, třeba jen mimi skutečně nebylo vidět. Vždyť sis dělala i předtím pár testů a dvě čárky tam byly. Máš nějaké těho příznaky?
15. led 2007 ve 13:28  • Odpověz
boli me bradavky chodim curat mam zacpu..a minuly tyden sse mi po ano asi 3 dny tocila hlava..ale uz je to lepsi tak asi z toho zase nic nebude no...
15. led 2007 ve 13:37  • Odpověz
Uvidíš zítra podle krve. Je to záhada, ale třeba se to přece povedlo.
15. led 2007 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj Denousku, nezoufej, priroda to nekdy dela hodne napinave...Hlavne se zkus nestresovat...i kdyz je to asi tezke. Drzim pesti!
15. led 2007 ve 13:46  • Odpověz
diky barus ...ted uz to jde se nestresovat vyskemrala jsem si na dneska a itra neschopenku nez bude vse jasne ,,,v praci bych to bez stresu nedala v sob jsem se tam tak rozcilila ze sem vecer spinila nastasti jen malilinkato....tak dikyyy
15. led 2007 ve 13:49  • Odpověz
Adamka,
Bazalní teplota je:
1 – 8 : DC 36,8
9 – 12 DC 36,6 – ovu potvrzena od 10 DC i ovu testem
13 DC – 36,8
14 DC – 36,9
15DC-37,1
16DC-36,9
17DC-36,9
18 DC -36,7 - asi nidace
19 – 20 DC – 37,1
21 - 23 DC - 37,0
24 DC - 30 DC - 37,1

podle teplot bych těhu mohla být,ale podle dnešního testu ne.
Tak fakt nevím.
15. led 2007 ve 13:51  • Odpověz
AHoj holky, zatím k vám bohužel nepatřím... ale prosila bych o radu... můžete mrk¨nou jako znalci na graf a tipnout si :wink: Jsem nedočkavá... cyklus mám normálně 35 dní...... takže ta doba je normální. Předem moc díky

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=1/userid=41248
15. led 2007 v 16:45  • Odpověz
ahojky troda a denousku, stalo se mi uplne stejne to co vam a vubec to nechapu, jsem z toho uplne spatna,mam paty den zpozdeni a nevim co si o tom mam myslet, kazdopadne prosim napiste,jak jste dopadly. a drzim hodne pesti, at to vyjde pozitivne :slight_smile:
15. led 2007 v 16:57  • Odpověz
troda, ty teploty jsou moc hezké! Vypadají nadějně, já jsem dnes 34 DC a teploty jsou 36,7, ale já je mám nížší i před ovu,takže taky jsem zvědavá jak to tenhle měsíc dopadne.Myslím si,že na test je ještě brzy já si ho dělala ve čt a byl negativní. Jak míváš dlouhé cykly? Držím všechny palce :wink:
15. led 2007 v 19:15  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat,zda má některá z vás zkušenosti s hlenem na počátku těhu? Já mám teď takový nažloutlý hustý hlen a dočetla jsem se,že to na počátku bývá tak nevím. díky
15. led 2007 v 19:17  • Odpověz
Ja jsem dneska ten 30 DC,pevně doufám,že teploty zůstanou nahoře.Trošku mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat,ale pořád nic.Jenom mam takový nažloutly výtok.Určitě dám vědět jak to dopadlo.V pátek jdu k lékaři(teda pokud do té doby MS nepřijde).
Vám všem taky moc držím palečky.
Snad budeme všichni brzo pozitivní
15. led 2007 ve 20:33  • Odpověz
tak to máme podobně,taky nažloutlý výtok,bříško bolí ale jen tak lehce.Musím říct,že jsi mi udělala radost :slight_smile:
15. led 2007 ve 21:05  • Odpověz
Adamko a jak u tebe vyšel test?
15. led 2007 ve 21:13  • Odpověz
já si ho dělala ve čtvrtek to jsem byla 30 DC a vyšel neg. ale já mívám delší cykly,taže si myslím,že bylo brzy.
15. led 2007 ve 21:15  • Odpověz
Aha a pozitivní jsi ještě vůbec neměla, to máš větší šanci jak ja.Protože ja si myslím,že hodnota HCG začala klesat a to je většinou první známka samovolného potratu,ale taky to může být kolísaní HCG na začátku těhotenství.Ty teploty jsou teď pro mě velikou nadějí nebo minule mi klesly a pak po par dnech stouply,ale to už bylo kvůli zánětu,protože všechno samo neodešlo.U Tebe to vypadá,že Ti stoupa pomalu a to je v poho.Někde jsem četla,že některým holkám těhotenské testy vycházely negativně i do 35 DC.Každopádně naději máme obě. A kdy jdeš na gyndu?
15. led 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím // dneska ráno a jsem z toho mimo :sweat_smile:
16. led 2007 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Bezna, jsem rada,ze muzu jako prvni gratulovat!! :slight_smile: :slight_smile:
16. led 2007 v 07:50  • Odpověz
Chybicka - samozrejme je to BEZVA!! :slight_smile:
16. led 2007 v 07:52  • Odpověz
monja, diky moc za gratulaci :wink:
16. led 2007 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz
elucinko, moc, moc gratuluji a přeji štěstíčko i nadále :dizzy_face:
16. led 2007 v 08:57  • Odpověz
elucinko moooc gatuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
16. led 2007 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.