• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
sweethy, díky moc :slight_smile: a držím ti palce. :wink:
16. led 2007 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
jo a dodatečně gratuluju i trode a všem ostatním s // a dalším přeju brzké // :slight_smile: :dizzy_face:
16. led 2007 v 09:02  • Odpověz
iza - díííííííííííííííík :grinning:
16. led 2007 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
elu, gratulace :slight_smile: na kolikátý cyklus to vyšlo. Piš ať můžeme my čekatelky na zázrak pousoudit a zhodnotit :grinning:
16. led 2007 v 09:13  • Odpověz
Ahoj zenus, vysadila jsem na začátku září, takže na cca 5. pokus. A to je mi 34, jsem po operaci prasklého slepého střeva, takže asi fakt zázrak :grinning:
16. led 2007 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz
elu, tak to jsem i ráda, že to nebylo hned na první pokus(trošku škodolibě). :sweat_smile: Protože u nás ostatních kdy první pokusy nevyšly to jen potěší. :slight_smile: Tak se drž a opatruj bříško :slight_smile:
16. led 2007 v 09:22  • Odpověz
Elucinko, také ti moc gratuluju :dizzy_face:
16. led 2007 v 09:28  • Odpověz
Ahojte všichni,
Bohužel jsem dneska začala krvácet(dost silně) a test už neukazuje těhotenství.
Bazální teplota neklesá.Ta se drží pořád nahoře.
Můj lékař má dovolenou a bude ordinovat až v pátek.
Volala jsem min.třem jiným, aby se na mě podívali, ale všichni řekli ať si počkám do patku.
A že se to samo odplaví a když ne tak mě přinejhorším vezmou v pátek na vyčistění dělohy.
Jsem s toho zoufala, je to druhý samovolný potrat.
Nejhorší je, že jsem to v sobotu oznámili švagrové a manželovo mamce a všichni se moc radovali, že konečně čekáme.
Teď mě to mrzí, protože všichni budou zklamány.
Aspoň ponaučení pro příště, že dokud nebudu mít ultrazvuk v ruce tak nikomu nic neřeknu.
Tak se mějte a všem přeji hodně štěstí a zdravé miminka.
16. led 2007 v 09:40  • Odpověz
zenus - já jsem ještě pořád jak v transu a ještě raději moc nejásám, ale hlavní je, že vím, že můžu otěhotnět přirozenou cestou, že "funguju" a manžel taky. Opravdu jsem nečekala, že to bude tak brzy, v mém případě v to nikdyo moc nedoufal a nejsmělejší tipy byly 2 roky...
ivus - díky moc :slight_smile:
troda - moc mě to mrzí...držím palce, aby se ti to povedlo hned na další pokus, uvidíš, že to vyjde, MUSÍ!
16. led 2007 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Troda :frowning2: to je strašně smutné a jak dlouho jsi už byla těhu ? Kolik týdnů ? Přeju ti, aby ti to dopadlo co nejlépe, v takových chvílích je strašně těžké říct něco utěšujícího, tak hodně síly
16. led 2007 v 09:48  • Odpověz
Troda: taky je mi to moc líto, buď silná. :frowning2: Možná se to ještě uklidní. :pensive: Hlavu vzhůru. Já mám taky velké obavy o těhu, ale říkala jsem si, že kdyby se to snad nevydařilo, tak to asi příroda nechce, že by asi mimi nebylo O.K. Ale je to určitě moc těžké, drž se!
16. led 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
Elucince,Ivušence moc gratuluju k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Troda-je mi moc líto,ale musíš být silná,je to tak jak píše Elicinka,víš že to jde spontánně otěhotnět a to je nejdůležitější,příště to výjde,do třetice všeho dobrého ne? :wink: jen se musí věřit.....
16. led 2007 v 09:59  • Odpověz
Jsem úplně na začátku - ccca 4 týden.Už jsem to jednou měla.No už jsem nás s manželem objednala na genetu.Chci si nechat udělat všechny testy atd.
Ráno jsem to obrečela, ale teď už je to lepši.Já jsem bojovnice a jen tak se nevzdám.
To mimčo chceme a útěchou je, že i přes ty potraty jsme plodný.
Jde o to jenom dokopat lékaře, aby mi dali něco na udržení těhotenství.
16. led 2007 v 10:00  • Odpověz
Trodo, hodně štěstí, hlavně dej vědět jak jsi dopadla
16. led 2007 v 10:02  • Odpověz
troda - ano, tohle je správný přístup, jen tak dál. Moje kamarádka to na potřetí taky zmákla a má kluka jako buka - už mu budou v únoru 2 roky a oni se začínají pomalu snažit o druhé mimčo. :slight_smile:
16. led 2007 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
troda - to je mi moc líto. Ale podle toho, co píšeš, je vidět, že jsi opravdu silná. Takže věřím, že to určitě všechno zvládneš. Držím ti moc palce!!!

elucinko - moc gratuluji :slight_smile: Víš já tady průběžně minulý týden sledovala tu vaší diskuzi a podle příznaků, který si popisovala, sem si říkala, že určitě těhu jsi.
16. led 2007 v 10:07  • Odpověz
Holky děkuji Vám všem moc za podporu !!!
16. led 2007 v 10:14  • Odpověz
zabza...dík:slight_smile: já už jsem si říkala, že jestli to tentokrát zase nevyjde, že už na všecko kašlu, začnu chodit na spinning, do posilovny a na solárko, no a vida :slight_smile:
16. led 2007 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Elucinko, ja to měla podobně. Přestala sem se tím nervit a naplánovala všechny možný sportovní akce, kterých se zúčastním. A bum ho. Teď už se jich asi zúčastním jen jako divák a fotoreportér :slight_smile:
V pátek jsem byla u doktorky. Čekala jsem, co všechno mi nebude dělat, že mi nabere krev, zváží, změří tlak, udělá ultrazvuk a bůh ví co ještě. A ona mi jen prohlídla a nechtěla mi udělat ani krevní testy (nakonec mi je na moji žádost udělala), že prý ty těhotenský jsou dost spolehlivý už v dnešní době. A pak že mám přijít až na konci února do poradny a na začátek března se objednat na ultrazvuk. Byla sem z toho v šoku. Čekala jsem, že bude zjišťovat třeba jestli bije srdíčko, jestli je všechno v pořádku a ona nic. Přišlo mi, že mi děsně odbyla. I sem to pak obrečela. Kamarádka mi pak vysvětlila, že není běžné, že by každý doktor dělal ultrazvuk už v šestém nebo osmém týdnu. Že povinné ultrazvuky jsou během těhotenství tři a ty že v pohodě stihnu. Trochu sem se zklidnila, ale furt ve mě hlodá, že třeba vůbec nepozná, kdyby bylo něco špatně.
16. led 2007 v 11:37  • Odpověz
Zabzo, ono asi hodně záleží na doktorovi - moje ségra byla na prvním ultrazvuku koncem 6tt. Ale kamarádka, která bydlí v Přerově, ta byla až někdy v 11 tt. takže doufej, že Dr. ví, co a proč dělá. Já mám stejnou Dr. jako ségra, chodí k ní i naše mamina, tak je taková rodinná :slight_smile:
16. led 2007 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
troda tak to mi je líto, vypadalo to dost nadějně,ale uvidíš bude líp. Já věřím,že vše je tak jak má být a nedá se nic uspěchat.
16. led 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky, tak se taky hlásím // Příští týdne jdu na ultrazvuk a mělo by tam už být vidět srdíčko, tak mi prosím držte pěsti.
22. bře 2007 v 11:20  • Odpověz
mouse123: Blahopřeju!!! Suprová zpráva do dnešního dne. Hoď sem křivku, jestli měříš.
Konečně nějaká březnová těhulka :slight_smile:
22. bře 2007 v 11:30  • Odpověz
lisacek: Děkuji za blahopření, ale s křivkou tě nepotěším. V cyklu kdy jsem otěhotněla jsem si řekla, že se na nějaké měření vykašlu. Dokonce jsem, dnes už vím že těhotná, odjela na hory trochu si zalyžovat. Asi to je opravdu všechno o psychice. S manželem jsme se na to nějak přestali soustředit a ono to vyšlo :slight_smile:
22. bře 2007 ve 12:59  • Odpověz
Tak se taky hlásím. V pondělí jsem poprvé viděla //. Ale ještě mi to nedochází. Příští týden se objednám k doktoru,tak snad bude vše OK.
22. bře 2007 ve 13:13  • Odpověz
Ahojte holky....
22. bře 2007 v 15:58  • Odpověz
zabza: mám úúúúúplně stejnou zkušenost...na krevní testy jdu až v pondělí..tedy ve 12tt a ultrazvuk mi dělat nebudou..též jenom 3x za těhotenství :wink:
22. bře 2007 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz
Holky,můžu se zeptat?Dnes jsem byla na krev na HCG a mám 649, jak to bylo s vámi?Já jsem měla až dnes dostat MS...Mám hrozný strach,na konci listopadu jsem byla na kyretáži...tak snad to bude už v poho....
22. bře 2007 v 16:06  • Odpověz
marcelana: tak tomu já vůbec nerozumím..těm hodnotám :confused:
22. bře 2007 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
sisstin:A neřekli Ti poprvé kolik máš?
22. bře 2007 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.