• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
marcelana: mně ty testy budou dělat až v pondělí :wink: takže zatím nevím nic
22. bře 2007 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Marcelanko, já myslím,že ty hodnoty jsou celkem v pohodě. Mrkni http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-hcg.html?
22. bře 2007 v 16:16  • Odpověz
Tak to ještě nemáš ani ultrazvuk,co?Na ten já jdu 2 dubna
22. bře 2007 v 16:17  • Odpověz
marcelana: já ho budu mít až nevím kdy..dr. ho nemá..takže pouze to, co platí pojišťovna a to je nejdřív ve 14 či 20tt :wink:

pekkra: takže z té hladiny se dají poznat dvojčata..i když nemáš ultrazvuk..já mám totiž podezření na vícečetné...ale nemám ještě možnost ultrazvuku :wink:
22. bře 2007 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
Nevím, možná se to podle té hladiny poznat dá.... Koukala jsem na tvoje fotky a musím říct,že ti bříško začalo růst brzy,tak se třeba u dvojčátek dočkáš :slight_smile:
22. bře 2007 v 16:21  • Odpověz
pekkra...díky moc....no a víš co je divné?Já měla dostat MS až dnes.... :wink:
22. bře 2007 v 16:22  • Odpověz
pekkra: právě, v tom článku, co jsi dala odkaz..tam to píšou, že u dvojčátek je ta hladina vyšší..tak je to asi jediný způsob, jak se to ze začátku poznat dá :wink: ale zase holky, co čekají dvojčátka říkaly, že takhle na začátku to druhé nezabere moc místa...takže kdo má brzy už bříško..to moc neznamená, že musí čekat dvojčátka..ale můj otec je z jednovaječných dvojčat..a prý je to přes generaci...tak si to trošku myslím :wink:
22. bře 2007 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz
sisstin.....no moc pěkné fotečky...vážně to nevypadá na jedno mimčo... :slight_smile:
22. bře 2007 v 16:25  • Odpověz
Marcelana: Musím uznat, že máš docela odvahu testovat před MS. Já bych se asi sesypala, kdyby tam před MS byly a mrcha by pak stejně dorazila. No hlavně,že tam byly // :wink: Tak držím palečky :wink: :slight_smile: Já se objednám k doktoru až příští týden, to bych podle mě měla začínat 6tt,tak jestli mě objedná na další (7tt) týden,tak by tam už snad něco mohlo být vidět :wink:

Sisstin: Tak to je hezký,dvojnásobný štěstí :slight_smile: :wink: To by bylo fajn ne.... :slight_smile:
22. bře 2007 v 16:29  • Odpověz
pekkra...já to jen zkusila,nevěřila jsem že se objeví...a byly tam ....já jdu na ultrazvuk 2 dubna,už by tam mohl něco vidět....
Holky a co těhu příznaky?Já celkem nic...jen mírná nevolnost....
22. bře 2007 v 16:31  • Odpověz
pekkra: já byla v tom 9tt..a jak psala zabza..měla jsem pocit, že mě totálně odbyli :unamused: já mám náročnou práci a dost bych potřebovala kontrolku..ale prý nemám nárok :angry: ..ty dvojčátka..já nevím..to bych asi moc nezvládala :confused:

marcelana: to je spíš tím, že mám hodně zvětšenou dělohu..mimi to ještě není..to má asi tak 7cm :wink:
22. bře 2007 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
No já nevím jestli jsou to všechno příznaky těhu, ale víc lítám na záchod, ráno mám citlivější prsa,ale nic hrozného a mírný tlak v podbřišku občas. Jinak nevolnost zatím nemám. No a taky se mi šíleně mění nálada :unamused:
22. bře 2007 v 16:35  • Odpověz
pekkra a marcelana: já nepocitovala vůbec nic...ani mě nenapadlo, že bych byla těhul...akorát, když jsem nedostala ms ani po 14 dnech..tak jsem udělala testy a všechny čtyři byly pozitivní...jinak nic..a bolelo mě břicho jako před MS a to už se mi roztahovala děloha a mimi hnízdilo :wink: ale od 7tt je mi dost špatně..a přetrvává to doteď :angry:
22. bře 2007 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
No doufám,že se mi ty nevolnosti vyhnou :unamused:
22. bře 2007 v 16:40  • Odpověz
pekkra: já taky myslela, že se mi vyhnou..a najednou to bylo...moc nezvracím..ale je mi pěkně šoufl...když pomyslím na nějaké jídlo, které jsem měla, když mi bylo zrovna moc špatně..tak je mi špatně znova..a už ho nemůžu ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2007 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
No jo,to je to naše slavné zdravotnictví, jsem zvědavá, co řeknou mě až tam přijdu :unamused:
22. bře 2007 v 16:42  • Odpověz
pekkra: já tam jdu v to pondělí..a opět mám strach, že má prosba na nemocenskou bude uťata hned v začátku :rolling_eyes: :angry: :angry:
22. bře 2007 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
A co zkusit jiného lékaře?
22. bře 2007 v 16:52  • Odpověz
pekkra: tohle je bohužel nový lékař..a doktro se smí měnit pouze jednou za rok :unamused:
22. bře 2007 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Hmm,tak to je špatný. Tak to s tím asi nic nezmůžeš.... :frowning2: Nezbývá než doufat,že se doktor chytí za nos :wink:
22. bře 2007 v 16:56  • Odpověz
sisstin tak to je blbý že tě nenachá doma,to mě nechá určitě,no jo,ale já už jednou potratila,sice v prvopočátku,ale stalo se...
22. bře 2007 v 16:57  • Odpověz
taky doufám, že mi to v pondělí už dá..další měsíc v práci..no to nevím nevím :confounded:
22. bře 2007 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
Tak budu držet palečky,ať to vyjde :wink: :slight_smile:
22. bře 2007 v 16:59  • Odpověz
to já taky...a dej vědět... :slight_smile:
22. bře 2007 v 17:00  • Odpověz
Ahojte holky,potřebovala bych poradit....chvilkama mě píchá na pravé straně břicha,nemůže to být mimoděložní?
23. bře 2007 v 10:24  • Odpověz
Marcelana, mě taky píchalo na pravé straně a hodně. Chvílema až někde v tříslech. Měla jsem obrovský strach, že to bude mimoděložní, ale je to ok. Neboj.
23. bře 2007 v 10:29  • Odpověz
Katarinko...Ty jsi zlatá...moc děkuji,ani nevíš jak jsem se bála :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:47  • Odpověz
Já byla teprve včera na krev HCG mi zjistili kolem 649 nebo tak nějak...a na ultrazvuk jdu 2 dubna,už aby to byla jsem nedočkavá zda je vše v pořádku.Na konci listopadu jsem byla na kyretáži,tak mám teď strach
23. bře 2007 v 10:49  • Odpověz
A víš kdy jsi měla ovulaci? Já jsem byla taky furt nervozní, trošku se to zlepšilo, když jsem viděla, že už mu tluče srdíčko.
23. bře 2007 v 10:54  • Odpověz
Ovulace byla 8.3.
23. bře 2007 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.