• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Tak to máš to HCG dost vysoké. Já jsem měla 16.DPO 206
23. bře 2007 v 11:13  • Odpověz
No já si to taky myslím..... :slight_smile:
23. bře 2007 v 11:27  • Odpověz
Musím končit,moc děkuji za podporu a měj se...tedy mějte se fajn... :slight_smile:
23. bře 2007 v 11:29  • Odpověz
Moc držím palečky :slight_smile: tak to by ses ještě mohla vlézt k nám do Listopadu :slight_smile: Koukala jsem na miminko.com a když vyjde ovu na 8.3.tak je datum porodu 29.listopadu :wink:
23. bře 2007 v 11:33  • Odpověz
Ahoj holčiny, hlásím //, jsem tu nová, včera jsem dělala první těhot. test v životě, mám pravidelnou mens., ted bylo 2 dny zpoždění, tak mi to nedalo, všechny testy mají//, ale slabší.Gratuluju všem k těhu!! A těm ostatním doporučuju přerušovanou soulož, je to jistota k otěhotnění.Nám se to tak neplánovaně povedlo.
23. bře 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Sajmonik,vítám Tě a gratuluji ke // :wink: Já jsem na tom stejně,ale my to měli plánovaně :slight_smile: Já měla v pondělí taky slabší čárku,ale dneska do dneška pěkně zesílila :grinning:
23. bře 2007 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj Pekkro, díky, jsem z toho tak nějak divoká, je to absolutně nečekané a ještě mi to nějak nedochází, ve sředu jdu na gyndu, tak bojim bojim :pensive:
23. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz
No mě to taky nějak nedochází. Já se objednám až příští týden,aby už bylo něco na ultrazvuku vidět. Taky se toho bojím a doufám,že bude všechno v pořádku :unamused:
23. bře 2007 ve 14:21  • Odpověz
Musí, to je jasný!A jak dlouho jste se snažili?
23. bře 2007 v 15:20  • Odpověz
No vlastně to vyšlo na druhý pokus :slight_smile: až mě to zaskočilo,že to šlo tak rychle :grinning:
23. bře 2007 v 15:38  • Odpověz
Moc gratuluju!Jsme na tom stejně... :wink:
23. bře 2007 v 15:44  • Odpověz
Ahojte holky....sajmonik...gratuluji...jen tak dál,ať nás přibývá... :slight_smile:
23. bře 2007 v 17:02  • Odpověz
Marcelano díky moc, ty máš taky //?Nebo se snažíte? :slight_smile:
23. bře 2007 v 19:41  • Odpověz
Ahojte holky...
sajmoniku,taky mám // čárky,zjistila jsem to v pondělí,byla jsem u Dr.a HCG to potrvdilo,ale na ultrazvuk jdu až 2 dubna...to je čekání....
24. bře 2007 v 08:26  • Odpověz
Marcelana, tak přijď k nám do listopadu.
24. bře 2007 v 08:34  • Odpověz
Katarina já to nemůžu najít.....
24. bře 2007 v 09:51  • Odpověz
Ahojík Marcelano, gratuluju, takže když tam půjdu ve tředu, týden po vynechání, tak se pouze HCG potvrdí a na ultrazvuku není ještě nic vidět?Berou krev? Jak to probíhá? Předběžně jsem si spočítala termín porodu, docela mě to zajímalo, vyšlo mi to na 29.11.Je to sranda.
A buž jste to někomu řekly? :slight_smile:
24. bře 2007 v 11:31  • Odpověz
sajmonik:No pokud to bude týden po vynechání MS tak 100%tě pošle na krev.Vezmou Ti krev na HCG.No jak vidím termín nám vychází úplně stejně.A kdy u tebe proběhla ovulace?No já měla dostat MS až 23.3 to jeste včera.Ani nevím co mě to napadlo a udělala jsem si test v pondělí a byly tam // :wink:
V e středu jsem byla na krev a HCG jsem měla 649 což si myslím že je dost.Dr mi jen řekl,že je to pozitivní a na ultr.jdu až 2.4.Možná by tě mohl vzít zrovna na ultrazvuk,už by mohl něco vidět.... :slight_smile:
A máš nějaké těhu příznaky?
24. bře 2007 v 11:47  • Odpověz
Chich, já to měla dostat ve sředu, ale už týden jsem měla takový divoký sny, udělala jsem si testíky-4!!!Fakt blázen a pak jsem čučela jak puk :astonished:
My jsme se nesnažili, jen jsem vysadila antikoncepci a chtěli používali přerušovanou soulož a vyšlo to na poprvé. Vůbec netuším, kdy proběhla ovulace, chtěla jsem to řešit po létě, takže se zadařilo o něco dřív, takže jsem trošku zmatenější , ale moc se těším.
Příznaky- trošku mi pobolívá v podbřišku a mám citlivější prsa.
a ty? :dizzy_face:
24. bře 2007 ve 12:14  • Odpověz
No jen malá ranní nevolnost,pobolívání v podbříšku,2 dny mě píchalo na pravé straně a citlivější a větší prsa....
Kolik ti je a jsi vdaná?My máme svatbu 7.7.2007 :slight_smile:
24. bře 2007 ve 12:52  • Odpověz
Je mi 28, vdávala jsem se 4.8.2006 :sweat_smile:
Jůůů, tak to už budeš mít pěkný bříško, a už máš všechno nachystaný? Po kolika letech se berete? :slight_smile:
24. bře 2007 v 15:26  • Odpověz
ahoj hlásím se. :slight_smile:
24. bře 2007 ve 21:07  • Odpověz
Hurá!Já jsem tu taky nová od včera. Dnes si našla //?Jak ti je? :slight_smile:
24. bře 2007 ve 21:26  • Odpověz
Sajmojiku už ve čtvtrek jsem našla, super, nemohla jsem tomu veřit a celý den jsem si myslela že to sen
24. bře 2007 ve 22:42  • Odpověz
Teda holky to nás přibývá :grinning: :wink: Mě by vycházel termín na 28.11.,ale ještě jsem nebyla u dr.,tak to je zatím jen odhad :grinning:
25. bře 2007 v 08:35  • Odpověz
Ahojte holky...tak to je super,jen a´t je nás stále víc a víc....
Všem těhulkám velká gratulace
A co příznaky holky,jsou?Já začínám být pěkně protivná...to jsou náledy.... :slight_smile:
25. bře 2007 v 09:11  • Odpověz
Ahoj. Tak já mám jen trošku nateklá prsa a občas mě píchne v podbřišku,ale ty nálady :unamused: Jsem asi pěkně nesnesitelná a vytočí mě každá blbost :fearful:
25. bře 2007 v 09:36  • Odpověz
ahojky holky,
a merily jste si i BT a nebo se vam tohle vyhlo? :confused: ..jestli jste to poznali treba pres ni a pak az na testiku??
25. bře 2007 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Hanik, já měřila BT první měsíc,takže mi to potvrdila nejdřív zvýšená BT a pak testík :wink:
25. bře 2007 v 10:38  • Odpověz
pekkra, tak ja merim druhy s tim, ze mam vysazenou HA tak pul roku a vim, ze ms mam pravidelnou. ..minulej mesic mi klesly teplotky dva dny pred ms, ted se drzej, ale nejak tomu neverim. ..dnes bych mela dostat ms, ale zatim nic. ..no nechci radeji nic zakriknout. :sweat_smile:
25. bře 2007 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.