• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
teda ne dnes, az zitra mam dostat ms, ale 2 dny vetsinou pred spinim a to zatim nic. :confused: :sweat_smile:
25. bře 2007 v 11:02  • Odpověz
tady mam grafek, http://www.fertilityfriend.com/home/18afa6 ..zitra si asi udelam testik, jestli se nic nestane.
25. bře 2007 v 11:07  • Odpověz
hanik:Já si měřila teploty měřila každý den.Před MS by měly teploty klesnout,ale mě teplota neklesla a tyky jsem MS dostala,ale to bylo minulý měsíc.V pondělí jsem si udělala testík a byly tam...// :slight_smile: Už jsem byla i na krev...HCG 649...pozitivní a 2.4.jdu na ultrazvuk...
Tak Ti držím prstíky...
25. bře 2007 v 11:26  • Odpověz
marcelana, tak to mas super. ..tak hlavne aby ti 2.4. dopadl dobe ultrazvuk. :wink:
..no ja prave bych byla radsi, abych mela namereny aspon 3 cykly, aspon bych vedela, jestli uz je tahle teplota spravne tehotenska a nebo mi teplota zitra klesne a dostanu ms..? :unamused: :confused: ..ale porovnavat to s jednim netehotenskym cyklem. :rolling_eyes:
25. bře 2007 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holčinky, já neměřila nic a ani netuším, jak a co. Všem moc gratuluju a přeju hodně štěstíčka a zdravíčka, to těhotenství se snad přenáší vzduchem, okolo mě jsou samé těhulky. :grinning:
25. bře 2007 v 15:43  • Odpověz
jojo to si taky myslim, populační emoc :slight_smile: :grinning:
25. bře 2007 ve 21:15  • Odpověz
Dobré poledne holky :slight_smile: Tak jsem se byla dnes objednat u dr. a jdu tam až 16.4., což je až za 3 týdny :unamused: Ach jo,další tři týdny čekání. To bych měla podle mých počtů začínat 9.týden :slight_smile:
26. bře 2007 ve 12:05  • Odpověz
pekkra a kdyz uz si byla u doktora, tak to ti nic nezjistoval, jestli si tehu a jestli je vse ok?? :confused: ..aspon ultrazvuk ci vzit krev??
26. bře 2007 ve 14:01  • Odpověz
Pekrro, to je nějaký divný, já už jdu ve středu a jsme na tom stejně. Krev nebral? Co vlastně říkal?
26. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz
No právě,že nic :frowning2: Prý objednávají na 6.-7. týden a mě objednali na začátek 9.týdne, což jsem trochu nepochopila. Akorát mi řekli,že kdyby se mi něco nezdálo,nebo kdybych začala třeba špinit,tak mám přijít okamžitě :unamused: Jsem z toho zmatená :frowning2: :unamused:
26. bře 2007 ve 14:07  • Odpověz
pekktra a kdy si mela posledni ms?? :confused: ..to je fakt nejaky zcestny. ..kdyz ti reknou ze objednavaj mezi 6 a 7tt a tebe vezmou az takhle. ..jestli to blbe nespocetli?
ja jsem dnes volala svoji doktorce a rekla ji kdy jsem mela posledni ms a zeptala se, kdy si mam prijit na kontrolu a objednala me za 10 dni, ze uz by prej mohlo neco na ultrazvuku byt videt.
26. bře 2007 ve 14:12  • Odpověz
Já měla poslední MS 19.2. Jediná možnost je,že dřív neměla místo :unamused: No a ještě to má pro mě jednu nevýhodu, protože toho 16. co tam mám jít jde i moje šéfová a jde hned po mě. A zná se celkem dobře s doktorem,tak jen doufám,že doktor se zachová tak jak má a nic nepráskne :angry:
26. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz
Hanik a kdy jsi měla poslední Ms?Já 26.2, 21.3. jsem měa první pozitivní testík, ale měla jsem to dostat až 23.
Jak se to počítá?Díky
Pekrro, ani krev ani ultrazvuk? Prostě nic? :confused:
26. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz
Vůbec nic Sajmonik :cry:
26. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz
pekkra, tak je to lekarsky tajemstvi, tak by nemel. ..to by bylo jinak husty. .myslim, ze tehotenstvi je kazdyho vec a kdyz to nekdo nechce roztrubovat, tak by to tak melo byt i zachovano. ...bych se s nim hadala. :angry: :sweat_smile:

sajmonik, tak ja mela posledni ms taky 26.2. :grinning: ..ale ja mam cyklus 28 dni, takze dnes mi mela prijit ms a misto toho jsem si udelala testik. :sunglasses:
jak se pocita jsem ti napsala uz do priznaku tehu :wink: ..ale jinak, doktori to vetsinou delaj podle posledni ms, takze by ti to melo vychazet jako mne na 3.12. a jinak ja jsem si udelala vypocet podle stranek len http://merenibt.xf.cz/index2.html ..a to podle ovu a tam mi to vychazi na 30.11. ...jestli vse pujde, jak ma. :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz
No prosím tě, já mu volala a řekl, abych přišla hned za týden, kdyby náhodou něco, že mi udělá testíky a případně potvrdí namimiděložní těhotenství. Taky mě chce prohlídnout, mám krev 0 RH negativní, tak kdyby něco.Ale byl hrozně ochotnej.Objednej se k jinýmu, to je divnej přístup!!
26. bře 2007 ve 14:24  • Odpověz
sajmonik. ..presne, je lepsi jit na 6tt . ..coz jsem taky rada, ..hlavne kvuli tomu mimodeloznimu. ..to ti tehotenskej testik nerekne a je lepsi to vedet driv nez pozdeji. ..alespon si myslim. :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz
jeee, jinak ja jsem blba, nemelo by ti to vychazet jako me, protoze mas o 4 dny kratsi cyklus. :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz
No jo,když tady je s doktorama problém. Jsem ráda,že mě tenhle vzal a vždycky jsem na něj slyšela jen samou chválu :unamused: No aspoň to bude mít jedno plus,pokud bude vše v pořádku,tak už budeme mít v tom 9.týdnu snad srdíčko :wink:

Hanik: No já přemýšlím, jestli to mám doktorovi říct,že bych byla ráda, aby to šéfce neříkal,ale zase si říkám,abych se ho nějak nedotkla :unamused:

Ach jo,to budou nekonečné tři týdny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. bře 2007 ve 14:31  • Odpověz
Jo a jediné na co se mě sestřička zeptala bylo,jestli to miminko chci :unamused:
26. bře 2007 ve 14:34  • Odpověz
pekkra, tak mozna fakt vi, co dela ...a diky tomu, ze je na nej chvala, tak proto ma nadupany terminy. :confused: :wink: ...uvidis. ..jinak zkus se ho zeptat, zda nekteri pacientky vyzvidaj, pokud u nej potkaj nejakou znamou, a ze by si byla radeji, ...a nechtela svoje tehotenstvi zakriknout, aby to tve sefce, kdyby nahodou vyzvidala, nerikal. ..i kdyz je to radostna novina. :slight_smile: ..proste to nejak zaobalit. :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:36  • Odpověz
Haníku, díky moc, tak mi to vychází :slight_smile: na 1.12.
26. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz
No zkusím na něj jít od lesa :slight_smile: :wink: Vždycky byl v pohodě,tak to snad pochopí :wink:
26. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz
pekkra, tak to me se doktorka do telefonu taky ptala. ..asi aby vedela, jak se maj pripravit. ..mozna ze kdyby si ji rekla ze ne, tak by si sla driv. ...a u tvyho doktora fakt maj dlouhy cekaci doby. ...dyt ted ten babyboom je docela velkej, tak treba nestiha. ...tak hlavne to brat pozitivne. :wink: ..i kdyz je mi jasny. ...ze me se radi. :unamused:

sajmonik. ..jojo, jsem si to pak uvedomila. :sweat_smile: ...za chvili zalozime prosinec 07. :grinning:
26. bře 2007 ve 14:44  • Odpověz
No je fakt,že když jsem tam dneska přišla,tak měl narvanou čekárnu,to jsem tam ještě nikdy neviděla. Vždycky jsem tam byla buď sama, nebo maximálně dvě :fearful: ,tak asi opravdu nestíhá chudáček :slight_smile: :grinning:

Tak pak holky založte prosincovky a já se k vám nepatrně přivtírnu :grinning: :slight_smile: ,i když já asi budu patřit do listopadu ještě.... :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz
A kdy jsi Pekrro měla ty poslední MS?
Kdo se ujme založení? :dizzy_face:
26. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz
pekkra, tak ja s ovu spadam do listopadu, protoze jsem ji mela docela brzo, ale myslim, ze z toho se nestrili, kdo kdy nakonec bude mit opravdu termin...stejne porod malokdy vyjde na termin, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak ja prosincovky urcite nezalozim driv nez budu mit info od doktorky, takze myslim, ze nekdo to zvladne driv za nas. :sunglasses:
26. bře 2007 ve 14:55  • Odpověz
Sajmonik: Já měla MS 19.2. a ovu proběhla 6.3.,takže mi termín vychází myslím na 27.nebo 28.listopadu,ale kdo ví jak to bude.

Hanik: No já určitě nebudu tou,kdo prosincovky založí, chci taky počkat na potvrzení od doktora,takže větší pravděpodobnost je u vás :grinning: ,ale to je jedno,třeba bude někdo jinej mnohem rychlejší a my se pak už jen decentně přivtírneme :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2007 v 15:00  • Odpověz
Já jsem otěhotněla 10.3.-to vím určitě, pač jsme jednou jedinkrát zkusili přer.soulož, jinak jsme používali prezervativ...abych se po prášcích vyčistila a po létě "na to" skočili a začali se snažilkovat. :sweat_smile:
26. bře 2007 v 15:15  • Odpověz
Ahojte holky,tak jak se tady máte? :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.