• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Pekkra:Jak je to s Tebou co to čtu že Tě Dr.nevzal dřív..ani krev...nic...
26. bře 2007 v 16:04  • Odpověz
ahoj, mešká mrcha již 2 dny tak ve středu zajedu na gyn. :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:04  • Odpověz
mama:a dělala jsi si testík?
26. bře 2007 v 16:06  • Odpověz
ne a asi nebudu
26. bře 2007 v 16:07  • Odpověz
mama...pročpak?
26. bře 2007 v 16:08  • Odpověz
mám těhu příznaky a místo testíku si koupím nějakou mamku
:slight_smile:
26. bře 2007 v 16:09  • Odpověz
mama...Tak to jo...to bych taky tak chtěla hned poznat...tak hodně štěstí.....
A jaké příznaky?
26. bře 2007 v 16:10  • Odpověz
Pekkro, chci tě jen ujistit, že tohle je velmi obvyklý postup, že doktoři objedávají až takhle pozdě, i když si teda myslím,že to není správné. UTZ ti dělat nemusí, máš nárok jen na dva neplacené UTZ v těhu a to kolem 20 a 30 tt, všechny ostatní UTZ záleží na jeho dobré vůli. Ale většinou se na jeden UTZ posílá kolem toho 7 tt, aby se vyloučilo mimoděložní a potvridilo se srdíčko. Ale nemusí to udělat, když to pojišťovna nehradí.. Holt naše zdravotnictví.. :angry:
26. bře 2007 v 16:12  • Odpověz
oblíbyla jsem si rybí salát, zvracení 3x, ale stačilo :sunglasses:
26. bře 2007 v 16:13  • Odpověz
marinka:Tak to bych asi změnila lékaře být na jejím místě.Já jsem byla minulý týden na krev a za týden jdu na UTZ.Naštěstí mám asi dobrého lékaře :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:13  • Odpověz
Marci, ono záleží i na tom, jestli má dr. sono v ordinaci nebo ne. Moje dr. nemá a opravdu to dodržuje, ty UTZ jen 2x za těhu.. Naštěstí jsem byla na dvou UTZ v CARu a teď příští týden mně čeká genetický a pak ještě 3D UTZ, takže mimíska uvidím dostatečně často :slight_smile: V menších městech je to problém, v Praze, Brně apod. mají sono v ordinaci skoro všichni doktoři a tam opravdu dělají UTZ při každé návštěvě, i když jim to pojišťovna neproplácí..
26. bře 2007 v 16:16  • Odpověz
marinka:já chodím do Uh.Hradiště a je pravda že sono mají v ordinaci...
Jak se cítíš?Já měla dostat MS 23.3,ale udělal jsem si test a byl pozitivní tak jsem šla k dr.vzali mi 20.3.krev a HCG bylo 649...
No a jak jsem už psala 2.4.jdu na UTZ...jsem hrozně zvědavá...a mám strach
26. bře 2007 v 16:22  • Odpověz
Neboj, to určitě dobře dopadne :slight_smile: Já jdu na ten genetický 3.4 :slight_smile: Já jsem se hlavně bála, když jsem šla podruhé kvůli srdíčku, ale jak se objevilo, tak to ze mně spadlo :slight_smile: U tebe bude na srdíčko asi ještě brzo, ale uvidíš, jestli je gestační váček tam, kde má být, a to určitě bude.
Já se cítím hezky, ale ještě mně trápí nevolnosti, tak se už těším, až budou za mnou :slight_smile: Jinak si to užívám :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:26  • Odpověz
marinka:mám obavy protože jsem byla na konci listopadu na kyretáži,naštěstí to bylo v prvopočátku a mimoděložní to nebylo.No a taky už nejsem nejmladší...bude mi v srpnu 34 a děti ještě nemám...7.7.2007 máme svatbu,tak nevím jak se vlezu do šatů.... :grinning:
26. bře 2007 v 16:33  • Odpověz
Marci, šaty neřeš, hlavně ať je v pořádku mimi! :slight_smile: A to ještě nebudeš mít když tak velké bříško, třeba objevíš šatičky, do kterých půjde pěkně schovat, i když mně se víc líbí, když se těhulky za bříško nestydí a vyberou si takové šaty, kde jde pěkně vidět :slight_smile: Budu ti držet palce!
26. bře 2007 v 16:36  • Odpověz
marinka...vůbec neřeším šaty,to jsem napsala jen tak...jsem hrozně šťastná asi jako každá která si mooooc přeje miminko...a my se vážně snažili.... :grinning:
Máš moc hezké album :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:38  • Odpověz
Děkuju moc :slight_smile: Však už si taky brzo nějaké založíš, jak budeš mít první fotku z UTZ :slight_smile:
26. bře 2007 v 16:41  • Odpověz
Ahoj dnes jsem volala dr. a sestra se mě ptala jestli si dítě nechám, do toho řádně žvýkala, no koza na patvě proti ní hadr. jdu až 10.dubna, pač aby bylo videt co nejvíc.
26. bře 2007 ve 21:24  • Odpověz
mamamila: máš sedmiměsíční holčičku a opět jsi těhul? :astonished: Tě obdivuju,že to zvládneš :wink:
26. bře 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
holčičce by 7 mesíců bylo to tam mám jako nostalgii.
26. bře 2007 ve 21:38  • Odpověz
mamamila: aha :frowning2: :unamused:
26. bře 2007 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
mamamila:Ahojky,teď jsi v 5tt?
27. bře 2007 v 08:54  • Odpověz
Ahojky všem, tak včera mi p. doktor potvrdil //, které jsme s manžílkem zjistili už minulý týden. Na ultrazvuku šel vidět jen malý "fazolek". Měli jsme a máme velikou radost. Pořád jsme se báli, že to třeba nepůjde a teď se budu bát, ať je vše v pořádku a "fazolek" je zdravý a roste! Všem snažilkám upřímně přeju, ať se jim stejná událost taky brzy dostaví.
27. bře 2007 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Radco gratuluju :wink: :slight_smile:

Teda holky já se tý kontroly snad nedočkám. Nevím jak ty tři týdny přežiju :frowning2: :frowning2: Mám furt strach,že se budu tři týdny utápět v nejistotě a pak třeba ještě bude něco špatně :frowning2: :frowning2:
27. bře 2007 v 10:12  • Odpověz
Ahojky, pekkra - tak to já mám teď taky stejné obavy. Na další kontrolu jdu 11.4., taky budu mít 24h. strach. Ale musíme věřit, že všechno bude v pořádku!
27. bře 2007 v 10:39  • Odpověz
Ahoj radco, jenže já ještě neviděla ani tu fazolku :frowning2: doktor mě prostě objednal až za tři týdny,takže vlastně nevím vůbec nic :frowning2:
A co nevolnosti,už tě trápí? Já kromě nateklých prsou a únavy nepociťuji skoro nic :unamused:
27. bře 2007 v 10:58  • Odpověz
Ahojte holky...
Radco gratuluji... :slight_smile:
Já jdu na UTZ v pondělí,jsem moc zvědavá a ještě víc se bojím aby bylo vše v poho...
27. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj marci :slight_smile:
No to mi povídej :unamused: Já jdu až za ty tři šílený týdny a jsem strachy bez sebe už teď. Do té doby zešílím..... :frowning2: Ale uvidíš,že to bude v pohodě,budu držet palečky :wink:
27. bře 2007 ve 14:00  • Odpověz
pekkra:mocinky děkuji,dám ti vědět....

A neboj dočkáš se taky...
27. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz
Holky, já jdu zítra, taky bojim...
Pekkro- 3 týdny bych taky nevydržela
Radče moc gratuluju
Marcelano, v pondělí to bude super
Krásné úterý všem! :sweat_smile:
27. bře 2007 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.