• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Neee neomlouvej se a nemluv o sobě tak blbě,nemáš důvod.
29. lis 2006 v 15:54  • Odpověz
Len díky moc za podporu.Neděla jsem test z první ranní moči, tak to zkusím zítra a v pátek jdu k doktorovi, tak ten mi to snad řekne na tuty:slight_smile:)
Lenco, já to četla, ale dle způsobu vyšetření toho doktora mám pocit, že se zrovna moc nestará :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vzhledem k množství pozitivních testů bych opravdu řekla, že těhu jsi, měli ti vzít krev! Vyčkej ještě týden-dva a když budou pořád // a nebude MS, zajdi tam znovu a nedej se odbýt! :wink:

Waci, tohle jsem měla minulý cyklus taky - zvýšené teploty, depky, pláč, bolavá prsa, zpoždění MS... Možná jsem fakt těhu byla, kdo ví :unamused:

Tak a teď tuhle diskuzi nejvíc ruším já :zipper_mouth:
leni, vypocitalo mi to na 30.července
Leni já si připadám jak padlá na hlavu :unamused: kdybych aspoň věděla proč brečím :sweat_smile:
29. lis 2006 v 15:56  • Odpověz
Bobi, mě to spočítalo na 6.srpna:slight_smile:)Ale zatím si to tam nezadám, dokud mi to nepotvrdí doktor.
29. lis 2006 v 15:57  • Odpověz
Tak to jestli jsem tehotna, tak by jsem mela rodit tak jak ty... :wink: . Posledni MS jsem mela 23.10 a ty?
No přesně, jsem si říkala, že je to na skok z mostu, jak jsem sama se sebou nemohla vydržet :zipper_mouth: Asi stárnu, svedla jsem to na premenstruační syndrom (který teda nikdy nemívám) :wink:
Len, na tu krev mam jit v pondeli, tak se uvidi. Doufam, že na vysledky nebudu muset cekat 3dny, to nevydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len, jenze ty carky byli po 9ti dnech vynechani MS slabsi, nez by meli normalne bejt...
29. lis 2006 v 15:58  • Odpověz
MS 22.10., ale ovu jsem mela 7.11. takze podle toho mi to spocitalo.
29. lis 2006 v 15:59  • Odpověz
no já si taky tak připadám přemejšlela jsem co dělat abych se zabavila, ale cokoliv začnu dělat přijdou slzy fakt prdlá a ještě jsem před hodinou a něco byla zlá na manžu :frowning2: přišel z práce a nadal mi že mám doma zimu a že nejím, že jestli jsem těhu, tak mi to neprospívá a já se naštvala a řekla jsem mu že těhu nejsem a on na mě jak to můžu vědět a tak jsem mu řekla že jsem to dostala ( i když to není pravda) :frowning2: sprostě jsem mu lhala. Ale už mi vadí jak se pořád o mě stará, není sám kdo mimi chce já ho chci taky :frowning2:
29. lis 2006 v 16:00  • Odpověz
Leni: tak jsme na tom stejně. Já take mela posledni MS 23.10.
vy jste tak upsane, ze to nestiham cist, padim domu,jdeme do divadla, mejte se
Lenco, nedá se říct, co by jak mělo být - každý jsme jiný :wink: Někdo má zřetelné // první den vynechání MS, někdo má tu druhou slabounkou ještě po čtrnácti dnech :wink: Tak v pondělí držím palce, ať už tu můžeš křičet velkými písmeny :slight_smile:
Leni, poslední MS jsem měla taky 23.10.2006,tak to je náhoda.Ale já mám asi delší cykly, takže 33 DC byl test negativní a dnes 38 DC byly // čárky.S doktorem jsem dnes telefonovala a ten mi řekl, že je to velká pravděpodobnost, že jsem těhu.V pátek tam jdu a nejprve zkusí ultrazvuk a když to prý nebude vidět, tak mi udělá krevní testy, teprve potom může těhotenství vyloučit.
Len urcite napisu, jak jsem dopadla. Byla jsem tehotna uz 2krat, prvniho mame chlapecka, naposled v zari, ale to bylo zamlkle tehu, pokazde se tam ty // ukazali silne hned prvni den vynechani MS, mam strach, že jsem tehu byla a zase plod odumrel, proto ty // slabe...
29. lis 2006 v 16:03  • Odpověz
klarysek1, tak to ti gratuluji a preju hodne stesti!!!! // byli obe zretelne? Mne totiz doktor delal test vcera a carka slabsi nez by mela bejt...
29. lis 2006 v 16:06  • Odpověz
No, hCG při zamlklém těhotenství prý vymizí do pěti dnů... Takže jestli budou // i v pondělí, je to hodně nadějné :slight_smile: Jinak je možné, že se vajíčko uhnízdilo později, a proto je hCG zatím málo :wink: Každopádně se teď nestresuj, příroda je moudrá a dopadne to, jak to dopadnout má :slight_smile:
29. lis 2006 v 16:06  • Odpověz
Mariko tak to je supr, uz jenom aby mne potvrdil to tehu... :grinning: a muzeme rodit na stejno... :grinning:
29. lis 2006 v 16:07  • Odpověz
Len moc dekuji za podporu :slight_smile: . Doufam, že mas pravdu, mam strach proto, že doktor rekl, že se mame snazit az od Ledna :sweat_smile: ... Neni to brzo po ty kyrerazi bejt tehu?
29. lis 2006 v 16:09  • Odpověz
Leni, ja ti budu držet pěsti, aby ti to vyšlo, my už přisli o dvě míma po 20.tt, takže vím jaké to je. Bylo by fajn kdyby ti to vyšlo.
29. lis 2006 v 16:10  • Odpověz
Opravdu jsme každý jiný :slight_smile: Pokud dokáže tělo vytvořit dostatečně vysokou sliznici v děloze, je známa hromada případů, kdy se těhotenství povedlo i takhle brzy :slight_smile: No a pokud na to tělo není připraveno, tak prostě vajíčko odejde a vyjde to příště :slight_smile:
29. lis 2006 v 16:11  • Odpověz
no nic holky končím mějte se pěkně :wink: mrknu se zítra
29. lis 2006 v 16:12  • Odpověz
Mariko, tak je mi moc lito, urcite si si prozila neco mnohem horsiho nez ja. Ja mela zamlkle tehu ve 12tt, takze to neni tak hrozne, tak v tom 20tt, citala si uz pohyby? Rekli ti, čim to bylo? To ti strasne moc drzim pesti, tak ti všechno dobre dopadne. Hrozne moc ti to preji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. lis 2006 v 16:12  • Odpověz
Len, moc ti jeste jednou dekuji za podporu!!!!!!!!!
29. lis 2006 v 16:14  • Odpověz
Leni: pohyby jsem cítila, poprve to byl Edwardsův syndrom a podruhe zamlklý potrat po amniocentese. Tak doufam, že tentokrát už to bude OK. Každý potrat je hroznej at ve 12. ne 20tt.
29. lis 2006 v 16:15  • Odpověz
Ani nevis, jak te chapu, nejhorsi je natom to, že ty uz si citila pohyby, mne delali kyretaz, takze jsem vsechno prospala, ale brecela jsem jeste na sale kdyz mne tam odvezli. Slysela jsem, že kdyz je to ve 20tt tak se miminko musi porodit prirozenou cestou...? Mariko nevadi ti o tom psat?
29. lis 2006 v 16:18  • Odpověz
Leni ja ti to napíšu na interní poštu, to bude lepší než takhle veřejně.
29. lis 2006 v 16:19  • Odpověz
Mariko jasnacka, jen klidne napis, budu moc rada. :wink:
29. lis 2006 v 16:20  • Odpověz
Holky, taky nektoru z vas boli v tehotenstvi strasne záda?
29. lis 2006 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.