• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
// :slight_smile: jsou tam!!!
12. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz
Mihapiha: velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2007 v 16:29  • Odpověz
Děkuji :wink:
12. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
E1971:Gratuluji a zároven zdravím Zlíňačku :wink: :wink:
12. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nováček, ale musím se pochlubit. Dnes ráno sem ji tam objevila - sice hodně slabě, ale byla tam :slight_smile:)) Ještě budu testovat ve středu a v pátek, abych se ujistila. Pak to teprve sdělím "tatínkovi". Zatím nechci nic zakřiknout (snažíme se už od ledna) tak se pokusím nešílet a brát to v klidu. Jo, kdy jste se odjednávali k lékaři? Díky moc
14. kvě 2007 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky - tak já už od soboty mám slaboučkou druhou čárečku - a protože jsem dnes 14dní po IUI, tak jsem byla na krvi a odpoledne se dozvím, jestli testíky kecají nebo jestli nám to první IUI hned vyšlo
14. kvě 2007 v 10:36  • Odpověz
Pavlinko držím pěstičky, ať je krev stejně pozitivní jako testík :dizzy_face: To by bylo krásný, že vám to vyšlo hned napoprvé po IVI. TAk dej zprávičku, snad tě bude hodně holek následovat :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 11:58  • Odpověz
rozak a ostatní - je to blbý, krev je negativní, nemůžu tomu uvěřit :frowning2:
14. kvě 2007 ve 14:57  • Odpověz
Jejda,to je mi líto :confounded: To je ale zvláštní když jsi měla slabé //
14. kvě 2007 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky! Já v sobotu testovala, protože mrcha nepřišla už 11 dnu!!! :slight_smile:
Mám //. Jsem v rozpacích a zároveň šťastná!!! Dnes jsem byla na kvi, hladina Choriogonadotr. je ale docela nízká, 123,9. Tak musím ještě počkat. Zatím mi doktorka řekla, že je to asi brzké stádium těhu. Tak ve čtvrtek jdu zase na krev. :zipper_mouth:
14. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
Pavli:Já jsem byla taky poměrně brzy na krvi ale ta hladila roste dost rychle :wink: Takže gratulace!
14. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
Díky moc za podporu. Už aby byl čtvrtek a já měla obrovské Hcg. :grinning:
14. kvě 2007 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konečně jsem našla ten krásný TT se dvěma // ....na krev jsem byla sice už v pátek, protože je to po IUI, ale testík jsem dělala až dnes ráno. Je to krásné vidět skoro po třech letech // :slight_smile:
Na kontrolu a na krev jdu znovu tento pátek, teď jen aby bylo vše v pořádku.
15. kvě 2007 v 10:39  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
15. kvě 2007 v 11:14 • zuzanacb
Dobré dopoledne děvčata, jsem tu nová a chtěla bych vykřičet, že jsem dnes ráno taky našla na testu // jenže na testu foryou - comfort a četla jsem někde, že bývá falešně pozitivní. Ale u nás v lékárně včera jiný neměli :angry:
Jinak jsem 35DC, ale MS mám nepravidelnou po vysazení HA v lednu (28-32dní).
Poradíte prosím, za jak dlouho bych měla jít k doktorce? Díky moc!
15. kvě 2007 v 11:22  • Odpověz
Ahoj chubbyz , já byla asi 37 DC a udělala si test a byly tam //. K doktorce jsem šla hned další den, jen proto, že pracuji na rtg a bála jsem se rizika, že by mohlo dojít k ozážení mimi. Jenže z krve diagnostikovala asi :wink: pozitivní těhu, měla jsem hladinu HCG 123,9. Což je opravdu dosti nízké. Tedy jsem přišla si docela brzy. Musím počkat do čtvrtka, aby mi vzrostla a já konečně byla opravdová těhulka.
Takže k lékařce jít klidně můžeš, z krve vše vyčte, ale myslím, že to budeš mít podobné jako já. Ikdyž každé tělo reaguje jinak.
Moc gratuluji :slight_smile:
15. kvě 2007 v 15:54  • Odpověz
Ahoj chubbyz, jsme na tom asi podobně :slight_smile: Já první test dělala v pondělí - lehce pozitivní, ale ted už je ta čárka silnější. Dnes jsem 34DC, 15DPO, poslední MS 13.4. K doktorovi se objednám asi až na příští týden. Nechci hned vyšilovat, abych pak nebyla zklamaná.
16. kvě 2007 v 06:39  • Odpověz
Holky, ještě dotaz: týdny těhotenství se počítají fakt od poslední MS? nebo to určí doktor? a co znamená to + a číslo za tím??? Např. 30+2tt Díky moc. To víte, jsem nováček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2007 v 06:45  • Odpověz
ahojky holky,tak já se tu myslím ještě nehlásila, ale čárky jsem oběvila už asi před měsícem :wink: no a zítra jdu na ko :grinning:

katkaz,jestli ti můžu radit,tak k doktorovi nechoď moc brzy, já jsem tam byla asi 37 - 38DC a nic tam neviděl,vzal mi krev byla 320,8HCG a řekl mi že to může být i mimoděl ... a že mám přijít za týden, to už by mělo být vidět,takže pokud se chceš vyhnout nervíkům , jdi o něco později :wink:

některý doktor to počítá od prvního dne posledních MS a to je přehlednější , pokud sama nevíš,kdy jsi měla ovulaci .. :wink:
16. kvě 2007 v 07:04  • Odpověz
kattyn, díky za odpověď a hlavně ať ti to zítra dobře dopadne! Mně to nakonec nedalo a volala jsem na gyndu kdy mám přijít. Jasně že řekli, že je brzy a objednali mě až za 4 týdny - tj. 13.6. No, snad to nějak přežiju. Hlavně být v poho. Do tý doby stihnu změnit příjmení :wink: Ale to bylo plánováno už dlouho dopředu. // jsou jen krásné překvapení a výsledek snaženíčka od začátku roku. Mějte krásný den!
16. kvě 2007 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno, tak jsem si dnes udělala další test - pro jistotu. a tlustice už to byly pořádné. K doktorce jdu zítra - ale hlavně kvůli výsledkům cytologie a rovnou se domluvím kdy mám přijít aby už bylo něco vidět. Už se těším až tu fazolku uvidím :slight_smile:
16. kvě 2007 v 10:55  • Odpověz
Holky mě by také zajímalo, kdy jít na první návštěvu gynekologa po //?
16. kvě 2007 ve 12:47  • Odpověz
ammalka,ja bych tam sla hned jak bych to zjistila, protoze dulezity je take test na HCG :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 12:53  • Odpověz
mya, a to je z krve nebo z moči?
16. kvě 2007 ve 12:58  • Odpověz
Holky,mě to začínali počítat od prvního dne poslední mens.ale v úterý jsem byla na UTZ a vyšlo mi 7 plus 4.Jinak přeji všem aby to dobře dopadlo :wink:
17. kvě 2007 v 07:55  • Odpověz
Mikulo, a kdy jsem měla poslední mens.?
17. kvě 2007 v 08:04  • Odpověz
20.3.
17. kvě 2007 v 08:06  • Odpověz
Amalko,kdy plánuješ návštěvu gynek.?Už jsi mu volala?
17. kvě 2007 v 08:10  • Odpověz
Já zatím ještě nevím, poslední MS jsem měla 18.4., dva testíky ukázaly //. Můj gynekolog neobjednává, prostě až k němu půjdu, tak mě vezme, akorát nevím, kdy tam jít,abych tam byla platná.
17. kvě 2007 v 08:27  • Odpověz
Já tam šla hodně brzy asi už týden po vynechání kdy se mi ukázaly //.Vzal mi krev krev kde jsem měla 1500 hcg a pozval za 14.dní kdy už tam byla fazolka krásně vidět :slight_smile: .No a ted v úterý jsem tam byla a máme 1,2 cm.takže si myslím že už tam klidně můžeš zajít...nejhůř tě pošle na krev :wink:
17. kvě 2007 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.