• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Ahojky "Těhuláči",
ammalka bude vědět o co jde. Do soboty bych to nevydržela, tak jsem si včera udělala těhu test. Nejdříve tam svítila jen jedna čárka, ale za 2 minuty začala "lehce" prosvítat druhá!!!! :grinning: :astonished: :grinning:
Menstruaci mám dostat až tento pátek. Ale je mně strašně zle. Na zvracení, na omdlení - v puse jak kbybych cumlala hřebíky. No děs.
Zkusím test zopakovat ještě v neděli - dřív to asi nemá cenu. Pak v průběhu příštího týdne a další za další týden a pokud tam budou // a mrška nepříjde tak půjdu asi za panem doktorem :grinning:
17. kvě 2007 v 08:58  • Odpověz
lendyy, přeju ti velké a krásně zářivé //, já jsem už testovala 2X a opět //, špatně mě taky je, bolí mě žaludek, pořád je mi nějak tak divně, píchá mě podbřišek, ale ptý je to normál, prý se roztahuje děloha. Akorát dnes na mě na schodech kolega udělal - baf a pěkně jsem se lekla, tak doufám, že bude vše v pohodě. Nejhorší je, že dokud to nemám potvrzené od doktora, tak že to v práci nikomu nechci říkat, jenže na mě kladou stále větší nároky a já mám strach o mimi a že to nezvládnu. Je tu hroznej stres, vzali nám jednu holku z kanclu, takže přibyla práce a všichni nadávají, já už fakt toho mám nějak dost.
17. kvě 2007 v 09:21  • Odpověz
Ammalka - tak to máme teda úplně stejné problémy :frowning2:
No jsem zvědavá jestli tam budou opravdu svítit //. MOOOC bych si to přála.
Ale opravdu mám úplně "jiný problémy" než když mám mít menstruaci, všechno je nějak naopak. Tak uvidíme :grinning:
Vydržím těch 14dní - pokud tam budou stále // a mrška nedorazí.
Pak půjdu za panem doktorem. Nemá smysl tam chodit nějak brzy, takhle bych už "pokud teda jo???" byla skoro už v 1 měsíci - tak by už mělo být něco vidět. Zrovna bych mu také popsala mou pracovn náplň - neboť tahat 15-20kg balíky se zbožím - děkuji nechci :confounded:
Tak doufám, že bude mimi a bude vše O.K.
A Ammalka - ten tvůj kolega má štěstí! Kdyby totiž bafl na mě, tak ho pozvracím - to je můj obrannej reflex :grinning: už od malička :grinning:
17. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz
To teda má štěstí a mě mrzí, že nemám také takový reflex, za to co mě udělal by si zasloužil pěkně pozvracet :grinning: . Myslíš, že by jsi šla na riziko? Je tedy asi brzy tohle řešit, taky si říkám, že i když jsou //, tak nemusím být těhu :frowning2: , ale doufám!!!! :wink:
17. kvě 2007 v 09:47  • Odpověz
Ammalka na rizikový nevím,nevím??? :confounded:
Pokud nejsou problémy, tak každej na rizikový nejde :cry:
Ale právě proto tu prohlídku u pana doktora tak odkládám, protože to by už měla být nějaká jistota, mohla bych jít i na ultrazvuk a mohla bych si také odnést hned průkazku :grinning:
Ale letět tam hned - tak bych stejně musela čekat a všechno by se protahovalo a v práci by už mohli něco tušit! :wink:
Pokud to bude vše O.K. tak už to budu mít černé na bílém a musí to zaměstnavatel řešit. Buď mě převede na jinou práci nebo budu muset zůstat doma.
Tady jedna holka začala strašně naříkat na záda a nechal ji doma praktický lékař. Takže tě může nechat na rizikovce i "obvoďák" :grinning:
Ale simulovat se mi nechce, a zase na druhou stranu nechci přijít o mimi - pokud tam někde vevnitř je :slight_smile:
17. kvě 2007 v 09:58  • Odpověz
To právě není o simulování, ale když je mi 29 let, tak už přemýšlim jinak než třeba mladší holky, uvidíme. Doma bych se ale asi nudila. Já bych si takdy o dr. chtěla odnést těh.průkazku, je pravda, že teď jí nedá, ale čekat, jestli se nepletu, že jsem a nebo nejsem, já to moc dlouho nevydržím. Kdy jsi měla naposledy MS?
17. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz
Ammalk - promiň časový výpadek - moc práce :grinning:
Já jsem měla menstruaci posledně 21.04.2007 a doufám, že už poslední :wink:
Hor.ant. ze zdr. důvodů už neberu 4 roky. Od února se snažilkujeme.
A cyklus cca 28-32 dní. Ale když nemám žádný stresy tak tak 28-29 nejvýš.
Takže celkem v poho.
Zatím !!! :grinning:
17. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
Dobré odpoledne, tak jsem si pro jistotu udělala včera odpoledne ještě jeden test a // tam byly za chvilinku. Ráno jsem se stavěla u doktorky a se sestrou jsem se domluvila, že stačí, když přijdu příští středu - rovnou už na ultrazvuk. Poslední MS jsem měla 11.4., takže by snad už mělo být něco vidět.
V práci toho mám taky hodně, sice jsem kancelářská myš, ale zavalená myš :confounded: tak jsem zvědavá jak to budu zvládat. protože pořád zívám a chce se mi spát. a bolesti v podbřišku, podobné jako před MS mám skoro pořád a taky mi strašně naběhly prsa.
17. kvě 2007 ve 14:21  • Odpověz
ahoj, tak jak se mi 7.5. objevily krásně pozitivní testíky, byla jsem v pátek 18.5. u doktorky a mimoušek už měl 8týdnů a 3 dny, viděla jsem krásně srdíčko, je to opravdu krásnej pocit, u toho ultrazvuku jsem se rozplakala jak malé děcko... držím palce všem... na další kontrolu jdeme 11.6. to už bych měla být ve 12. týdnu,tak uvidíme co a jak, doufám samozřejmě že budeme zdraví...
20. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj misalka.
Můžu se tě zeptat, kdy jsi měla "naposledy" mensturaci. A zda už máš těhotenskou průkazku.
Mně se taky v sobotu ukázaly // - hurááááááááááááááááá :grinning:
Tak mě čeká také návštěva u p. doktora, ale chtěla bych trochu vědět jak to probíhá, protože zda to bude vše O.K. budu to muset co nejdříve sdělit s práci :confounded:
21. kvě 2007 v 06:34  • Odpověz
Ahoj holky,no já jsem uplně koukala že už mi gynek.dala těhu průkaz,mimi má teprve 1,2cm :dizzy_face:
21. kvě 2007 v 07:37  • Odpověz
Ahoj "mikula"
a co to znamená, když má mimi teprve 1,2cm? :fearful:
V kolikátem jsi týdnu - kdy jsi měla naposledy menstruaci a tak.
Prosím napiš.
Ono se to tady od různých holek dost liší.
Někdo ji má hned a někdo až v prvním trimestru!!! :confounded:
21. kvě 2007 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky, velké gratulace všem. Já měla poslední MS 13.4., otěhotněla jsem asi 1.5., // jsem našla 14.5. Závidím vám, že už máte zprávičky i od lékaře. To mě sestra objednala až na 13.6.(2měsíce po poslední MS).A to ani nevím jestli už na UTZ a na krev nebo ne :unamused: No, budu to muset nějak vydržet.Jen se chci zeptat, jestli na krev musíte být na lačno - já jsem totiž objednaná až na 10:30 a to bych asi nevydržela. Díky za odpověd!
21. kvě 2007 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky, já se taky hlásím, poslední MS byla 18.4., včera třetí test ukázal //, už dost tmavé //, nevím, kdy mám jít na gyndu? Taky mám pořád bolesti v pobřišku, mám tlak v prsou a cítím i dost nadýmání, máte to holky taky??
21. kvě 2007 v 08:49  • Odpověz
Průkazku už mám, doktorka mi ji dala hned, dobrala jsem HA v půlce ledna,poslední menstruace byla 17.února, pak jsem dostala nějakou poruchu cyklu, tak jsem z toho byla smutná, od té doby žádná menstruace, otěhotněla jsem asi koncem března, i když jsem tneměla menstruaci a nevěděla jsem to až do toho 8. týdne.Na 1.návštěvě tě doktorka vyšetří na prohmat, vnitřním ultrzavukem a apk už sibudete jen povídat co a jak se má dělat co ne, co jíst, jak cvičit a domouvá se další návštěva, já ji mám až za měsíc, to znamená ve 12. týdnu. Tak zatím gratuluji a opatruj se, kdybys chtěla ještě něco vědět, klidně napiš
21. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
misalka, a taky jsi měla takové potíže např. bolesti v podbřišku, nadýmání, atd.?
21. kvě 2007 v 09:25  • Odpověz
Tak holky včera jsem si dělala taky "těhu" test a opět // a druhá čárečka stále zesiluje :grinning:
Poslední menst. jsem měla 21.04. tento čtvrek chci zavolat panu doktorovi a vysvětlím sestřičce co o jak tak uvidím, na kdy mě objedná, doufám, že brzy.
A jinak ammalka - moje "těhu příznaky"
* na jazyku - hrozně divná chuť (fakt jak kdybych kousala hřebíky)
* je mi navečer zle - tak kolem 19hod. (tak to bude zřejmě večerní nevolnost)
* říhání a nadýmání
* první 3 dny po vynechází menst. průjem
* a od včerejška strašně citlivé ne prsa - ale pouze bradavky AÚÚÚÚÚ
* a taky mě trochu pobolívá jako kdyby levý vaječník
Proto se chci také objednat už k panu doktorovi, chci vědět, že je všechno v pořádku, mám strach, aby byl mimísek tam, kde má být, aby to třeba nebylo mimoděložní, ale snad ne.
Tak už aby to uteklo a byl čtvrtek ať můžu dělat HALÓ HALÓ k panu doktorovi :wink:
21. kvě 2007 v 09:46  • Odpověz
Zkušenější "TĚHULE"
můžu se vás zeptat, jak se vlastně počítají ty týdny?
Prý se to počítá od posledního dne menstruace jo?
To znamená, že když poslední menstruace proběhla 21.04. - tak bych byla ve 4 týdnu?
Z této matematiky jsem trochu "jahoda" :grinning:
21. kvě 2007 v 09:59  • Odpověz
prsa napnutá, od rána do večera se vždy zvětšovaly, nezvracím jen se mi občas žaludek houpe, nemůžu ani cítit nic od masa, ani párkky... a to jsem vždycky jedla všechno kromě syrové cibule a ta mi teď voní, zácpa, nafouklé bříško, ze začátku bolesti jako při MS, občas mě pobolívali i vaječníky, ale mimi je tam, kde má být, naštěstí, náladovost, plačtivost, na mně se ty příznaky vyřádily... častí močení, mám strašnou nechuť k sexu, už asi 3 týdny, manža je z toho trochu špatnej, ale si zvyká...
21. kvě 2007 v 10:27  • Odpověz
Čau holky!!! Mě pobolívá bříškoa začaly ´mě bolet bradavky. Janak jsem v poho. (klepu na dřevo)
lendyy já jsem z toho počítání taky jahoda!!! Ale počítá se to jak píšeš : od prvního dne poslední MS. Takže já jsem asi v 66tt+3 ???? :slight_smile:
21. kvě 2007 v 16:46  • Odpověz
Lendyy:Já jsem měla poslední mens.20.3.K doktorce jsem šla 24.4 tedy týden po vynechání MS.Na UTZ ještě nebylo nic vidět,tak mě poslala na krev,kde se to z HCG potvrdilo.příznaky mi začaly celkem brzy:Bolesti podbřišku,citlivá prsa a tedy pořádná večerní nevolnost.....no a šílená citlivost na vůně,parfémy atd.minulý týden jsem byla na kontrolu a mimi mělo 1,2 cm což odpovídá 7 týdnu i když já jsem už o dva víc.UTZ ukázal 7 týden.taky mi posunuly termín.Přeji hooodně štěstí :wink:
21. kvě 2007 v 19:07  • Odpověz
ahoj holky hlasim se do klubu // :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2007 ve 14:38  • Odpověz
autor
Dludli-velká GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2007 ve 14:41  • Odpověz
dekuju :slight_smile: nasla jsem je vcera, dneska zas, tak snd to neni predcasne :confused:
3. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
neboj vše bude OK,ale tvé obavy jsem měla taky když jsem to zjistila,je to přirozená reakce :wink:
3. čer 2007 ve 14:48  • Odpověz
no snad jo :slight_smile: ted se jen desim toho ze za cely rok nikam poradne nejdu a zrovna ted jsem s kamaradkou zapijela svobodu a sla spat az v pul 5 rano :-/ a uz jsem byla tehu a netusila to :frowning2: no a ted premyslim co vsechno jsem jeste delala, namohla si bricho pri aerobicku no a bylo by toho vic :frowning2:
3. čer 2007 ve 14:52  • Odpověz
dludli vše bude ok. Trochu vína nebo pivka neuškodí. Nejhorší je tvrdý alkohol. A ten spánek neřeš, kulička je ještě malinká, ta to tak nevnímá :grinning: A cvičit můžeš pořád, jen neposilovat břicho.
Spousta holek je těhotných :slight_smile: , řádí o 106 a ani o tom neví, že jsou těhu. A mimiska mají v pořádku. Neboj, bude to ok.
Já to beru s rezervou, někde jsem četla , :slight_smile: do 12 tt : Vše, nebo nic. Zní to docela drsně, ale pokud se to má udržet a být v pořádku, tak BUDE. :grinning:
3. čer 2007 v 15:35  • Odpověz
jo no asi mas recht :slight_smile: me to vubec nejak nedochazi :slight_smile:
3. čer 2007 v 15:47  • Odpověz
Pavlinka05: úplně s tebou souhlasím, jen si dovolím to malinko doplnit: břišní svaly se v těhotenství posilovat můžou (dokonce by se posilovat měly) celý první trimestr, klidně až do začátku patého měsíce. Je jasné, že mírnější formou,ale rozhodně se jim nevyhýnat, jsou moc důležité. Také brát v úvahu individualitu, ale pokud si dludli namohla břišní svaly při aerobicu, je jasné, že je zvyklá cvičit a mimču to nemůže ublížit...
3. čer 2007 v 15:54  • Odpověz
Dludli: tak gratuluju. Já jsem // našla ve čtvrtek a dodnes tomu nemůžu uvěřit! Už jsem dělala 3 testíky, abych viděla že hcg stoupá...a čárka sílí a sílí :dizzy_face: . Tak snad bude všechno v pohodě!!!
3. čer 2007 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.