• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
majenka: ...a nějaký prvotní příznaky, máš?....třeba napnutý břicho..nebo tak něco?...každopádně...mooooooooooooooooc gratuluji..:o)
3. čer 2007 v 19:25  • Odpověz
Rosall: čtvrtek a pátek jsem měla bolesti břicha jako před MS, teď už jen občas bříško pobolívá, mám nateklá prsa jako před MS a citlivé bradavky. No a občas mám žaludek jako na vodě (když déle nejím)-ale zatím žádné nevolnosti.
4. čer 2007 v 08:23  • Odpověz
Ahojky, tak nevím, jestli sem už patřím :wink: , ale na třech testech //, ale nemám to ještě potvrzené od doktora, jinak stejné příznaky jako majenka, akorát to pobolívání mám už týden, tak doufám, že to bude O.K
4. čer 2007 v 08:26  • Odpověz
majenko tobe take patri veeeelka gratulace a drzim palce :slight_smile: podle ty moji BT to tedy nevypadalo, a ani moc nevypada ale taky jsem si delala uz 3 testiky a // tam jsou :slight_smile:
majenko vy jste se snazili dlouho?
4. čer 2007 v 08:27  • Odpověz
majenko, já jsem //taky našla ve čtvrtek :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:28  • Odpověz
....teda holky, já vám tak závidím....mám to dosat 10.6...už osmej den mám nafouklý břicho, prsa mě bolela, pak přestala...teď mám týden před menses..a to mě vždycky začala hrozně bolet...takže ted mě taky bolej...bojím se, aby to nebylo pravě ms....když se nenajím..je mi taky špatně......teploty mám 37,36,9...ale zkusila jsem zkusmo změřit jen třetí den.....kurník...chci taky patřit mezi vás...o)))))))))
4. čer 2007 v 08:32  • Odpověz
rosall, to určitě přijde. Já se za měsíc vdávám, což asi probliju :sweat_smile: , ale taky nám zezačátku štěstí nepřálo, ale nakonec to snad vyšlo, ale nic nechci zakřiknout, už se těším až Dr vyřkne ortel :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:34  • Odpověz
Rosall: no tak to snad vyjde. Budu držet palce!!!

Denamatus: já to také nemám potvrzené od doktora (proto ještě nemám změněný profil na "čekáme miminko"). K němu chci jít až příští týden (asi příští úterý), to už by mohlo být vidět srdíčko :slight_smile:

Dludli: tak podle mojí BT je to jasné...
http://www.fertilityfriend.com/home/172cba
4. čer 2007 v 08:43  • Odpověz
jojo, já to mám taky tak naplánované na příští úterý :grinning: ale nemůžu se dočkat
4. čer 2007 v 08:46  • Odpověz
danamatus:....jak se za měsíc vdáváš? ..vždyť na té fotce máš už svatební šaty..:o))))))))))))))......ty hele...já bych tak zvracela, až bych brečela...štěstím...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
4. čer 2007 v 08:49  • Odpověz
Danamatus: fakt??? To je super!!! Tak mi ještě řekni první den poslední MS. U mě to bylo 30.4.07...a jestli napíšeš stejné datum, tak už padnu :grinning: . Já už mám svatbu za sebou-září 2006...a od té doby jsme se snažili o mimi...
4. čer 2007 v 08:52  • Odpověz
majenka: ..úžasnej grafík....mají, co si myslíš.....o tomhle: kdy by byla pravděpodobná doba otěhotnění u mě:...
brala jsem antikoncepci, 10.5. jsem to dostala....HAK jsem už nenasadila....18.5-19.5. - první možnost otěhotnění........25.5-27.5.07..druhá možnost.....a v tu neděli 27.5...se mi právě hrozně nafouklo to břicho......nevíš, nespouští se ovulace po vynechání HAK dřív?.. i když je asi možné všechno, co?
4. čer 2007 v 08:52  • Odpověz
rosall, to jsou vyvolené v salonu :grinning:
majenka.1.5, takže tak yskoro stejně :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:55  • Odpověz
Rosall: přesně tak, možné je všechno a zvláště po vynechání HA. Prý je první 3 měsíce nejvyšší šance na otěhotnění...ale konkrétně u mě byl graf BT tři měsíce po vysazení HA hrozný...fakt je to individuální. Budeš muset vydržet, jestli MS dorazí nebo jestli budou //. Přeju ti samozřejmě ty // :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:55  • Odpověz
danamatus:...no jsi nevěsta nádherná...a teď s tím , co víš....budeš zářit štěstím.....jak neony v las vegas...:o)))))))))))))))))))....
4. čer 2007 v 09:00  • Odpověz
majenka: musíš teď být hrozně šťastná...jak dlouho vám to trvalo?
4. čer 2007 v 09:06  • Odpověz
majenko tak u me je to jak na houpacce :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/19def6
4. čer 2007 v 09:11  • Odpověz
Dludli: už si na tvůj grafík vzpomínám...máš tam náhodou krásný implatační pokles, když se mimi zahnizďovalo :dizzy_face: Je jedno, že skáče nahoru a dolů...hlavně že končí // :slight_smile:

Rosall: snažili jsme se od září 2006. V pátek jsem měla jet do CARu na testy kvůli plánovanému umělému oplodnění v září 2007, ale pořád jsem čekala na MS (musí se tam jet 3-4 den menstruace)...a ona nepřišla... :dizzy_face: ...a podařilo se nám to přirozeně :slight_smile:
4. čer 2007 v 09:16  • Odpověz
tak jo :slight_smile: a tobe preju moooc stesti :slight_smile:
4. čer 2007 v 09:21  • Odpověz
Majenko, ještě jednou moooc gratuluji :dizzy_face: Brali jste nějaké vitamíny anebo léky na to shlukování?? My byli v pátek v CAR a z výsledků nám řekli, že tam to shlukování taky máme, ale na druhou stranu je tam hodně spermií, které chtějí běžet dál. Takže nás čekají testy včetně imunulogie a genetiky a pak se uvidí.
4. čer 2007 v 09:22  • Odpověz
majenka:...ty jo...já bych to taky přirovnala k zázraku, co?????..je toto možný...:o)))))))))))))))))
4. čer 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, jen tak nakukuju.

Majenka, gratuluju :dizzy_face: U nás to bylo taky tak, furt jsem čekala na mrchu, kvůli těm testům v CAR-ale my měli jít zatím jen na IUI, už jsem se vztekala, kde ta MS je, že ten 3-4 den MS s takovou vyjde na víkend a budeme muset zas měsíc čekat... A nakonec jsme nemuseli jet nikam :dizzy_face:
4. čer 2007 v 09:28  • Odpověz
katarina:...takže další zázrak.......katarino a můžeš popsat prvotní příznaky?....pokud možno podrobně......děkuji..:o)))))))))))))))
4. čer 2007 v 09:39  • Odpověz
Chester: manželovi lékař řekl, že na to léky jsou, ale on je nemohl brát kvůli tomu, že jsou zakázané u nemoci jater (a to právě manžel má), takže s ním nic nedělali. S tím vám poradí urolog v CARu :wink: (nebo samozřejmě urolog kdekoliv jinde)

Katarina: to je přesně ono. Ve středu jsem se rozčilovala, kde je mrcha, že mi 3. a 4. den vyjde na víkend...a ve čtvtek jsem našla // :dizzy_face: . Koukám, že jsi v 19.tt...to je krásné!!!
4. čer 2007 v 09:48  • Odpověz
rosal, já měla zaručené "těhu" příznaky před každou mrchou. Ale nikdy to nevyšlo. A zrovna ten měsíc, co jsem konečně otěhotněla, jsem si byla jistá, že mrcha přijde. Bolely mě prsa 5 dní před očekávanou MS, jen boky, vůbec ne bradavky, jak holky píšou, ale to nebylo nic zvláštího, protože to jsem měla posledního půl roku před každou mrchou, takže mě to jen ujišťovalo, že těhotná nejsem. Jinak vždy tak dva dny před MS mívám bílkovitý hlen, ten jsem taky měla, a dokonce jsem pak začala i normálně špinit, možná i trošku krvácet, myslela jsem, že je to začátek MS? tak jsem se objednala do CAR na ty testy, ale mrcha se furt nechtěla rozjet naplno. Už jsem nadávala, že se mi tohle nikdy nestalo a že zrovna teď, když protřebuju mít normální měsíčky, aby byly ty testy objektivní, tak mě tak zlobí.
Pak jsem si z hecu kámošky udělala test a byly tam // :slight_smile: Tak jsem ty testy odvolala :grinning:
Jo a u mě byl jediný podezřelý příznak hlad. Obvykle dopoledne nejím, ale tenkrát jsem ráno přišla do práce a už v šest jsem umírala hladem. Ale na to jsem přišla až zpětně, že to byl příznak.
4. čer 2007 v 09:49  • Odpověz
Přesně jak píše Katarina!!! Také jsem měla každý měsíc zaručené těhu příznaky a teď, když jsem byla přesvědčená, že MS přijde (nebyly vybec žádné-jen bolest podbřišku typická pro MS)se to povedlo!!! A ostatní příznaky (pohupování žaludku, citlivá prsa...) to vše začalo až po těhu testu...

Ale teď mě napadá, že jedna věc se mi vlastně zdála divná... od vysazení HA se mi hrozně zhoršila pleť. A vždy cca týden před MS se zhoršila ještě více a byla hrozně mastná a tentokrát jsem si říkala, že je to divné, že se mi pleť zatím nezhoršuje a nemastí a přitom už má přijít MS každým dnem... :wink:
4. čer 2007 v 09:55  • Odpověz
Majenka, jo 19tt. Hrozně to letí, ale to je dobře. Neboj, za chvíli se budeš divit, že máš za sebou půlku :wink: Tak jako já. Ve středu začínám 20tt.

Rosal, jinak já fakt žádné příznaky neměla, nebylo mi ani zle. Jen myslím v 8tt dva dny, ale naštěstí jsem nezvracela.
Jo a teď mě napadlo, že jsem byla strašně unavená. Ale hrozně, myslela jsem, že na mě leze chřipka, měla jsem i trošku zvýšenou teplotu, ale bylo mi divné, že nemám rýmu a ani mě nebolelo v krku...
4. čer 2007 v 09:58  • Odpověz
Jo a ty bolesti jako když má přijít MS jsem měla taky a trvaly ještě tak dva měsíce, co už jsem byla těhotná.
4. čer 2007 v 10:06  • Odpověz
katarina82: taky jsem o víkendu měla zvýšenou teplotu.....hm,hm,hm.....no už bych chtěla patřit tak k vám......každopádně kdybych byla...byla bych teď tak v 2-3 týdnu od oplod.......zrovna jsem psala...že tam kde jsem já v tématu "jak se pozná, že jsme těhotné?"..to dýchá nadějí...tady už euforií a radostí.....
4. čer 2007 v 10:19  • Odpověz
Rosall, tak to ti moooc držím palečky :wink: Jak dlouho se snažíte?
4. čer 2007 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.