• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
už skoro rok se snažím - dneska jsem po třítýdenním zpoždění udělala test a jsou tam // - nemůžu to pořád pochopit, běžně se mi stávalo, že jsem měla zpoždění dva týdny, začala se radovat a pak byla zklamaná, ve středu jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá jestli mi to potvrdí nebo ne... faktem je, že mě neustále pobolívá v podbřišku a cítím se tak nějak jinak - uvidíme :slight_smile:
4. čer 2007 v 10:22  • Odpověz
simlenka, tak to ti teda taky gratuluju :slight_smile: Teda já sem nakouknu po delší době a zrovna samé dobré zprávy :wink:
4. čer 2007 v 10:25  • Odpověz
katarina:....no ono to je trochu komplikovanější od 1.2005-11.2006 jsme se snažili jako ďábli a nic, nic, nic...upadala jsem do depresí, násnášela se, sebevědomí mi jako neplodné,hnusné, staré, tlusté šlo do háje......v listopadu jsme se rozešli...hrůůza.....začala jsem se ale dávat do kupy..změnila stravovací návyky , zhubla 11kg ..začala brát antikoncepci,protože jsem měla vyšší množství mužského hormonu...každými říká, jak super vypadám...chlapi mě začali vykládat, jak jsem krásná..:o))))))))....narostlo mě sebevědomí...ale potkala po době tuhle svou svoji big love..a bylo jasný,že patříme k sobě...to bylo v dubnu....v květnu jsem vysadila HAK, 10.5 jsem to měla naposledy.....a právě mě zarazilo to, že takhle v neděli koukám na to svoje břicho, sahám na něj...a takové tvrdé napnuté..a už teď osm dní....začala mě bolet prsa..a pak přestala.....tak jsem vlítla sem....a zkoumám první příznaky vás těhulek....byl by to taky zázrak....kdybych byla těhotná, když před tím bez mála dva roky nic......:o)
4. čer 2007 v 10:29  • Odpověz
Rosall, teda to je příběh. My se snažili přes rok. Byli jsme na různých vyšetřeních, byla jsem i na laparce, všechno bylo ok, ale těhu nikde. Měřila jsem teplotu, používala ovu testy a nic. A nakonec to vyšlo. Tobě to třeba teď taky vyjde. Navíc po vysazení tabletek plno holek otěhotní, protože pokud všechno funguje jak má, tak dozrává víc vajíček najednou. Fakt ti držím palce, vím, co to je čekat, každý měsíc čumět na jednu čárku na testu... :frowning2: Ale pokud ti to nevyjde, tak bych zašla k doktorovi co nejdřív, ono se nevyplatí čekat. Oni sice někteří doktoři mají furt čas, ale když tak řekni, že se snažíte déle než je pravda, ať ti aspoň vezme hormonální profil. U nás, když se o mě začali zajímat doktoři, tak to šlo ráz na ráz. Žádné zdržování, jeden měsíc zjištění ovulace-ok, pak tedy spermiogram-ok, tak laparka-ok. Dostali jsme za úkol snažit se hned po propuštění z nemocnice a prý pokud to do tří měsíců neklapne, tak CAR. Byli jsme na jedné návštěvě a jak už jsem psala, tak na druhou jsme nedošli :dizzy_face:
4. čer 2007 v 10:40  • Odpověz
..o to víc, ti blahopřeji....říkám, těm, co na to mimi tak dlouho čekali, se pak rodí nejšťastnější děti......:o))....to tím hormonem štěstí při zjištění..:o))))))))))...
uvidíme, co bude, když nebudem...mám obavy, že mě to zlomí...asi hodně........:((((((((
4. čer 2007 v 11:19  • Odpověz
Rosall, nesmíš se nechat. Já se taky nabrečela každý měsíc :cry: Ale to ti nepomůže, musíš věřit. Mě pak hodně pomohlo, když jsem začala lítat po doktorech. Měla jsem aspoň pocit, že se něco děje, že jen nesedím doma na zadku a neskučím... Prostě jsem se pro to snažila udělat max.

Jinak nevím, jestli budu mít šťastnější miminko. Asi ne. Chudák, od začátku těhu je nějaký problém, takže furt nervy a na něj se to na chudáčka přenáší. V prvním trimestru jsem furt špinila, takže každý den čekáš, jestli to je jen tak nebo už se fakt něco špatného děje, pak už jsem myslela, že budu mít klid, ale v 17tt to přišlo zas a zjistili, že mám moc nízko placentu, tak nesmím NIC dělat. Ležím doma a můžu být ráda, že si mě zatím nenechali v nemocnici. Snad to bude dobrý.
4. čer 2007 v 11:28  • Odpověz
katarina:..to nesmíš!!!!!!!...teď už se musíš jen pořád smát a smát a smát...:o)))))))))), co???........fotoalbum asi tady zařízené nemáš, viď?...abych šla omrknout, jak se vyvíjíš..:o))))))))))
4. čer 2007 v 11:34  • Odpověz
Rosall, ono to moc nejde, když mě doktoři straší, viš :frowning2: Ale já doufám, že to bude ok. Fotoalbum mám, ale už dlooouho jsem tam nic nepřidala, takže to budu muset napravit. Ale ještě nevím kdy :sweat_smile:
4. čer 2007 v 11:44  • Odpověz
katarina82: tak já si tě jdu najít..:o))))))))
4. čer 2007 v 11:46  • Odpověz
rosall, to jen klikneš na ten foťáček vedle té ikonky poslat IP, co je u každého mého přízpěvku. Ale nic moc tam fakt není :unamused:
4. čer 2007 v 11:49  • Odpověz
katarina82..aha..tak to neznám..:o)....prej nic....vždyť u toho úplně zamačkávám slzy dojetím.......ty jo...já už bych si to taky tak přála...ležet u doktora...a on by mi ukazoval...tady je hlavička......a je takhle velikej.....hmmmmmmmmmmmmmmm
4. čer 2007 ve 12:01  • Odpověz
Rosal, chvíli to trvalo, ale aspoň telefonem-foťák má půjčenej švagr, jsem dofotila fotky miminka :slight_smile: Jo a dvě fotky mého špeku.
4. čer 2007 ve 12:28  • Odpověz
katarina:...tak jsem to všechno shlédla...je to úžasný, naprosto úžasný..to už je teď ten ultrazvuk tak dokonalej, že už rozpoznáš...oči, nos..a tak?.......a to nakupování oblečků....zrovna v sobotu jsme byli v brně...a já jsem slintala u těch malých hadříků.......to musí být radosti, co?.:o))))))))
4. čer 2007 ve 13:56  • Odpověz
rosall, já mám na tom nakupování už závislost :grinning: To je jen část toho, co už mám doma :sweat_smile:
Jinak tam jak už jdou videt ty oči, tak to je z 3D ultrazvuku, ale je to moc rozmazané, když to není nascanované :unamused:
4. čer 2007 ve 14:16  • Odpověz
katarina: ....ty jo..a na holčičky se tak nádherně nakupuje....mně kartářka řekla, že to bude kluk.....tak jsem koukala po klučičích....ale jsou to taky úžasný kousky....už to vidím...v kočárku v riflích..džísce...:o))))))....na hlavě šátek s lebkama....:o)))))))))))))))))
4. čer 2007 ve 14:27  • Odpověz
rosall, ono to je jedno. Já teda původně chtěla víc holku, ale pak mi to začalo být fuk. Zatím to sice vypadá na holčičku, ale moc tomu ještě nevěřím, takže to s "růžovým nakupováním" nepřeháním.
4. čer 2007 v 19:20  • Odpověz
katarina82:........jak jsi to vůbec řekla taťkovi, že JO, že je to tam..:o)
4. čer 2007 v 19:23  • Odpověz
Dala jsem mu takový ten poukaz na miminko, je tam napsaný k vyzvednutí za 9 měsíců. Furt na to koukal a myslel, že jsem to koupila jen tak. Pak se mu to nezdálo, že se tak blbě tlemím, tak se mě zeptal jestli fakt, tak jsem řekla, že jo, ale on mi furt moc nevěřil. Ale jak pak viděl, že se fakt chystám k doktorovi, tak se začal radovat :slight_smile: Od té doby večer na dobrou noc dostává pusu i moje břicho :grinning:
4. čer 2007 v 19:26  • Odpověz
katarina82:.....to je taky hezký....:o))))))))))))))))))).......jak dlouho jste spolu?
4. čer 2007 v 19:28  • Odpověz
katarina82: jedu teď dom....ale ještě se připojím z domu.....tož zatím..:o)..mamko..:o)
4. čer 2007 v 19:29  • Odpověz
My jsme spolu šest let. Ale je to furt fajn, sice jsme asi po dvou letech měli krizovku a na měsíc byli od sebe, ale nevydrželi jsme to a dali se zase dokupy. Od té doby je to super. Tak zatím...skoro mamko :wink:
4. čer 2007 v 19:31  • Odpověz
čau holky! hlásím se do klubu! vyšlo první IUI !
4. čer 2007 ve 20:12  • Odpověz
lenkaha:....co je to IUI???.....test těhoteství?.....každopádně.....takové radost, že gratuluji, ať je to , co chce...:o))))))))))))))))
4. čer 2007 ve 20:23  • Odpověz
katarina82:...to už je doba....:o)))))))))..už se dokonale znáte.....láska, zamilování stále ještě přetrvává?.....zvláštní je, že my jsme se taky vlastně po dvou letech rozešli........
4. čer 2007 ve 20:24  • Odpověz
lenkaha, gratuluju :wink:

rosall, IUI je inseminace :slight_smile: Jinak zamilování jako takové to asi není, ale pořád si chybíme, když je celé dny v práci, tak mi aspoň dvakrát volá, ale přitom není-narozdíl ode mě :sweat_smile: , žárlivý. Jsem fakt spokojená, už se ani nehádáme, ale když už ta hádka jednou za čas příjde, tak Itálie hadr :grinning:
4. čer 2007 ve 20:28  • Odpověz
katarina82:....to znám, ale po tom rozchodu jsem hodně sklidnila hormon...jsem tolerantní až to hezký není....:o))))))))....ale jsem taky strašně žárlivá....krotím se, jak můžu.....i když je mi hodně věcí líto.......teď máte miminko....je to zase vstup do nové etapy.....člověkovi najednou přestane záležet....na sobě...a myslí jen na to štěstí toho bezbranného stvořeníčka....:o))))))))).......já už mám naplánováno, že z něho bude archeolog...když se maminka neseberealizovala..:o))))))))))))
4. čer 2007 ve 20:33  • Odpověz
Archeolog??? :grinning: :grinning: :grinning: Teda ty už to máš naplánované :grinning: Tak to mě ještě nenapadlo :grinning:
4. čer 2007 ve 20:48  • Odpověz
noooooooooooooooo....před spaním mu čtu řeku bohů..:o))))))))))))))))))))......jdu spát...přeji i Vám ..super skvělou dobrou nočku...papapap
4. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz
Tobě taky dobrou :slight_smile:
4. čer 2007 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se sem po delší době koukla a dívám se,že jste se pěkně rozrostli :slight_smile: .To je super!!!Všem moooc gratuluji :wink:
5. čer 2007 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.