• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
ahojky holky tak se k vam konecne hlasim po nezdarenem tehotenstvy v dubnu jsem vcera vecer nasla 2carecky sice slabsi ale dnes uz jsou mnohem lepsi jsem tak stastna pristi tyden jdu k lekari vsem drzim palecky.
7. čer 2007 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj, můžete mi pomoct? Včera odpoledne na testíku jedna silná druhá slabší, dnes ráno to samé, dnes je třetí den, kdy se měla MS dostavit a zatim nic..myslíte že je naděje..?? Minulý týden mi bylo dost zle, ale tento týden v pořádku, jen to nafouklé břicho pořád drží..
8. čer 2007 v 08:21  • Odpověz
Ahojky m.i, já myslím, že to vypadá, že budeš maminka :wink:
8. čer 2007 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
lussi: moc děkuji za optimismus, snad se nic nepokazí a je to pravda :wink:
8. čer 2007 v 09:04  • Odpověz
ahojky holky, moc vas prosim o radu, mam velice nepravidelnou MS a tezko se odhaduje, kdy to mam dost, ale vcera jsem si delala test: GRAVITEST 2v1 a kdyz byla pata minuta, tak se tam ukazala slaboucka carecka a dnes rano to same, nemate nektera prosim zkusenosti s tim, zda tyto testy ukazuji dobre a da se na ne spolehnout, mela jsem jine testy BEST a tam se treba za 15 minut takove slabe carecky ukazaly. Jsem uplne nestastna a nevim, zda se muzu tesit, o mimi se pokousime uz pres pul roku a o jedno jsme uz prisli, tak mam strach. Dekuji moc za odpovedi.
10. čer 2007 v 10:30  • Odpověz
kacko mylsim ze to má sanci.. me taky besty ukazovali // a nic a kdyz mi to ukázal gravitest mela jsem nadeji a oprávenou.. tak jak bude cárecka silit tak se skoro muzes zacit radovat.. :dizzy_face:
10. čer 2007 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz
kdyz se mrknes do meho lab tak snad uvidis ze jsou tam taky gravitesty a slaboubnké.. mám to dost zmensene tak jestli chces ti je muzu poslat treba na mail.. ale mylsim ze to bude dobrý.. :dizzy_face:
10. čer 2007 v 10:49  •  3 děti  • Odpověz
tak to moc dekuji za odpoved, nebudu se snazit radovat, ale naladu mi to rozhodne pozvedlo, protoze na tomhle testu se nic nepise o tom, ze po nejakem case muze ukazovat falesne, coz tam na tech vzdy bylo, tak se necham prekvapit a budu kazdy den testovat a doufat...
a muzu se zeptat, jestli si mela na tom gravitestu carky stejne intenzity jako treba na tech testech best?
10. čer 2007 v 10:52  • Odpověz
no jako na falesných bestech jo.. me se taky dlouho ukazovali falesne // na BESTu no a pak jsem si udelala unimark a gravitest a byli tam snad stejne nebo i mozná kousilinek slabsi // nez na falesných bestech.. pak to den ze dne zesilovalo
10. čer 2007 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz
tak to je velice pozitivni zprava
10. čer 2007 v 11:06  • Odpověz
akorat me malicko zarazi, ze ta intenzita je dnes i vcera skoro stejna, ale u me se tezko odhaduje kdy bych to mela dostat, pohybuje se to mezi 30 az 40 dni, nekdy dokonce i vice a nebo to dostanu az po agulotinu a vcera to byl teprve 30 den, tak snad nejaka nadeje je :slight_smile: :wink:
10. čer 2007 v 11:08  • Odpověz
Holky, chcete říct, že testy Best (2 testy ve fialové krabičce) jsou "falešné"? Že prostě ukazují špatně?
10. čer 2007 v 11:10  • Odpověz
jo ukazuji spatne,kolikrat tam byly 2 anic :wink:
10. čer 2007 v 11:14  • Odpověz
lucinecka: no me se na nich vzdy asi tak po 10, 15 minutach ukazala slaboucka, ale viditelna carecka a delala jsem si falesne nadeje, pak jsem se tu docetla, ze to dela vice holkam, tak jsem testy nakoupila jine...
10. čer 2007 v 11:15  • Odpověz
Kupska a ukazovaly třeba někdy jen jednu a byly špatné? :grinning: Asi ne, že :wink: Tak který těhu testík je opravdu spolehlivý?
10. čer 2007 v 11:15  • Odpověz
lucinecka: to si myslim, ze se nestane, kdyz testujes kdy mas, myslim tim nejdrive v den vynechane menstruace
10. čer 2007 v 11:19  • Odpověz
ja myslim,ze mamatest je levny a spolehlivy,ukazal mi to u vsech 3synu,predtim tech testu na vyber moc nebylo.
10. čer 2007 v 11:20  • Odpověz
Díky, holky, to jsem vůbec neviděla, já si právě koupila ty testy Best, říkala jsem si že super že jsou v balení hned 2 :wink: Tak pro příště vím že tyhle ne. Který je teda dobrý, slyšela jsem že Mamatest...
10. čer 2007 v 11:21  • Odpověz
a mamatest je taky po2kusech v 1 krabičce,za 29kc :slight_smile:
10. čer 2007 v 11:24  • Odpověz
Aha, to jsem nevěděla, to je super, díky za radu holky :slight_smile: Hezký den :wink:
10. čer 2007 v 11:26  • Odpověz
no holky a ja se necham prekvapit, jak to testovani bude zitra vypadat a urcite se ozvu, take preji hezky a pohodovy den :wink:
10. čer 2007 v 11:40  • Odpověz
ahojky holky, tak hlasim, ze jsem to dnes i pres te slabe carky na testu dostala, ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. čer 2007 v 18:04  • Odpověz
Ahojky holky,

Kackark to mě mrzí ale jsem na tom stejně taky jsem minulý objevila slouboučké // a v neděli jsem to dostala.

Nic si z toho nedělej a dál se vesele snažte, vím že to není jednoduché :wink:
12. čer 2007 v 18:13  • Odpověz
ahojky krista, si hodna, ale boli to moc, tak jsem se rozhodla a objednala se na pristi tyden k doktorce a chci to uz razantne resit, uz nejak nemam silu cekat.
12. čer 2007 v 18:19  • Odpověz
Kackark a jak dlouho se snažíte? Mě dokonce řekla Dr. že tam nahmatala "něco jako miminko" byla jsem strašně nadšená a těšila se, manželovi jsem to vykecala pak nic :unamused: prostě jsem to dostala, jako každý měsíc :angry:
12. čer 2007 v 18:21  • Odpověz
no u nas je to komplikovanejsi, je mi skoro 24, ale mimi chci tak od 20, jenze pritel studuje tak jsme cekali az bude aspon ve ctvrtaku, to bylo loni, hned na poprve jsem otehotnela, ale po necelych dvou mesicich jsem potratila, pak jsme museli cekat tri mesice, pak pul roku, protoze jsme se oba lecili na vlekle zanety a ted uz marne pul roku cekam na // a uz me to cekani vubec nebavi :unamused:
a co vy?
12. čer 2007 v 18:25  • Odpověz
Tak to mě fakt mrzí kackark :frowning2: U nás to není tak komplikované, ale já jsem člověk který když něco chce tak to chce hned :grinning: Vím že to není jednoduché, no snažíme se od dubna, ale máme oba problémy se štítnou žlázou, tak mám strach jestli jsme v pořádku a aby to klaplo :unamused:

Jinak mě je 21, manželovi 24 jsme spolu šestým rokem a taky bychom děti už chtěli dřív, ale podobně jako u vás se dodělávaly školy, pak nějaká ta praxe, takže to vyšlo až teď a to to ještě chtěl manžel odložit protože rekonstrujeme byt, ale já už jsem fakt nechtěla, už jenom protože nevíme jak dlouho se ještě budeme snažit :confounded:

A jak dlouho jste spolu s přítelem? :slight_smile: A máte nějaký mazlíčky, na tvém fotu vidím pejska jestli se nepletu :slight_smile:
12. čer 2007 v 18:31  • Odpověz
no tak to jste na tom trochu podobne, bydlime zatim v pronajatem 1 s kk a chystame se rekonstruavat starsi baracek, kde budeme bydlet s pritelovym dedeckem, za tri tydny se bereme a jeden z pozadavku na svatebni dar byl retrivr, no a tak uz mesic mame psi slecinku Bessinku doma a je to nase zlaticko a diky ni to zvladam o hodne lepe, jinak bych se asi zhroutila.
Jsem zvedava co mi pristi rok ta doktorka rekne, ale jsem ochotna udelat cokoliv, hlavne chci uz chovat v naruci svoje mimi :wink:
12. čer 2007 v 18:39  • Odpověz
To jsme na tom opravdu podobně, máme dva zlaté retrívry a taky fenečky - je to matka s dcerou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jenže našim psím slečnám je už 7 a 4 roky :sweat_smile:

Věřím tomu že ti hodně pomůže, oni jsou takoví chápaví, vypadaji jakože tě opravdu poslouchaji a kolikrát i poznaji že je ouzko :wink:

Já už musím běžet, mám doma manžela, tak abych se mu trochu věnovala, on poslední dobou doma moc neni :unamused: :slight_smile:

Tak se měj hezky, ať vám to snaženíčko brzo klapne, svatbička se taky určitě vydaří přesně dle vašich představ. Nemysli na to, věnuj se Bessince a miminko určitě příští rok donese čáp nebo vrána :slight_smile: :dizzy_face:

Kdybychom se třeba už nepotkali tak mi písni IP až budeš těhulka - ráda pogratuluju. Pááá K. :slight_smile:
12. čer 2007 v 18:44  • Odpověz
Tak ahojky,
moc dekuji za krasne povzbuzenicko a zdravim Tve dve fenecky.
Tak si to starani o manzilka krasne uzij a ja dam urcite vedet (snad to bude bzzy) a budu se tesit na podobne krasnou zpravu od Tebe.
Tak pa pa a krasny zbytek slunecneho dne. K.
12. čer 2007 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.