• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
děkuji lišáčku...ale bojím bojím,že už je to v háji
21. čer 2007 v 11:24  • Odpověz
ahoj všem, tak se k vám taky hlásím, dneska se mi objevily 2//, to je prostě mazec
21. čer 2007 ve 14:04  • Odpověz
cert..ova: Gratuluji!!! Kolikátý jsi DPO? Měřila jsi teplotu? Ukaž grafík. Jaké jsi měla příznaky? Jaký jsi měla pocit, když jsi // uviděla? Já jsem byla strááášně nervózní, úplné křeče v žaludku; už jsem věděla, že tam // budou. Pak jsem se 1,5 hod převalovala na posteli, než jsem to oznámila manžovi.

A ostatním snažilkám dlužím příznaky:
- cca 8-9 DPO se mně začala točit hlava (přisuzovala jsem nízkému tlaku, který nemívám)
- 11 DPO začalo táhnout břicho při předklonu (pocit, jakoby mně břišní svaly pořádně nefungovaly; říkala jsem si, jak je to hrozné, jak se mi povolily svaly při jen dvoudennímu necvičení Mojžíšové)
- 10 DPO začala strašná žízeň (přisuzovala jsem velkým vedrům)
- 12 DPO mi během spánku začaly téct sliny z pusy
- naprosto totožný PMS jako každý měsíc - prsa začala pobolívat už od ovulace a břicho o pár dní později, pak se bolest stupňovala a dostavil se pocit jako bych to už už měla dostat a nafokulo se mi břicho
- večer před očekávanou menses se nafouklo břicho ještě víc a ve 23:00 jsem změřila teplotu - 37,6!
Začala jsem něco tušit. O pár hodin později - ve 2:30 jsem změřila teplotu znovu - 36,9 - to je max hodnota, kterou jsem dosáhla vždy až v 5:00 hod. Šla jsem testnout a byly tam!

V ponděli jdu k Dr. na UTZ. Doufám, že mé těhotenství potvrdí a bude vše v pořádku.

Ostatním snažilkám držím pěsti a přeju hóóóódně štěstí při snažilkování! Holky vyjde to!!! Tfuj tfuj tfuj posílám těhu bacily.
22. čer 2007 v 07:18  • Odpověz
Holky, gratuluju, to je super :wink: Hodně štěstíčka, ať miminka v bříšku rostou jako z vody :slight_smile:
22. čer 2007 v 07:34  • Odpověz
ahoj, lisácek, včera jsem to měla dostat a nic, ale to už jsem věděla, že jsem nejspíš těhotná a ukázaly mi to 2 testy v rozmězí 3 hodin, na ultr. nebylo ještě nic vidět. u holek jsem žádný příznaky neměla, u třetího t. jen bolesti hlavy a teď jsem prostě hnusná se vším všudy a chudák skoromanžel, nemám chuť na žádný sex
22. čer 2007 v 07:45  • Odpověz
lisacek, teploty jsem neměřila, já ovulaci poznám, je mi totiž blbě, před tím jsme spolu nic neměli, to, aby bylo hodně spermií a potom taky ne, to, aby se nepomlátily a hlavně jsem tady dala na něčí radu a ležela jsem na břiše a ono to vyšlo, jinak mám bolesti břicha jako na ms, prsa pobolívají, ale až teď a jsem nafouklá, mám zácpu, bolí mě žaludek a stáááááášně protivná :wink:
22. čer 2007 v 07:49  • Odpověz
lucinecka: Díky!

cert.oova: Už jsi mamina? A co máš první dvě děti? A jaká jména? A napokolikáté se vám pokaždé podařilo? Sorry za ten výslech... :slight_smile:
22. čer 2007 v 08:13  • Odpověz
lucinecka, 2 holky, jednu v 19-ti( zjistila jsem to hned 2 den svaťáku :slight_smile: ), druhou ve 21-ti a vždy tak po půl roce, v 25 jsem měla rakovinu uzlin a 26 konizaci čípku a tak jsem se fakt bála, že to nepůjde a ani jsem nesměla, no a teď v lednu jsem potratila a taky jsem ot.po půl roce no a teď zase po 5ti měsících
22. čer 2007 v 08:26  • Odpověz
cert..ova - Ahojky, jak ležela na břiše? Jako spala na břiše? A to pomůže?
22. čer 2007 v 08:29  • Odpověz
cert..ova: Moc Ti držím pěsti!!!!!!!!!!! A hoooodně štěstí a zdraví! Teď Ti to určitě vyjde!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2007 v 08:32  • Odpověz
lisácek, děkuju, já ti přeju taky hodně štěstí
margarita 1, po sexíku jsem si lehla na břicho a tak byla půl hodiny, to jsem tady někde vyčetla, no vidíš a vyšlo to
22. čer 2007 v 08:36  • Odpověz
cert..ova - já jsem spíš slyšela nohy nahoru,ale ty máš velké plus to, že poznáš ovulaci :wink:
22. čer 2007 v 08:38  • Odpověz
margarita1, to jsem slyšela taky, ale zrovna dneska jsem to tady taky někde četla a nevím, jak to přesně vysvětlovali, ale snad se ti tam má u čípku má udělat nějaká mezera a líp to tam plave, fakt nevím a ještě existuje nějaká prstíková metoda
22. čer 2007 v 08:41  • Odpověz
nevíš na jaké diskuzi to bylo?
22. čer 2007 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky
No co to vidím??? Certova, tak to gratuluju!!!!!!!!!
A tobe lisacek samo taky :slight_smile:
22. čer 2007 v 08:45  • Odpověz
kat- Ahojky :grinning:
22. čer 2007 v 08:47  • Odpověz
margarita1, já už nevím, já to dneska pročetal snad všechno
katarina82, ahojky, vidíš já jsem to říkala :grinning: a jak se máš ty a mimísek?
22. čer 2007 v 08:50  • Odpověz
Margarita, ahooj, tak jak to s tebou vypadá?
certova, máme se docela dobře. Malá už sebou pěkně mele :dizzy_face: Kdy jdeš k doktorovi?
22. čer 2007 v 08:51  • Odpověz
katarina82, no já byla hned včera, ale to nebylo nic vidět, což jsem věděla,ale nedalo mi to, no a tak jdu za 14 dní. dobrala jsem calibrum a začala brát kyselinu listovou forte, myslíš, že to stačí?
22. čer 2007 v 08:55  • Odpověz
KAT- no teploty se drží horem. Jinak jsem byla u dr v uterý, dostala jsem vyvol. a uvidíme, jesti to dostanu. Na ultr. nic nebylo,ale tam by to viděla asi až po 4 týdnech, jinak druhý ovul vaječník asi před 14 dny. Tak nevim,ale test´taky neg. a MS taky nikde
22. čer 2007 v 08:56  • Odpověz
katarinko...

http://www.fertilityfriend.com/home/1920db

tohle je moje teplota...nějak tomu nerozumím...matou mě všechny informace z car....bříško mě tak divně táhne....bolí mě prsa...je to divný...asi zase nic :unamused:

v pondělí by měla přijít mrcha zlá červená :angry:
22. čer 2007 v 09:02  • Odpověz
certova, ta listovka je nejdůležitější. Pokud nejíš nějak zdravě-jako já :grinning: , tak si kup ten gravital, fakt vychází finančně nejlíp a přitom je kvalitní. Na dva měsíce to vyjde na něco málo přes 200,-
Sroubek, ten grafík je krásný :dizzy_face: nezbývá než počkat :confounded:
22. čer 2007 v 09:06  • Odpověz
katarina82, díky a prosím ještě jednu otázku, mám strašnou zácpu, možná to je daný psychikou kvůli tomu potratu, nevíš, co by mi pomohlo?
22. čer 2007 v 09:10  • Odpověz
certova, tak teď jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: Já to totiž na netu hledám už od včerejška... Taky mám zácpu :angry: Nijak na to netrpím, ale tento týden... Hrůza!!!! Koukni do těhotenství na zácpu v těhotenství. Jinak i na porodnicích.cz je doporučený list senny, ale v noci mi psala do IP jedna kočka od nás z Listopadu, ať ho neriskuju. Že po tom měla strašný křeče a hovno nikde :grinning: Ona žije v USA a tam ji dali nějakou rozpuštěnou vlákninu nebo co a prý to zabralo hned, tak se v lékárně poptám. Nebo na diskuzi holky doporučovaly tuším Duphalac a Lactulosu... Koukni sama:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=22894&vSearchOffset=0&q=z%E1cpa
22. čer 2007 v 09:16  • Odpověz
katarina82, dík moc :grinning: , ach jo, teď tady do sebe leju kefír, tak jsem zvědavá, ale vypadá to, že to nebude o hovně, ale o kamarádství se záchodovou mísou :sweat_smile:
22. čer 2007 v 09:25  • Odpověz
certova :grinning: :grinning: :grinning: Tak z kefíru, už bych hlavu v záchodě měla dávno. Já nesnáším takový ty fuj nápoje z mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. čer 2007 v 09:28  • Odpověz
Margarito tady je odkaz na tu prstíkovou metodu. :slight_smile:

http://www.rodina.cz/clanek3050.htm
22. čer 2007 v 09:32  • Odpověz
Jo jo, prstíkovou metodu mám taky vyzkoušenou, ale bohužel bezúspěšně :frowning2: Lepší je váš orgasmus až po manželově. Spermijky se pak krásně těmi stahy dostanou tam, kam mají :slight_smile:
22. čer 2007 v 09:36  • Odpověz
hana, tak to mi praktukujeme můj a pak drahouše :unamused:
22. čer 2007 v 09:56  • Odpověz
to mělo bý aha :confounded:
22. čer 2007 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.