• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
Holky taky vám všem moc gratuluju :dizzy_face:
23. čer 2007 ve 14:00  • Odpověz
hlasim sa ja ja!!!
dnes rano sa na mna usmiali // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2007 ve 14:38  • Odpověz
katy, gratuluji! At se to dobre vyviji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2007 ve 14:40  • Odpověz
Holky, to jsou dneska bezva novinky. Moc vám to přeju :slight_smile:
23. čer 2007 v 15:41  • Odpověz
holky moc vam vsem dekuju za gratulace, pro jistotu jsem poridila dalsi dva testiky a zitra testuju jeste jednou, doufam, ze se tam zase krasne carka objevi :slight_smile:
23. čer 2007 v 16:43  • Odpověz
Caira zítra bude ještě o chlup silnější :wink: A jak dlouho jsi meškala MS? :slight_smile:
23. čer 2007 v 16:53  • Odpověz
Nebo spíš meškáš :grinning: A můžu se ještě zeptat jak dlouho jste snažilkovali :dizzy_face: 4tt to je nádhera - drobeček :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2007 v 16:54  • Odpověz
Moc gratuluji všem těhulkám :wink:
23. čer 2007 ve 21:55  • Odpověz
kristo, ms jsem mela dostat dneska, ale uz par dni jsem se tak nejak citila "divne" nevim jak to popsat a rano jsem se najednou probudila a mela nutkani udelat si test a on byl pozitivni.. Ale ted mam trosku strach, ze si to moje telo treba jeste rozmysli..mam porad takove lehci tlaky v brise jak kdyz se ma dostavit ms, tak mam fakt strach aby se jeste mrcha jedna neukazala.. Chci se testovat az rano { preci jen z rani moci je to znatelnejsi} tak doufam, ze se tam opet ty // ukazou. Byla bych z toho moc spatna, kdyby se ted ukazalo, ze tam treba nebudou.. :frowning2:
23. čer 2007 ve 22:34  • Odpověz
Ne Caira, ty tlaky na MS má tady snad 99% procent těhulek, vůbec neměj strach, to vypadá moc dobře, ta druhá čárka je tam krásně vidět, je to jasné, ještě jednou moc gratuluju a díky za odpověď :wink:

PS: Měla by si založit březen :grinning: a písni jaké byly ty dnešní //
24. čer 2007 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás. Píši teprve svůj první příspěvek. Chtěla bych se s váma poradit. Snažíme se o mimi. Dnes jsem 3. den vynechání měsíčků. Ráno jsem si dělala těhu test. Jedna čárka vyšla silná, druhá asi tak po 10 minutách slabounká, jako kdyby vystupovala zespodu. Myslíte, že bych mohla být těhu? Stalo se to taky některé z vás? Asi tak 5 dní mívám přes den citlivé bradavky, ale ne 24 hod. denně. Mám nafouklé břicho, jako bych to měla dostat. V březnu jsem prodělala zamlklé těhu, tak tento měsíc jsme se začali s manžou opět snažit.
24. čer 2007 v 08:36  • Odpověz
Veru, mně tento měsíc MS meškala 2 dny, taky jsem si dělala test a přesně jak popisuješ, nejdřív jsem si myslela že je negativní a když jsem ho šla po chvíli vyhodit, zdálo se mi že vystupuje 2.čárka, ale děsně slaboučká. Když jsem chtěla druhý den testovat, jestli bude čárka sílit, došla MS :unamused: Doufám, že to nebude tvůj případ a přeji hodně štěstíčka, ať jsi opravdu těhule :wink:
24. čer 2007 v 08:44  • Odpověz
Ahoj Luci,uz jsem si minule vsimla,ze mame skoro stejny cyklus a ted jsem myslela,ze se ti to povedlo,ale zjistuju,ze jsme na tom stejne...ja mam dnes 32 den cyklu a test negativni a MS nikde,uz se mi to stalo minuly mesic.Predtim jsem mela cyklus 2 dni,presny jako hodinky.Tak jsem se tesila,ze jsem tehu a nic.Jsou to nervy,co?
24. čer 2007 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Maki, nervy to teda jsou, ale beru příchod MS sportovně, stejně se ještě nesnažíme. Jsem hlavně ráda, že po vysazení HA všecko správně funguje a 31 DC je myslím ok. Už se těším na srpen, kdy budeme opravdu snažilkovat a pak to teprve budou nervy :grinning: Držím palce ať to i tobě vyjde co nejdřív :wink:
24. čer 2007 v 10:45  • Odpověz
Diky a tobe v srpnu budu taky drzet palce :wink:
24. čer 2007 v 10:52  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak já se konečně taky můžu přihlásit mezi //. Ukázali se mi sice slabě ve čtvrtek 21.6., v pátek pořád slabě a v pondělí už silnější, to už byl týden zpoždění a hned ráno jsem běžela na krev a ta to potvrdila. Mám smíšené pocity strachu a radosti, aby bylo vše v pořádku. Snažili jsme se přes 2 roky a nyní se to podařilo až v CARu po 2.inseminaci. Tak nám všem držím palečky, aby nám to dobře dopadlo a dotáhli jsme to do zdárného konce :wink:
26. čer 2007 v 15:04  • Odpověz
ok. držíme palečky
26. čer 2007 v 15:11  • Odpověz
Ja se taky hlasim.Tak jeste v nedeli jsem sem psala,ze je to urcite stejny zpozdeni jako jsem mela minuly mesic a ejhle-vcera//.Sice jen slaba,ale byla tam.Dnes jsem delala test znovu,jinou znacku a carka byla skoro neznatelna,tak zitra koupim zase mamatest a v pondeli pujdu na krev.Doufam,ze to bude O.K.
26. čer 2007 v 15:16  • Odpověz
Teddy konečně jsi vyhrála velký boj, moc gratuluju, ať už ti to přináší jen radost :dizzy_face:

Maki tak to je super, tak moc gratuluju :dizzy_face: Jak dlouho jste snažilkovali jestli se můžu zeptat? :dizzy_face:
26. čer 2007 v 15:19  • Odpověz
V lednu jsem vysadila HK a v breznu jsme se na to vrhli. :grinning: Necekala jsem to tak brzy,protoze mi tahne na 37 a doktori strasi,ze po 35 roce klesa drasticky plodnost,tak jsem si myslela,ze budou s otehotnenim problemy.A ono to vyslo uz za 4 mesice.Teda doufam,ze to bude O.K.Tuk,tuk mna drevo.Jinak vsem ostatnim novym tehulkam moc gratuluju. :slight_smile:
26. čer 2007 v 17:25  • Odpověz
Tak to je fajn makinka, asi právě protože jsi s tím tak nepočítala to vyšlo, tak to bych do tebe neřekla 37, na fotce vypadáš mnohem mladší :wink: a bude z tebe určitě super máma :slight_smile:
26. čer 2007 v 18:00  • Odpověz
Dekuju moc.Je fakt,ze mi lidi hadaji min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobe to na fotce taky moc slusi.Tak at se vam brzy zadari!
26. čer 2007 v 18:05  • Odpověz
Hlásim se :slight_smile:
27. čer 2007 v 11:26  • Odpověz
lenkabu: strasne mooooocccc gratuulluuuujuuuuuuuuu :grinning:
27. čer 2007 v 11:28  • Odpověz
lenkabu
Ahojky, moc ti GRATULUJIIIIII :grinning:
Jak dlouho jste se snažily?
27. čer 2007 v 11:31  • Odpověz
Děkuju holky. Snažili jsme se od začátku května :wink:
27. čer 2007 v 11:32  • Odpověz
lenkabu
tak to jste se moc dlouho nesnažily, když je červen :slight_smile:)))
27. čer 2007 v 11:34  • Odpověz
Ahojky holky! Taky se hlásím! Vypadá to na 6tt a v ponndělí jdu na ultrazvuk.
7. črc 2007 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Ssaara to je skvělý!!!!!!!! Gratuluju :dizzy_face:
7. črc 2007 v 18:54  • Odpověz
Děkuju! Pořád mi to nějak nedochází :o)
7. črc 2007 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.