• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
No mě by to taky nedocházelo :grinning: :sweat_smile: A jak dlouho jste se snažili? :dizzy_face: Doufám že tě brzo budu následovat :grinning:
7. črc 2007 v 18:56  • Odpověz
Rok a půl. Musela jsem do CARu,kde mě cpali hormonama,na který jsem pořád nějak nereagovala. Až jednou...kde se vzaly tu se vzaly 2 vajíčka,tak honem na inseminaci a ta se povedla :o) Co ty?
7. črc 2007 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
No to je super povzbuzení pro všechny holky co se snaží dlouho. My se snažíme zatím čtvrt roku, zítra mi má dorazit mrška, tak uvidíme jestli se ukáže!! Být tebou tak napíšu do tohodle tématu:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24069&vGroupOffset=0

To je hezký. Gratuluju ať se daří těhulko!! :dizzy_face:
7. črc 2007 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, všem, které jste v očekávání ,tak jak já moooc gratuluju. U vetšiny z vás to přišlo tak, jak má. Pěkně po svatbě. U nás mimčo trošku svatbu předběhlo a vlastně úplně zastavilo:wink: Ale to nevadí, I tak ho všichni budeme mít rádi. U přítelových rodičů to bude první vnuk u našich už třetí. Všichni jsme se třepali na holčišku a ejhle, holčička se nekoná. Snad až v dalším pořadí...
Všem, které se o mimčo snažíte, gratuluju. A vy, co jste těhu jen krátce, tak si toto období užívejte. je to něco nádhernýho, co už nemusí přijít. nenechte si to ničím a nikým pokazit. Pa Jana
7. črc 2007 v 19:12  • Odpověz
Super Jani, já už mám přes dva ročky po svatbě takže taky nejvyšší čas :dizzy_face:
7. črc 2007 v 19:43  • Odpověz
No jasně, na co ještě čekat, že? :grinning:
7. črc 2007 ve 20:01  • Odpověz
ssara: pojd do března 2008...já jdu taky v pondělí na ultrazvuk, tak si řeknem :wink:
7. črc 2007 ve 20:02  • Odpověz
Holky jsou tam // !!!!!!! Dneska jsem je objevila!!!! Jupíííííííí :dizzy_face:
9. črc 2007 v 09:56  • Odpověz
krista : moc moc gratuluju a užívej si štěstíčka :o)
9. črc 2007 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Ssara děkuji, ještě předevčírem jsem ti tu záviděla tvoje // :grinning:
9. črc 2007 v 19:49  • Odpověz
holky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2007 v 19:54  • Odpověz
Děkuji!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2007 v 19:57  • Odpověz
krista : já taky vždycky záviděla ostatním a už to potkalo i nás :o)
9. črc 2007 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já sice těhu nejsem, ale chtěla bych tu pochytat těhubacily...tolik se těším, až sem konečně budu moct vstoupit právem a taky se nahlásit :wink:
10. črc 2007 v 07:43  • Odpověz
Já zatím hlásím, že // byly, ale na testu Beta2, který prý není moc spolehlivý, tak v Po, skočím k Dr. a uvidíme.
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.