• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
autor
holky to je fakt záhada s tou nespavostí,jste pak přez den unavené??Já vůbec :dizzy_face:
Gucci-tak zkus ještě počkat 2 dny a znuvu testnout,teda když nepříjde menzes,jak máš pravidelné cykly??Já sem neměla vůbec pravidelné,vědšinou jsem musela na injekci,až po laparce se to rozjelo a hned jsem těhu :dizzy_face:
30. lis 2006 v 09:48  • Odpověz
HA neberu od září. První dva cykly byly přesné...
30. lis 2006 v 09:49  • Odpověz
autor
mallinka-další těhulka,velké gratulace,holky snad se s náma roztrhl pytel že je nás naráz tolik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2006 v 09:50  • Odpověz
Janka: u mě se střídá ospalost s čilostí, během dne se to několikrát změní a večer už neudržim oči otevřené.
30. lis 2006 v 09:58  • Odpověz
autor
mariko-tak to jsem na tom dobře,já jsem čilá pořád :grinning: ale jsem zvědavá jak to dlouho vydržím :confounded: už je to skoro týden kdy spín tak 4-5 hod vnoci,přes den vůbec a je mi fajn :sunglasses: je to zatím jediný vědší příznak těhu :wink:
30. lis 2006 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,v teto diskuzi jsem nova, psala jsem i jinam ale nikdo mi neodpověděl :frowning2: . Mam 4 dny zpožděnou MS, dělala jsem si nedočkavě test hned 1.den očekávané MS a měla jsem slabou druhou čárku. Druhý den taky, 3.den jsem netestovala a dnes byl test negativní. Takový zpoždění jsem ještě neměla (snažíme se 5 měsíců), je mi dině od žaludku,od rána jsem nejedla, nemám vůbec chuť na jídlo (to není u mě vůbec normální :slight_smile:) bolí mě břicho a v zádech. Máte někdo podobnou zkušenost? Bojím se že to zase nevyšlo :frowning2:
30. lis 2006 v 10:27  • Odpověz
m.c.: myslím, že když jsi měla při těch prvních testech slabou čárku, tak těhu jsi :wink: . Ten negativní test byl jiný druh testu nebo stejný jako ty předtím?
30. lis 2006 v 10:31  • Odpověz
autor
ahoj m.c výtám tě u nás :slight_smile: zkusila bych ještě nějakou jinou značku testu a nebo zašla na krev,tam se to zjisti přesněji než z moče.
To nechutenství může být i z nervozity a tak,mě se to stává když se něco děje tak nemám potřebu jíst,teď co jesem zjistila těhu taky skoro vůbec nic nejím,nemám hlad ani chuť na sladké a to já měla pořád,hlavně jím ovoce a zeleninku to jo a hodně,ale jsem ráda,protože jsem žravá,ale to určitě příjde.
Jinak držím palečky a pak dej vědět jak jsi dopadla
30. lis 2006 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky!Jankar super téma! :slight_smile: JSEM TĚHU! :slight_smile: Poslední MS 21.10.,// jsem objevila včera.Na gyndu jsem ani nevolala,shodou okolností jsem asi měsíc objednaná na 5.12. na preventivku,tak to už vydržím.Ale mám taky obavy,jestli je vše OK.Takže ti Bobino úplně rozumím.
30. lis 2006 v 10:39  • Odpověz
Martasku gratuluji. Ty // jsi měla až včera a předtím jsi měla test negativní?
30. lis 2006 v 10:41  • Odpověz
Taky trpím nechutenstvím,musím se nutit ať něco sním,hlavně kvůli mimi.To minulé těhotenství(které dopadlo špatně) jsem zase "sežrala" na co jsem přišla :slight_smile:
30. lis 2006 v 10:42  • Odpověz
Gucci, před tím jsem si dělala 2 různý testy, dneska to byl jeden z nich. No nevím, zkusím koupit jinej.
Jankar: Nevím jestli se mám objednat k doktorovi, nebude si myslet že přeháním když chci tak brzo krevní testy?
Martasku, blahoprřeji a držim pěsti. To to tady ale přibývá. :grinning:
MS jsem měla dostat minulé út,první test jsem dělala v sobotu - negativní,druhý hned v neděli - druhá / strašně slaboulinká,no a pak včera a to už šlo vidět krásně.
30. lis 2006 v 10:45  • Odpověz
Martasek: aha, tak to já počkám na víkend a v pondělí podám zprávu :sunglasses: . Ještě jednou gratulujíííí všem
30. lis 2006 v 10:48  • Odpověz
autor
m.c-není to blbé,vůbec já jsem zavolala hned po zjištění // a hned ten den šla na krev 26DC a už to bylo jasné těhotenství,ale možná jak u koho se to projeví,ale každopádně tam zavolej co ti řekne doktor,uvidíš,za zeptání nic nedáš
martasek :dizzy_face: velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty obavy má asi každý z nás,myslím že je to přirozená reakce na takovou super zprávu jaká je // :dizzy_face: proto holky klíííd,nemá to cenu,ale mě se to kecá co???ale taky jsem ještě neviděla srdeční činnost tak taky přemýšlím nad BARČÍM :angry: :angry: :angry: ale asi je to normální,opravdu
Holky vše bude OK :dizzy_face:
30. lis 2006 v 10:50  • Odpověz
Díky martasku, to je pozitivni zprava, počkám na víkend. Snad to klapne.
30. lis 2006 v 10:51  • Odpověz
No jasně,že jo!! :grinning: A v červenci/srpnu už budem zase na jiných stránkách.Ale to už nebudeme mít na takové rozepisování čas! :slight_smile:
30. lis 2006 v 10:53  • Odpověz
gucci já taky budu informovat v pondělí, jak to dopadlo, tak jsi taky v očekávání jo?
30. lis 2006 v 10:53  • Odpověz
louja: jestli jsem v očekávání to nevím, poslední MS byla 26.10., meškám už pátý den, test zatím negativní, počkám na víkend a uvidím
30. lis 2006 v 10:55  • Odpověz
to já měla MS poslední 30.10., tak jsem v očekávání, taky zatím test neg. po víkendu se uvidí, kdyžtak zajdu k doktorce, já jsme teď 32 DC, třeba nám to vyjde, a pozoruješ něco na sobě? já právě že nic, jen mě včera trochu bolelo v kříži, ale dnes nic
30. lis 2006 v 10:58  • Odpověz
ježiši už píšu blbosti, poslední MS 29.10.
30. lis 2006 v 10:58  • Odpověz
ale vím,že se někomu // neobjeví a je těhotná, třeba moje kámošky, tak se pak vyzvnej, v úterý bych zašla na gyndu na krev at se pozná co a jak
30. lis 2006 v 10:59  • Odpověz
louja: já se raději moc nepozoruju...spíš mě štve ta nejistota, jsem těhu nejsem těhu...klidně ať MS příjde, aspoň budu vědět na čem jsem a ne tohle čekání
30. lis 2006 v 11:01  • Odpověz
no já právě taky ne, minulý měsíc jsme to moc řešila a nic z toho, teď jsem v klidu, ale jak říkáš buď ať dorazí nebo ať jsme těhu, ale to čekání, že? právě jak mě bolelo v kříži, tak jsme čekala mršku a ono zatím nic, tak nevím, právě , že nevím na čem jsem a to je děs :grinning:
30. lis 2006 v 11:14  • Odpověz
gucci kdyby to vyšlo , tak to budeme na tom stejně :grinning:
30. lis 2006 v 11:14  • Odpověz
nějaké příznaky mám, ale dokud nebudou // tak nevěřím ničemu
30. lis 2006 v 11:17  • Odpověz
to já taky, až uvidím // tak uvěřím, ale jen tak mezi námi, jaké to jsou
30. lis 2006 v 11:18  • Odpověz
Měla jste některá z vás týden předtím mírné bolesti,jako by měla přijít MS?
30. lis 2006 v 11:34  • Odpověz
jankar já měla poslední menses 28,10,06 a včera hcg 444, tak nevim jestli to není málo, zítra to otestuju znova
30. lis 2006 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.