• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// - hlaste se!!!

(Zamčená)
14. listopadu 2009 
ahoj holky, moc moc gratuluji k těhu, kéž by mi to taky vyšlo :grinning: dnes jsem 33DC a zatím nic , ráno jsem dělala testí,ale byl neg. tak nevím jestli mrška dorazí nebo jsem těhu.... já chci mí taky mimi
1. pro 2006 ve 13:48  • Odpověz
no uvidím do pondělí a pak bych šla k doktorce, snad se to už projeví buď to nebo to? a měli jste pobolívání v podbříšku?
1. pro 2006 ve 13:49  • Odpověz
louja ahoj. tak drzim palce, aby to mimi bolo :wink: mna v podbrusku bolelo tak isto ako pred MS. a tiez ma boleli strasne prsia :frowning2: a bolia ma doteraz. ani bezat, ani chytit, ani nic :frowning2:
1. pro 2006 ve 13:51  • Odpověz
adulak: moc gratuluji :dizzy_face:
1. pro 2006 ve 13:52  • Odpověz
adulak děkuji moc, snad to vyjde, mě bolely prsa včera večer, dnes je to v poho, ale mám je nalitý, ale to může být i před MS ,tak tomu nedávám moc velkou naději, ale uvidíme, snad se to na podruhé povedlo :grinning:
1. pro 2006 ve 13:53  • Odpověz
adulek a vám se to povedlo na kolikáté?
1. pro 2006 ve 13:54  • Odpověz
gucci dakujem :dizzy_face:

louja
nam sa to podarilo asi na druhy mesiac. vlastne prvy mesiac, co som si zacala merat BT. predsa len ta teplota je asi najspolahlivejsia. ale vobec sme to necakali, lebo sme mali vselijake stresy a menili sme okna a este neviem co vsetko bolo. a este k tomu mangelik pracuje na turnusy, takze sme spolu ani moc neboli. asi sme sa tulkali v ten spravny cas :slight_smile:
1. pro 2006 ve 13:57  • Odpověz
tak to máme stejný, taky na podruhé, tak uvidíme jestli i nám to vyjde, v pondělí dám vědět a ještě jednou gratuluji, je to super a možná právě tím, že jste na to nemysleli, to vyšlo
1. pro 2006 ve 14:07  • Odpověz
dufam, ze budu // drzim moc palce. v pondelok cakam na pizitivny vysledok od teba :slight_smile: prajem pekny vikend :slight_smile:
1. pro 2006 ve 14:10  • Odpověz
adulak moc děkuji, tobě taky hezký víkend a v pondělí podám zprávu, snad bude pozitivní :wink: tak pa pa
1. pro 2006 ve 14:15  • Odpověz
autor
adulak a tu fotečku jsi už dostala,nebo sis o ni řekla,mě to nikdo nenabídl :unamused:
1. pro 2006 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj těhulky, já se k Vám zatím nemůžu zařadit, ale aspoň mi naskočila OVU a to je pro mě momentálně výhra...
Všem Vám moc gratuluju a hlavně Jankar, protože jsme na tom byly dost podobně. Od gynekologa jsem zjistila, že mám jít na HSG a ne na laparoskopii. Tak nevím, jaký je v tom rozdíl...Mám jít až v lednu, tak tajně doufám, že už to třeba nebude potřeba!
Ať Vám v bříškách miminka krásně rostou!
1. pro 2006 v 19:57  • Odpověz
autor
belucie-děkuju moc za přání,Lucinko hlavně se nevzdávat a bojovat a ono to výjde,já dělala úplně všechno pro to aby to vyšlo a vyšlo,moc ti přeju zažít ten nádherní pocit po tak dlouhé době neúspěchu,ale ty už to taky znáš :angry:
HSG nevím co je,že by hystologie?ale to asi ne,tu mi dělali při laparce,je to odběr tkáně z povrchu vaječníků.tak snad ti někdo poradí nebo ses měla zeptat doktora,já se taky pořád na všechno ptám,až si připadám praštěná :grinning:
1. pro 2006 ve 21:09  • Odpověz
janka,mne tu foto dal doktor aj bez toho, aby som mu nieco hovorila. mozno ak by si svojmu lekarovi nabuduce povedala, ze chces fotecku, tak ti ju da :wink:
2. pro 2006 ve 13:41  • Odpověz
autor
adulak-jo tak jak půjdu za ty 3 týdny tak se na fotečku zeptám :dizzy_face: snad to bude všechno OK,pořád mám trošku obavy aby se vyvýjelo všechno tak jak má,ale to asi všechny holky tady.Včera mi jedna holka tady na koníku(diskuse čaje v těhu)na psala že vůbec nesmím šípkový čaj a já ho vesele piju už celý týden!!! :angry: prý vede k potratu :cry: myslela jsem že zešílím když jsem to četla a pak jsem začala hledat a našla jsem zase někde že se doporučuje v těhu!!Tak si vyber,babo raď!!Ani jsem z toho nemohla spát :frowning2: :frowning2:
2. pro 2006 ve 14:44  • Odpověz
jankar-díky za podporu, doktor říkal něco o profouknutí vejcovodů...tak nevím. A neboj, rozhodně se nevzdávám, máme ještě spoustu času... :slight_smile:
Chápu, že máš strach, ale já si myslím, že po tom, čím sis musela projít, už teď bude všechno OK. Moc Vám to všem přeju! Důležité je, tomu věřit a nic si nepřivolávat. S tím čajem nevím, ale slyšela jsem to i mátě. Jenže na druhou stranu, když si vezměš, že spousta žen v ráné fázi těhotenství třeba pije alkohol a narodí se jim zdravé mimčo, tak si myslím, že nějaký šípek musí být v porovnání s tím neškodný. Zkus si najít číslo na nějakou babku bylinkářku a zeptat se jí.
2. pro 2006 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Holky, jak se máte? Dnes jsem si opet delala tehu testik, protoze jsem to nevydrzela a byli tam opravdu hodne silne // :slight_smile: . Holky, slysela jsem ze pozitivni tehu test muze spusobit nejake mimomi, nebo co? Neslyseli jste o tom?
2. pro 2006 v 18:16  • Odpověz
jankar,
citím se šťastná i když přes den se mi chce furt spát a v nici mi to pak nejde. Prsa mám o číslo větší což při mém původním čísle 4 je na opováženou, trochu mě pobolívá podbříšek ale to je asi normální. v pondělí pujdu k doktorce tak uvidíme co mi poví
2. pro 2006 ve 21:14  • Odpověz
autor
Ahoj kočky :dizzy_face: tak přeji krásnou nedělu.
Lenca01-myslím že tobě jsem ještě negratulovala k těhu!!Tak všechno nejlepší!!! :dizzy_face: O tom co píšeš jsem ještě neslyšela,ale asi jsi tím slovem mimomi myslela miomy ne??Fakt nevím.
simus-ahoj :slight_smile: no já prsa zatím vědší nemám,jen je mam citlivé,3 tak že po vědších taky moc netoužím :confounded: ale nic se nedá dělat,je to otázka času kdy se budou zvědšovat :wink: ,v podbřišku mě taky sem tam píchne,ale žádná hrůza,připadne mi to taky normální.v pondělí dej vědět,budu na tebe myslet,papa Jana :sunglasses:
3. pro 2006 v 09:47  • Odpověz
autor
Jé holky a teď jsem přišla na to že se mi to už taky přehouplo na 6tt :dizzy_face:
3. pro 2006 v 10:26  • Odpověz
Holky všem vám moc gratuluji k // :dizzy_face:
3. pro 2006 v 10:32  • Odpověz
autor
kalerat-ahoj :dizzy_face: moc děkuju!!!!a co ty??jak jsi na tom??jak se dlouho snažíte???
3. pro 2006 v 10:59  • Odpověz
Ahoj Jankar, tak já byla v pátek u doktora¨.38 DC jsem měla druhou slabou čárku na testu.Na UTZ nebylo nic vidět, jen zvětšená sliznice na 13mm.Vzal mi krev a odpo mi dal vědět, že výsledek je pozitivní.Myslíš, že už tomu můžu věřit?
3. pro 2006 v 11:51  • Odpověz
ahoj Jani, tak jak si to uzivas doma, uz mas tehu prukazku?
3. pro 2006 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Bobi, tak jak se cítíš?Co těhu příznaky?Já teda nemám žádné kromě občasného píchnutí v podbříšku a únavi.Jinak ani prsa mě skoro nebolí, jen když si na ně šáhnu ze stran.Je to hrozná nejistota, ipřesto, že krev vyšla pozitivní.Trochu mě uklidnila Jankar, protože u té to taky na UTZ nebylo hned napoprvé vidět.
3. pro 2006 ve 12:02  • Odpověz
ahoj klaro, neplas, tve tehotenstvi je prilis mlade a proto nebylo nic videt, ty jsi 59tt :slight_smile: . Jinak me spatne nebyva, akorat ty prsa boli, nemuzu lezet na brise :frowning2:
3. pro 2006 ve 12:06  • Odpověz
Bobi, nechápu tu větu, že jsem 59 TT?V úterý jdu s největší pravděpodobností na kontrolu, musím dr. v pondělí zavolat.Tak jsem na to fakt zvědavá?A jaký byl víkend?My jsme u manželových rodičů, takže jsem celý víkend lenošila:slight_smile:)
3. pro 2006 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj všichni
Klarysek1-určitě tomu musíš věřit :dizzy_face: jo máš překlep v tt!!!
Bobi-užívám si krásně,zatím jsem vpohodě,už taky dokonce trošku víc spím.Těhu průkazku ještě nemám,to je moc brzo,ale jestli bude všechno dobré tak jak půjdu toho 19.12 na kontrolu tak mi ji dá :slight_smile: A co ty??Kdy jdeš zase na kontrolu?? :slight_smile:
3. pro 2006 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj Jani, díky za podporu.Zatím na UTZ fakt nebylo nic vidět.Asi je to prostě brzo.Ale HCG vyšel z krve pozitivní.Tobě ale také na UTZ nebylo nic vidět, vid?Nebo ano?Co ti řekl k tomu prvnímu UTZ?Díky moc...jsem z toho taková nějaká nejistá :slight_smile:
3. pro 2006 ve 12:24  • Odpověz
ahojky všichni,

Klarysek1 uprav si v nastavení datum poslední MS a hnedka to bude vycházet :wink: 59 tt je opravdu zajímavý :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2006 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.