• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Je to tu než nás zamknou název je stejný jen pořadí se změnilo :grinning:
7. pro 2008 v 10:02  • Odpověz
jé ahoj to je dobře že jsi to založila :wink:
7. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
Dobré ránko :wink: Angel tak ať stěhováníčko je co nejrychleji za vámi :wink: Taky máte tak hnusný poočasí tady leje a leje :confounded:
7. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Jééé už je to tady...super,Lucijdo,šikulka :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:07  • Odpověz
u nás sice ještě neprší ale je zataženo a nevypadá to nic moc, ach jo a to jsme chtěli jít na procházku :frowning2:
7. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
Tak u nás neprší,ale je to jakési divné :unamused:
tak jdu slepovat cukroví
7. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
no a už prší :angry: ato jsme chtěli za chilku vyrazit, no asi smůla...ach jo, to bude zase den trčet doma
7. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
RIO,tak to je teda smůla,já jdu dnes jen k našim na chvíli,ale je to ve stejném paneláku,o 4 vchody vedle :slight_smile:
7. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme další nové téma, hezky jste to vymyslely, hned jsem vás našla. Já už nekrvácím, už jsem zvědavá na kontrolu, co mi pan doktor řekne, hlavně aby to bylo všechno dobrý. V pátek jsem byla sednout s kámoškou na vínko a trochu jsme to přepísli, včera jsem se léčila. Dneska uklízím, navařila jsem a přijdou mi na stříhání dvě známý a brácha, už klepou na dveře, tak za chvíli přijdu.
7. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz
Leny,no vidíš,zase můžeš na vínko :slight_smile: já bych si taky dala :grinning:
neboj,na KO bude vše v pořádku....musí přece :wink:
7. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
autor
Vinko mňam, já bych si dala šampus, mám děsnou chuť na bublinky :sweat_smile: Dneska jsem se probudila z odpo spaní děsně brzo, vzbudil mě pes jak zvracel,probuzení jak do pohádky :angry:
7. pro 2008 v 15:47  • Odpověz
Víno už si asi dlouho nedám, blila jsem jak amina, to víte, tak dlouho abstinence, tak to člověk chce všechno dohnat, ale tělo to nepobralo, ble,ble. Příští týden jdem na akci, tak se musím brzdit.
7. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
jeeee tak ahoj v novem.... :grinning: :grinning: :grinning:
tak tfuj tfuj tfuj pro lepsi zacatky... :grinning: :grinning: :grinning:
piku tak si dej, ja si uz druhy vecer pri pecenicku dala decku bileho>... :wink:
7. pro 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak koukám, že jsme už v pokračování č. II. No hlavně ať je plné těhulí a maminek :slight_smile:
My jsme se z chalupy vrátili v pořádku, bylo tam fajn, teď peru kopu prádla a odpo valím cvičit, tak vás dočtu později.
8. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já začala dnes pomalu vyklízet skřín,teda to je hadrů,nevím,kam to zatím narovnám.Pak jí teda rozrbrat,vymalovat.koupit koberec a počkat na truhláře,až nám smontuje vesravěnou.
Tak tady asi moc nebudu, ale stejně se budu snažit si vždy chvíli najít .
Jinak Soni,včera jsem byla u babičky a dala si dvoječku červenýho....ale ta bodla
8. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz
to verim piku, ja si uz dva vecery po sobe dala decku bileho... jen tak po trosce ale z chuti... :wink: jo a dnes jsem teda spala jak spalicek, jako uz dlooooouho ne... :sweat_smile: vstala jsem o pul desate... :sweat_smile:
8. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já si místo vínka dala Haribo žížalky, jsem na ně trochu ujetá :sweat_smile: Piku za chvilinku bude stát skříň a už si budeš jen vybyvovat vecma pro mimi, tak to je práce jedna radost :slight_smile: Holky oski dneska vůbec nehousenkuje, tak nevím co s ním je :unamused:
8. pro 2008 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky,
nic nového? U nás taky ne, mě je už líp a líp, dneska jsme byli s mamkou na nákupech, tak jsem docela utahaná. Ve středu na kontrolu a hurá do práce, no už se mi popravdě moc nechce, jak se mi udělalo líp.
8. pro 2008 v 19:15  • Odpověz
luci to nevadí, oni ještě hodně spí, mě to dřív taky zneklidnilo, ale čím víc jsem těhotná, tím víc o sobě dává Vojtíšek vědět a Tvoje miminko na tom bude stejně
já jsem dnes konečně koupila nějaké dárky pro manžela a ještě jsem dokupovala pro rodinu a jsem strašně ušlapaná, úplně mě bolí nohy
8. pro 2008 v 19:46  • Odpověz
luci neboj vecer si lehnes do postylky a ono to zas zacne... :wink:
ja jsem si byla dnes zaplavat... to nam dela opravdu dobre... :grinning:
8. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
Ahoj,tak jsem byla cvičit :slight_smile:
Luci,neboj,já jsem ho v 18 týdnu ještě vůbec necítila :slight_smile:
tak jdu do spršky a hajat,v noci jsem zase nespala...... :frowning2:
8. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
a co ted piku? uz radi? :grinning:
8. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
Soni,jo jo už ano,hlavně třeba ted,když sedím :grinning:
8. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
tak to ja mam taky tak,... jak ho zacnu mackat tak se hlasi plnou silou... :grinning: :grinning: :grinning: umi si rict co chce... :wink:
ale je to krasne... a nejlepsi je to vecer, kdyz se natahnu v pelisku a kope me do ruky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
Tak to já teda ještě moc necítím :unamused: ale to přijde :slight_smile:
tak já mažu pa pa a ahooooooooooooojjjjj :slight_smile:
8. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
piku ja to mela dost brzicko... na prvni mimi pohyby uz na konci 17tt... :sweat_smile: no a pak asi za tyden a neco i do ruky... :sweat_smile:
ja taky mizim.. jdu neco jeste sezobnout... pa zitra. :wink:
8. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
piku tak krásnou dlouhou dobrou noc. Holky já Oskiho cítím cca týden vždy když si lehounce položím ruku na bříško, tak občas je rodeo, někdy bublinka do ruky a dneska niiiiiiiiiiic jsem z toho na nerva, zítra je poradna a asi budu vzhůru už tak od čtyř. Leny je dobře, že je to lepší :wink: A udělali jste michu´t na to vínko, že bych šla něco najít?
8. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
všechny vás zdravím po ránu.
Luci, tak jen samé dobré zprávy z poradny.
Já se dneska pustím do cukrovíčka.
9. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
ahoj holky, ja tak za dve hodky vyrazim a vratim se az vecer... :sweat_smile:
ceka me narocny den... v jednu mam rande u advokata, pak vyrazim na nakupy darku no a pak na cvico a po cvicu do cukrarny... posezeni s vrchni sestrou vanocni...jak nas procvicuje... :grinning:
z te schuzky u advokata jsem trosku nervni, ale snad to dobre dopadne... :sweat_smile:
9. pro 2008 v 10:13  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Soni neboj advokát bude v poho, bude se snažit pomoci jak to půjde :wink:
9. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
luci tak co? povidej.... :wink:

holky hele to je nadhera... mnam mnam...
http://www.sweetdelight.cz/product.php?category=1
9. pro 2008 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.