• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
Ahoj holky, jdu jen v rychlosti pozdravit. Dneska jsem udělala bramborovej salát, upekla vánočku, dodělala ještě jedno cukroví, vyžehlila, uvařila oběd-no jsem hotová... Zítra už jen nazdobíme stromek, pak jedem na polívku ke tchánům, no a večer jsme doma. Zítra už se sem určitě nedostanu tak přeju všem krááásné Vánoce a pod stromečkem spoustu splněných přání. Nám všem co máme poklady v bříšku hlavně příští rok zdravé miminko a těm co ještě ne, tak od Ježíška to potřebné štěstíčko. Užijte si to :slight_smile: Páááá
23. pro 2008 v 17:59  • Odpověz
taky přeji vše krásné vánoce hlavně v klidu a pohodě a příští rok narození samých krásných zdravých miminek a těm co to zatím nevyšlo, aby se dočkaly a mohly se taky těšit s miminek v bříšku :slight_smile:
23. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
tak ja uz mam taky navarino... salatek hotov, polivcicka voni po celem dome... uz jsem i ochutnavala... :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Holky přeju vám všem krásné a pohodové Vánoce, splnění všech přání , prostě ať je vše jak si kažá přejeme :wink: Já mám na salátek taky nachystáno polévku budu vařit až zítra to je rituál na celý den, musí být nejmíň 4 hlavy fůra jiker a mlíčího a náš kapr měl jen jednu hlavinku tak musím počkat na další :slight_smile:
23. pro 2008 ve 22:05  • Odpověz
vanoce vanoce, uz je to tady,
holky tak ja vsem preju at si uzijou ty nejkrasnejsi, skoro vsechny naposled bez toho abychom hlidali stromecek... pristi rok uz budeme muset hlidat prcky at mu neublizi... :grinning: :grinning: :grinning:
a ted bez prcka, at do noveho roku vykroci tou spravnou nozickou a prinese jim mimisky do briska... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

přeju vám všem krásné a pohodové Vánoce, popřála bych Vám i bohatého Ježíška, ale myslím , že ten nejkrásnější dárek si nosíme v bříšku, takže mašli na pupik a šup pod stromeček :wink:
a těm co na svůj dárek ještě čekaj, přeju aby vám Ježíšek přinesl pořádnej kus štěstí :wink: a třeba ty příští Vánoce budeme mít s prckama všichni :slight_smile:
24. pro 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj doufám, že jste si včerejšek všichni krásně užili, my měli dárky skromné, protože peníze potřebujeme na Vojtíška, ale zítra jedeme do těch Jeseníků a to je stejně nejlepší z vánoc :slight_smile: tak se tady s vámi loučím, vracíme se až 1.1, myslete na mě prosím ať je všechno v pořádku a miminko si dá ještě pokoj. Břicho je lepší, večer teda bolívá, ale netvrdne vůbec, tak snad to zvládneme a budeme moct chodit aspoň na procházky, ale máme v plánu i hodně odpočívat.
25. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
riusko jen si hezky uzijte jeseniky i za nas, vojtisek at nezlobi a at se drzi... :wink:
26. pro 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, chtela jsem vam vsem poprat Vesele Vanoce a Stastny novy rok! Jsem ted obcas na dvojcatkach. Mozna ze si mne pamatujete! KOukam, ze vsechny rostete do krasy a vetsina z vas vi i pohlavi. My cekame holcicku a chlapecka, parecek. :wink: :slight_smile: Mejte se krasne
26. pro 2008 ve 14:04  • Odpověz
dow ahoj, to je supr ze jsi se ozvala, a gratulu k parecku, to je nadhera, jsi asi moc stastna co? :wink: :grinning:
26. pro 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
Dobré povánoční ránko :slight_smile: Holky nevím jak vy, ale já jsem ráda, že to je za náma, ještě nás čeká návštěva u tchánovců a je to vše :confounded: včera jsme se stavěli v Tescu a já zabrousila do dětského odd. viděla jse ty zlevněný růžovoučký věcičky a neovládla se. Až v autě mě napadlo, že jsem taky mohla kontrolovat velikosti :sweat_smile: No co no, stane se, když to byla tak hezký, že jsem byla trochu v tranzu :sweat_smile: :zipper_mouth:
27. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Lucijdo,se nedivím,že jsi neodolala :slight_smile:
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/rucni-ultrazvuk-sweetheart-100/
holky toto mám od Ježíška :grinning:
27. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile:
Jak se máte v posvátkovém období? My máme za sebou návštěvní maratón, každý den jsem zaléhala do postele úplně mrtvá.
pikusko-super dárek!!! Já jsem letos byla taky moc hodná, dostala jsem domácí pekárnu, tu jsem si moc přála a pak naušničky a briliantový přívěšek-no prostě jsem byla maxi překvapená!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Od prarodičů jsme dostali věci na mimi a taky nějaké penízky, tak to přidáme asi na kočárek :slight_smile:
rio-užijte si Jeseníky, super, že to tak dopadlo a mohli jste vyrazit :wink:
luci- s nakupováním to chápu, já se musím vždycky krotit, když někam vlezu... :wink:
down-krása, páreček-moc gratuluju
a co ty soni, jaké byly Vánoce u Tebe?
27. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz
Aqilko,teda byla jsi hodná :grinning:
já mám ještě notásek :grinning: to jsem si strašně přála ale vůbec nečekala,tak jsem se až rozbrečela :slight_smile:
no a matyášek dostal nějaké oblečení,kolotoč na postýlku...........
No a od našich povlečení a obraz....takže jsme holky hodný :slight_smile:
27. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
tak ja to s nakupama neprehanim, ve skrini mam jenom par vecicek na zacatek, opravu par, tri bodicka, hromadu plinek, neco v cem dorazime z porodnice a zbytek neresim, protoze uz vidim kolem me, jak se to pak na me sesype, takze naco zbytecne nakupovat... :sweat_smile:
aquil, no jake mohli byt? sice jsem nebyla sama, ale v srdicku smutne, ale zas si rikam ze to byly moje jedine a posledne vanoce, kdy jsem byla sama... byla jsem na veceri u sousedu, dostali jsme krasneho plysacka, bude parecek, ovecka a kravicku uz mam doma, a podlozku do vanicky na koupani... no a ja jsem dostala vonavoucke svicky... no a tatinka ani nenapadlo neco dovezt prckovi... tak dostal od nas fotku at se muze koukat... :confounded:
pikusko takze ted kazdy den poslouchate, co? :grinning:
tyyyy jo ted jsem si u tebe vsimla jak nam to naskakuje... uz 26tt :sweat_smile: to nam zbyva uz jenom cca 12, me asi min... :sweat_smile:
27. pro 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
Piku parádu, tak to každý den posloucháte jak mimouš koncertuje viď? Down gratuluju k párečku :wink: Tak to my jsme na vánocích sedřeli zadek každému nakoupit něco a rozlétlo se to jako fík máme rozvětvenou rodinu, takže to lítalo jako blázen, my jsme si pod stromeček nadělili konf.stolek a mé njvětší přání je aby Alenka byla vpoádku.Soni já prostě neodolala a taky jsem se dozvěděla že tátovo bráchá čeká potomka o necelý měsíc déle než my :slight_smile: Jsou v 17tt.
27. pro 2008 v 15:06  • Odpověz
luci to uplne chapu ze neodolas, ale ja si spise nechavam odlozit od mych holek vecicky ve vyprodeji a pak az za tu nejvetsi slevu si to vemu, ale jenom jednu dve vecicky... doma mam opravdu jenom tri bodicka na spani, dve s kratkym rukavkem, tri bile s dlouhym mam u sousedky, jim byly jeste dobre, no a na cestu z porodnice jsem koupila tricko a kalhoty, k tomu jsem neodolala puncoskam s kremilkem a jedny jsme jeste dostali a pak ty takove obyc. ponozky z tesca je tam pet paru... jinak jenom ctyri deky, ty jsem uz mela, pak zavinovacku do autosedacky, prikryvku, jednu jeste dostaneme perovou, od kolegyne... no a sousedka uz vyrazuje po male vecicky, ktere ji uz nejsou, a odklada pro nas... takze fakt nekupuju... :sweat_smile:
27. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
soni kolik jsi objednávala těch plen akorát jsem na netu a chci nějaké objednat :slight_smile:
27. pro 2008 v 15:26  • Odpověz
luci ja mela doma 10, takze jsem vzala jeste 40 abych mela doma 50... plus rezervu budu mit ze zacatku asi v papirovych,nez to vychytam a zjistim jestli to jde, nebo ne... :sweat_smile:
27. pro 2008 v 15:31  • Odpověz
autor
Tak to jsem se docela trefila, já objednala 30 70x70, 10 80x80, 15 s obrázkem :slight_smile:
27. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: ja mam 50ciste bilych, 5 velkych 90*100 a 5 obrazkovych na blinkani... :grinning: ty 80*80 budu kdyz tak objednavat az tak v pul roce, mozna a mozna ne, sousedka s tema 70tkama vydrzela az do konce... skoro... :sweat_smile:
27. pro 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahoj,holky dnes jsem neposlouchala :unamused: :grinning: ale mele se tam pěkně :wink:
tak at jsou miminka v pořádku :slight_smile: a plíny???Mám od kamarádky asi 20,ale já jdu do jednorázovek.Musíme nakoupit :slight_smile:
27. pro 2008 v 17:28  • Odpověz
autor
Jednorázovky jsou jasná věc :slight_smile: Jestli naše mimčo bude čunče po mě, tak tyhle jsou akorát na špinavou pusinku :slight_smile: Jo a dneska ani ťuk, ale ve čtvrtek to bylo pěkný rodeo od tý doby stávkuje :unamused: Zase mě bolí podbřišek, snad to brzo přejde.
27. pro 2008 v 18:19  • Odpověz
no me dnes taky pekne zlobi brisko, ale prcek vice mene v klidu... :sweat_smile:
luci ja jsem rozhodnuta proste bojovat s latkovkama... pro me vetsi vazba s prckem... :sweat_smile:
jednorazovky tak nekam na vylet, k dr. nebo tak...
27. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
autor
Soni tak to ju, naše babča už shání jednorázovky v akci atd...Taky je nakoupíme, nejspíš to odnese Makro, dnes jsem koukala i na povlečení s nebesama a Nanny monitory, jéa to by se to kupovalo :sweat_smile:A úžasnej kolotoč nad postýlku :slight_smile:
27. pro 2008 ve 22:10  • Odpověz
jojo taky jsem si objednala ty z makra, tam je ted opravdu supr akce, sice pampersky, ty teda moc nechci, ale u nas budou snad vyjimecne... :grinning:
jo a zitra nebo v utery si dojdu koupit nite na siti, a pustim se do toho povleceni... dnes to asi nastriham... :dizzy_face: ja se na to tak tesim... a hlavne pak az to bude vse v postylce... a pod tim prcek... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nanny se da pry pujcovat u nas v porodnici, tak uvidim, preptam se... oni je tam totiz muzou pouzivat max. dva roky a pak i kdyz jim nic neni tak se vyrazuji... takze je pujcuji maminkam domu... :sweat_smile: a kolotoc nechci, a jestli to pujde tak ani dudlika, ja ho taky nemela a jaka je ze me krasna holka... :grinning: :grinning: :grinning: a bracha ten ho pry vyslovene nechtel... :grinning:
ja se ted rozhlizim po chuvickach, chtela jsem si nejakou vydrazit, ale nakonec si asi poridim novou a bude to... teda jestli nekde nedostanu...
zitra si asi pujdu pro vanicku s tim prebalovakem... a pak uz jenom v lednu objednam tu postylku a vanoce muzou prijit... :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
Kolotoč je rozhodnutej od Fisher Price, myslím že ty hvězdčky na stěně budou udpáva spíš mě než prcka :grinning: a dneska jsem objevila ještě krásnou soupravu do postýlky s nebesama, nevim asi mě něco popadlo nejspíš amok či co. jo dneska jsem dojedla zbytek bram. salátku tak jsem si pošmákla samozřejmě pak přišly výčitky svědomí... :unamused:
28. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
tak ten jsem ja dojedla vcera... a ze ho bylo... :grinning: :grinning: :grinning: jako pro celou rodinu, i kdyz jsem sama... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebesa taky nechci, nejak me to nechytlo a navic pres ne bych poradne nevidela na prcka... :sweat_smile:
ja uz se tesim na to siti... :slight_smile:
28. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás v rychlosti pozdravit, všechno dobrý? Žádné novinky nejsou?
Vánoce u nás proběhly v klidu a pohodě a zítra zase do rachoty. Škoda, že nenapadl sníh, mohli bysme chodit lyžovat.
28. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz
leny provokujes s lyzema??? vis ze tady jsou tehule, a ty nemuzou... :angry: :angry: :angry: ale ja bych tak sla... alespon jednou se svezt... :dizzy_face:
28. pro 2008 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.