• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.IVF květen/červen 2008

(Zamčená)
15. července 2010 
holky jedeme domu :grinning: noc docela usla az na par atrakci se spolubydlici.no a ja bych mela oskarka slunicko :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
ahoj holky....
Rio já co jsem dala Verče flašku tak prso vůbec nechce...
My dnes noc nic moc :frowning2: Kolem půlnoci se mi malá začala dusit tak jsem se lekla, že jsem asi hodinu potom probrečela. Vrátily se mi vzpomínky o 11let dozadu, kdy moje první dcera se takhle dusila a pak to nedopadlo a zemřela. Takže to byl pro mě horor :confused: Ale naštěstí se Verča asi jen nějak blbě zakuckala... Pak se mi v noci budila po 2hodinách a připadá mi nějak neklidná. teplotu má 37.5 tak jsem volala dr a ta říkala, že se 5 ubírá, když se měří do zadečku. Tak uvidíme....
Jinak mi jsme chtěli Tomáška :wink:
1. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
omlouvám se za hrubky asi jsem ještě nějak rozhozená :confused:
1. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
tak jsme byli u doktorky a Vojtík je pořád hodně zahleněný, tak asi blinká prý z toho. mám mu dávat jíst míň často aby to stihl strávit, tak to bude muset vydržet brouček, protože on chce fakt často. ale přijela mamka do soboty tak může chovat a hlavně mi uvaří, já jím poslední dny jen chleba, nějak nestíhám vařit
1. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky holky
tak já zapasím s nějakou virózou mám furt dusivej kašel a teploty zvýšený....tak se tak nějak kurýruju... jinak nic nového

riuš tak ted když přijede mamuška,tak si trošku oddáchneš a jistě ti pomůže a bude určitě dobře.. Vojtíšek at je brzy OK a ty at máš klidný spaní. :wink:

gami koho by tadyto nevylekalo,vím dokonce o čem mluvíš,jednomu kolegovi z práce se tohle přiodilo v rodině nedávno,bylo to děsný... takže se není vůbec čemu divit,že tě to takhle vystreslo... určitě to bude dobrý uvidíš
1. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
gami :unamused: to je mi líto, že máš za sebou takovou zkušenost. Vůbec se nedivím, žes takhle reagovala, já jsem taky vyplašená když se malá jen trochu zakucká. A jsem ráda za ten monitor dechu co máme...
rio, tak snad to bude s Vojtíškem lepší, chudáček malá, vím jak Kačenka byla hotová z proplakaného dopoledne bez papání... :cry:
My máme fajn den, Kaťulka hezky papá, spinká, zvládly jsme i jednu krátkou návštěvu...Ale stejně jsem si teď pobulela, to asi ty hormony...Manžel má hrozně práce, tak jezdí každý den až večer domů, tak mi to přišlo dneska hrozně líto. Jen to píšu a už zase je mi do breku...Ach jo, jsem pako šestinedělní... :unamused:
1. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
Tak už konečně spí,dneska jsem hotová. :unamused:

Gami,mě by to taky neskutečně vyděsilo.

Rio,Ty si taky užíváš,kapeš Libenar? Nám dost pomohl.

Augil,jsi v 6nedělí,máš nárok plakat.

Nezlobte se krátkou reakci,dvojky už jsou zase vzhůru. To bude zase noc. :angry:
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak u nás je vše v pořádku. Teplota klesla tak jsme byli i nakoupit a večerní zkušenost se už neopakovala tak se asi opravdu jen blbě kuckla... Kojení už jsem úplně vzdala nic neodsávám :unamused:
Milu můj manža je chcíplej už týden a pořád se toho nemůže zbavit, tak se brzy uzdrav :wink:
Aquil ty hormony jsou svinstvo já jsem sice tak nějak v pohodě, ale když vidím, že někdo brečí tak se mi chce taky. To jsem nikdy nemívala... :unamused:
Esterko neumím si to s dvojkama vůbec představit tak se drž :wink:
1. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Rio já tu měla mamku minulý týden a bylo to fajn, ted co jsme sami tak taky nějak nestíhám vařit. Včera jsem půjčila na dvě hodky kočár tak jsem si uklidila a vyžehlila...
1. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak jsem holky byla celý den pryč...jsem nějaká akční.....dokud to jde :grinning:
Gamik...nevěděla jsem,co sis prožila............tak to ses musela ted vylekat..ale je to v poho a to je fajn :wink:
1. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Piku já to tady psala hnedka ze začátku. Před 11lety se mi narodila dcera, jenže mi podělali porod a malá se narodila přidušená. Měla poškozený mozek a v 9ti měsících zemřela. Začalo jí vynechávat právě dýchání byla měsív v nemocnici až to nevydrželo srdíčko. Tak proto... tohle už přebolelo, ale vylekalo mě to a vzpomínky byly zpátky... Ale už je to zase OK :wink:
1. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
:wink: Gami....já jsem se sem vtírla do rozjeté diskuse........
Je to smutné...ale v srdíčku ti zůstane a ted máš Verunku a ta ti ted vše vynahradí
1. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
už je to pryč a čas opravdu dělá divy, člověk sice nezapomene, to se samozřejmě nedá, ale tak nějak to přebolí... Ale tohle se sem opravdu ted nehodí ted se tu musíme jen radovat :dizzy_face: Já se raduju z Verči a taky jí pěkně rozmazluju :slight_smile: Ale malinká je jen jednou tak si to užívám, zrovna ted jí držím v náručí a na klíně mám notebook :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jééé no rozmazluj já to budu dělat taky :slight_smile:
Jsem říkala,že se doma o prcka budeme prát :grinning:
1. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
manžel má ted absták. Jak je nemocný tak k nám nemůže a chudák trpí....
1. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jo tak to věřím....no u nás to bude prostě můj brouček...přítel má kdyžtak svoje holčičky,kdyby jsem mu malého nechtěla půjčit :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
já myslím, že to Ti neprojde :grinning: A musím říct, že bych kolikrát potřebovala, aby si jí manža vzal, když se chci třeba umýt a ona nespí a tak... :wink:
1. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
Verča spinká tak já mastím do sprchy..... :wink:
1. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak pááá já jdu spinkat :wink:
1. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz
já počkám ještě na jedno krmení a půjdu taky... zítra pa :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj a hezký den............
tak jsem se zas nevyspala....ale ted to asi ještě chvíli zalomím.....jsem po snídani a tak se mi bude dobře spinkat :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj všem :wink:
Tedy venku to vypadá na azuro..... jupíííííííí..... :dizzy_face:
My měli noc super. V půl 1 jsme šli spát, v 5 jsme krmili, pak v 8 a ted zas spinká jak dřívko a já se můžu v klidu nasnídat...
Piku ty poslední noci jsou běs co??? Pamatuju, že jsem pořád čůrala a byla vzhůru při každym otočení jak už to nešlo....
2. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky jsem mrtva,priserna noc :frowning2: mala zabrala az v pul treti do te doby jsme rvali a kojili asi v pul hodinovych intervalech,snad je to jen prechodem
2. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Soni neboj ona se Karlička srovná... :wink: já si ted taky chvilinku zdřímla, ale jsem nějaká gogo je mi pořád příšerná zima a jsem unavená jak kdybych nespala. Doufám, že na mě něco neleze :astonished:
2. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Jo jo ty poslední noci jsou dlouhéééééé ale jinak přes den pohoda :slight_smile:
Soninko....beruška tvoje,to bude dobré :wink:
Gamik,spinkej,jak můžeš :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, konečně jsem doma Soni strašně moc gratuluju k holčičce, je překrásná, takovej uzlíčel štěsti :slight_smile: Zkusím vás později došíst panž mě bolí záda jak čert, doma je hirošima, tak to tu zkouším dát trochu do kupy. Jinak včera při propuštění nás váýili a malá má cca 2,5kg. Když jsem byla v nemocnici tak jsem chytla manžela na četu v sekci hledám milence, milenku a na seznamce- prima pocit :rolling_eyes:
Aquil ani nevím jestli jsem Ti přála k narození prcka každopádně holkdy ty dětišky se vám daří :slight_smile:
2. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Luciiiiiiiii ahojík a konečně jsi doma :slight_smile: a malá má váhu hezkou,my měli 2500 gramů v 36.týdnu a ted naposled minulý pátek už 3095 gramů :slight_smile:
A manžel???No to je jiná kapitola vid....to je síla.....
2. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
gamik je mi líto čím sis musela prjít, musí to být přišerná zkušenost, ale Verunka bude zdravá a abudete si jí užívat a radovat se z toho jak roste :slight_smile:
luci Tvůj manžel, to je fakt děs běs, je mi to líto, kéž by se po narození zklidnil a vzpamatoval
jinak my noc celkem ok, buzení po 2 hodinách, ráno ho mamka vzala k sobě a já jsem si ještě od 7 do 9 zdřímla, což bylo super. Včera usnul na procházce a dospával ještě doma, spal v kuse 4 hodiny což se ještě nestalo, bála jsem se jestli žije. Teď spí venku asi hodinu a půl a po obědě s ním půjde ještě mamka, tak si taky na chvilku lehnu, bolí mě pořád hlava. Jinak mamka vaří i do zásoby do mrazáku, tak minimálně na týden budu mít co jíst, což je úplně super...jo a včera poprvé Vojta u koupání neplakal a líbilo se mu to, ovšem to ho koupala mamka která to prostě umí, já ho asi špatně držím nebo nevím co a on se bojí. Ale zítra to zkusím sama
2. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Rio...já jsem taky ráda,že mamka bydlí skoro vedle mne a určo bude zkraje pomocnice veliká :slight_smile:
A hlavně hlídací babička to bude :grinning:
2. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak u nás noc dneska celkem dobrá, sice jsme usnuli ve čtvrt na jednu, v jednu budíček, ale to vstal manžel, tak jsem mohla spát. Pak jsme ve čtvrt na tři nakrmili a Káťa spinkala do půl osmé :slight_smile: Dneska i zítra je s náma manžel doma, takže si to užíváme, teď jsem dodělala oběd, ráno jsem se prošla na nákup, venku je nádherně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rio, to věřím, že každá pomoc je bezva. Já už maminku bohužel nemám... :frowning2: Ale taťkova přítelkyně je fajn, taky nám dost pomáhá.
luci-manžel - raděj nekomentovat... :angry: :angry: :angry:
2. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.